• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Turecko s dětmi - máte tip na hotel?

2. května 2015 
Ahoj, měl byste někdo tip na pěkný hotel ideálně v Turecku, vhodný pro děti? Rádi bychom hotel blízko letiště, na pláži, s pozvolným vstupem do moře. Díky moc :slight_smile:
25. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aegean dream resort,je od fischera,je na pláži,krásnej,pro děti brouzdaliste a klouzacky
25. črc 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo Asteria club Belek,tam je pro děti snad vše :slight_smile:
25. črc 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky, jdu se na to hned podívat :slight_smile:
25. črc 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem koukala, vypadají super oba dva, ale pro nás už je to trochu dražší... dcera už bude platit, jsou jí dva a tak jsme chtěli za 2 dospělé a jedno dítě dát tak do 60 000,- max. Tyhle hotely vychází na 70 000,- Ale i tak díky, budu sledovat last minute a třeba to klapne :slight_smile:
25. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pabka a vy jste 3?to je nějak strašně moco_O
25. črc 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy chcete na 14 dní?Já koukala na týden a to vychází kolem 40000,na ty 2 týdny je to mazec
25. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chceme jet tak na tech 10 - 12 dni... Jsme dva dospeli a jedno dite dva roky. Zkousim hledat last minute, tam jsou ceny lepsi, tak uvidime...
27. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pabka Fajn je pro rodiny s dětmi třeba Top hotel v Incekum, je hned na písčité pláži oceněné modrou vlajkou, obklopený lesem, dětské hřiště, židličky, postýlky. Cena na 10 nocí s all inclusive by pro vás 3 byla od 51 404 Kč (záleží na termínu). Pokud byste měla zájem o více informací nebo třeba zpracování nabídky, můžete mne kontaktovat.
30. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nebyly jste některá v Turecku v hotelu INCEKUM WEST? Chystáme se tem za tři týdny, recenze jsou na něj slušné, ale kdyby se tady našel někdo kdo tam byl, tak bych ráda uvítala jeho názor. Děkuji
4. srp 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cestysdetmi díky moc, Top hotel jsem na netu viděla, docela se mi líbil, ale v recenzích je, že nejsou žádné animační programy...? Jinak nabídku si rádi necháme zpracovat, naše představy jsou zhruba takové:
- hotel co nejblíž letiště
- přímo na pláži (ne přes silnici)
- all inclusive včetně lehátek
- termín začátek září
- 2 dospělé osoby a jedno dítě 2 roky
- 10 až 12 dní
- odlet Praha
Moc díky :slight_smile:
5. srp 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pabka ARCANUS SIDE RESORT OD BLUE STYLE,LUXUS,MOC SE NAM LIBILO,MAXIMÁLNA SPOKOJENOST :slight_smile:
17. srp 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nakonec jsme byli v Sural Alexandria resort a super :slight_smile:
14. říj 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slušný hotel a dobré služby (poměr cena/výkon) zde: http://hotel.invia.cz/turecko/alanya/grand-astor/
20. říj 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super hotel pro deti je Lonicera world, jedeme uz po druhe :slight_smile:
5. lis 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a hledáš jen hotel nebo přímo nějaké středisko na dovolenou? :slight_smile:
11. lis 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oživuji tuto diskusi, měl byste někdo nějaké nové tipy na hotel, třeba z loňské dovolené? Chystáme se letos znova a hledáme další hezký hotel :slight_smile: díky
1. kvě 2015 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne resort - hlavne all inclusive - minimalne 4* a hned u more ! a nejlepe s nemeckou nebo rakouskou CK
Lastminute.de
5vorflug.de
apod :slight_smile:

Jinak vybirat spise klidnejsi lokality tzn ne centrum mesta a opravdu koukat na to aby to byl rozlehly resort , nejlepse s klouzackama a prulizkama pro deti , kde je klid a kde z lehatka necumite na cizi hotel-panelak

Hotel nekoukat jen na strankach cestovky ale hlavne taky overit na

holidaycheck.cz
tripadvisor

kde jsou skutecne fotky cestovatelu + jejich dojmy
2. kvě 2015 v 01:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak ted se divam ze vyse byl uveden hotel Asteria club Belek :grinning:

Pani psala ze chce dat do 60.000 tisic pro 2 dospele a 2 deti a ze ji to vychazi na 70.000

Kdyby pani nevadilo jet na 9 dni - z mnichova nebo jineho letiste :grinning: zaplatili by vsichni dohromady uuuuplne se vsim 2.050 EUR coz je nejakych 56.000 tisic a to jeste jsem jen tak dala termin uprostred leta -
Jine terminy nebo treba i lastminute by byl jeste levnejsi .
2. kvě 2015 v 01:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veronicka89 děkuji, já spíš hledám tipy na konkrétní hotely, kde už někdo byl a může konkrétně doporučit. A chcem opravdu těch cca 11 dní a jsme dva dospělí a jedno dítě. Rada bych tip na hotel, kde jsme ještě nebyli a někdo ano a líbil se mu. Jezdíme každý rok, někdy 2x a tak hledáme nová místa.
2. kvě 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek