Stanování v kempu na Moravě s 3letým dítětem

medrin
24. čer 2017

Tento rok jsme se konečně rozhoupali, že vezmeme malého stanovat 🙂 Chceme někam na Moravě, ale nevíme, který kemp je pro 3 leté dítě nejlepší. Aby jsme se i v noci vyspali, aby měl přes den co dělat. Čistá voda, soc. zařízení, hřiště, herny... Prosím o rady.. zatím uvažujeme o kempu Merkur, ale na něho jsou rozpoluplné názory. Na Vranov jsme zase jezdili jako svobodní a nepamatuji si, že by tam byl zrovna klídeček :D Tak snad se tady někdo najde a poradí 🙂

jipe
24. čer 2017

@medrin v Merkuru taky zrovna klídeček nebývá...Koukla bych spíš na Lednici nebo na Strážnici, ale tam jsem strávila kdysi jen jednu noc a bez dítěte, takže jak vypadají sociálky a jestli je tam hřiště pro děti už netuším

veruska007
24. čer 2017

Jezdívali jsme do Jevišovic anebo na Vírskou přehradu. S dítětem bych nejela ani na Vranov (má být zavřený letos most mezi pláží a městem) ani do Merkuru (tam jsem byla jednou, připadala jsem si jak na Matějské pouti). Ovšem o kempu s dětskou hernou nevím, i když kolem Balatonu to byl standard. Existoval kdysi i nějaký web s informacemi o kempování, zkus pogooglit.

jipe
24. čer 2017

těch webů je hodně dokempu.cz, camp.cz, ekempy.cz,...

medrin
autor
24. čer 2017

@veruska007 na Balaton se chystáme, až bude druhé ve věku prvorozeného, byli jsme tam sami a chceme se vrátit 🙂 Děkuji

@jipe děkuji já chtěla právě tady recenze již zkušených kempařek 🙂 ale podívám se

zevina
24. čer 2017

@medrin Pasohlavky-Merkur fakt neee! Jako jezdili jsme za svobodna-bezdetna,pote s detma,i s ani ne dvouletackou a pak jsme prijeli cca po 4 letech a mela jsem z toho sok, blázinec, takova neuveritelna komerce, vic nez hodinove cekani na recepci, stan na stanu, snura na snure, na vse fronty, predrazeno, brrr, nikdy vice! Proste po postaveni aquaparku, je to tam naprosto jine a neodpovida mym predstavam, ideal pro mlade bez zavazku, starosti a s plnou srajtofli....

zevina
24. čer 2017

Mne se libilo na Vranovske plazi, i kdyz bylo narvano a rozhodne ne klid, zrovna se v te dobe lovilo sampano pro Paraple, dost vyziti pro deti, kor v zadni casti kempu, nez jsme postavili stan, decka si zahrály v klimatizovane hernicce, predstaveni loutkoveho divadla, ruzne malovani a tak, na hernu navazuje velke hriste, pro dospele hned vedle obcerstveni, ze na deti vidis, taky pujcovna lodicek, detskych slapadel, atrakci habakuk... Za me moc fajn.

zevina
24. čer 2017

Radi jezdime i do Jedovnice u rybnika Olsovce, takovy, nechci urazit, komunisticky kemp, ale vcelku klidek, ochotny personal jak na recepci, tak celkove. Vyziti tam zrovna velke neni, ale my stejne pres den carovali po okoli, ptz tam je porad kam vyrazit... Tam se vracime radi, i kdyz vybavenim se s ruznymi veljymi kempy nemuze srovnavat

hermanecka
24. čer 2017

Od kamaradky mam tip na biotop Honetice s penzionem..byva ale dost plny..i kuchyne ma byt dobra..
zkuste juknout

medrin
autor
25. čer 2017

@zevina díky za rozsáhlé rady 🙂 našla jsem kemp v Luhačovicích a doporučují ho strašně pro rodiny a vypadá pěkně... tak uvažujeme teď i o něm.. kousek od toho přehrada a lanové centrum 🙂 tak uvidíme.. ještě je čas 🙂

medrin
autor
25. čer 2017

@hermanecka díky juknu po okolí bo mi chceme pod stan, zdí máme plné zuby celý rok 😀

drzticka81
26. čer 2017

tak my mame oblibeny kemp autocamp frenstat pod radhostem -letos tam chceme takx zajet, ac do chatky-mame erstve miminko-takze stan az napresrok....zkus kouknout na jejich web stranky 🙂)) je to tam bozi 🙂)) cely areal, hned vedle takova restaurace a taky koupaliste, za koupalistem je nejaky market, za kempem je jizdarna konicku.....vylety-mam v planu lanovkou na radhost, chci zkusit muzeum v koprivnici, pak by tam mela byt pobliz stezka ve stromech, kousek je roznov se skanzemem 🙂)))

medrin
autor
27. čer 2017

@drzticka81 díky moc mrknu... zatím jsem našla kemp v Luhačovicích a zamilovala se 😀 .. vedle přehrada, lanové centrum... nové soc. zařízení i kuchyňka.. vypadá to velmi dobře a recenze ještě lepší, tak to letos vyzkoušíme a příští rok uvidíme co bude s 6 měs. prckem. Díky

zevina
29. čer 2017

@medrin kukla jsem a taky mě zaujal, diky za tip 🙂 Sice máme prázdniny už předem docela nabušené, ale třeba se nám podaří urvat aspoň na 2-3 noci... Luhačky máme sice prochozené křížem krážem, ale jako strategické místo na další výlety dobrý...

elialen
29. čer 2017

A co kemp Mohelnice? Dostala jsem tip, ale neznám to tam.

medrin
autor
30. čer 2017

@elialen díky juknu

elialen
30. čer 2017

@medrin No, podle stránek se mi to líbí, ale neznám nikoho, kdo tam byl. Máme se tam letos sejít s kámoškou, co má půlleté mimčo a prý ji to doporučila ségra. Toš, uvidíme.

luckapol
30. čer 2017

Napadá mě ještě Žamberk.

medrin
autor
30. čer 2017

@elialen pak dej echo 🙂 mi se zakoukali do těch Luhačovic, nikdo známí tam nebyl, ale recenze stojí za to 🙂 a neplatí se zvlášť ještě za sprchy či kuchyňky a to se mi taky líbí 🙂

palomitacheca
30. čer 2017

@medrin
@elialen ja z Mohelnice pochazim a co si pamatuju, tak kdysi davno byl kemp dost oblibeny. Pak sel kvalitou hodne dolu, ale ted za poslednich par let se zase o hodne zlepsil. Ma to myslim jiny majitel a je videt, ze do kempu investuje a snazi se nalakat lidi zpatky. Nedavno jsme tam meli v restauraci rodinnou oslavu, par pribuznych bylo ubytovanych v chatkach a ty vypadaly dobre.

medrin
autor
30. čer 2017

@palomitacheca díky za tvůj příspěvek 😉