• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Železná Ruda a okolí - jaká místa doporučíte ke koupání?

16. července 2013 
Ahoj všechny koníkářky, potřebuju radu. Dovolená je jasná, ubytování je jasné, ale vždy přichází jedno velké ALE....na různých webech čtu, že se v Rudě dá koupat v přírodní nádrži, ale ať se strejda Gůůgl snaží jak chce, nikde nevidím foto :unamused: Takže otázka (' k diskuzi ) je jasná. Jaká místa mi doporučíte ke koupání mimo vanu :grinning:
Děkuji :slight_smile:
11. črc 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslím, že v Německu je cca 20 km za hranicemi krytý a venkovní bazén. Jinak tady http://www.sumavanet.cz/zeleznaruda/fr.asp?tab=itcruda&id=32 píší, že je koupaliště i přímo v Železné Rudě.
My tam jezdíme jenom v zimě. Ale pamatuju si, že kdysi dávno jsme tam byli s rodiči i v létě a byli jsme se koupat až někde u Domažlic.
12. črc 2013 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Německu už bazén myslím nefunguje. Koupání je přímo v ŽR přírodní koupaliště v lese, takže asi není na mapě vidět, v létě luxusní. Některé hotely mají venkovní .bazén.
12. črc 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji holky :slight_smile:

@andy80 právě že dost o tom koupališti píšou, ale nikde jsem nenašla :slight_smile: Kde přibližně tam je ( né že bych ŽR znala :grinning: , vím jen kde je Hotel Engladin, Orea a nákupní středisko . Jo a taky lanovka.
12. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Směrem ven ze ŽR ne na tu stranu, ale na druhou stranu, vede tam silnice na Klatovy (ne přes Nýrsko). Zkusím ti to vyznačit na mapě a pak ti obrázek dám sem. Ale zítra, dneska už nee. ŽR znám jak vlastní boty, jezdila jsem tam 15 let ke kamarádce a taky 2 roky pracovně.
12. črc 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to budeš hodná, děkuji :slight_smile:¨V Rudě jsem byla asi dvakrát jako dítě, už to bude 20 let a pak vloni v zimě, ale to jsme byli zakrtkovaní v hotelu :slight_smile: Z dětství si pamatuju Černé a Čertovo jezero, kopečkovou zmrzlinu někdo po silnici ze Śpičáku směrem do RUdy a pak koupaliště v Nýrsku .-) Ty jsi někde ze Šumavy? Mohla bys mi poradit i výlety do okolí s dětmi?
13. črc 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek