Dovolená
miaproch
11. črc 2013

Železná Ruda a okolí - jaká místa doporučíte ke koupání?

Ahoj všechny koníkářky, potřebuju radu. Dovolená je jasná, ubytování je jasné, ale vždy přichází jedno velké ALE....na různých webech čtu, že se v Rudě dá koupat v přírodní nádrži, ale ať se strejda Gůůgl snaží jak chce, nikde nevidím foto :-| Takže otázka (' k diskuzi ) je jasná. Jaká místa mi doporučíte ke koupání mimo vanu 😃
Děkuji 🙂
gabina_ch
12. črc 2013
Ahoj, myslím, že v Německu je cca 20 km za hranicemi krytý a venkovní bazén. Jinak tady http://www.sumavanet.cz/zeleznaruda/fr.asp?tab=... píší, že je koupaliště i přímo v Železné Rudě.
My tam jezdíme jenom v zimě. Ale pamatuju si, že kdysi dávno jsme tam byli s rodiči i v létě a byli jsme se koupat až někde u Domažlic.
andy80
12. črc 2013
V Německu už bazén myslím nefunguje. Koupání je přímo v ŽR přírodní koupaliště v lese, takže asi není na mapě vidět, v létě luxusní. Některé hotely mají venkovní .bazén.
miaprochautor
12. črc 2013
Děkuji holky 🙂


@andy80 právě že dost o tom koupališti píšou, ale nikde jsem nenašla 🙂 Kde přibližně tam je ( né že bych ŽR znala 😃 , vím jen kde je Hotel Engladin, Orea a nákupní středisko . Jo a taky lanovka.
andy80
12. črc 2013
Směrem ven ze ŽR ne na tu stranu, ale na druhou stranu, vede tam silnice na Klatovy (ne přes Nýrsko). Zkusím ti to vyznačit na mapě a pak ti obrázek dám sem. Ale zítra, dneska už nee. ŽR znám jak vlastní boty, jezdila jsem tam 15 let ke kamarádce a taky 2 roky pracovně.
miaprochautor
13. črc 2013
Jé to budeš hodná, děkuji 🙂¨V Rudě jsem byla asi dvakrát jako dítě, už to bude 20 let a pak vloni v zimě, ale to jsme byli zakrtkovaní v hotelu 🙂 Z dětství si pamatuju Černé a Čertovo jezero, kopečkovou zmrzlinu někdo po silnici ze Śpičáku směrem do RUdy a pak koupaliště v Nýrsku .-) Ty jsi někde ze Šumavy? Mohla bys mi poradit i výlety do okolí s dětmi?
babka
16. črc 2013
Aquapark je teď nově ve Kdyni (http://www.bazen-kdyne.cz/) a jinak super koupáni v Německu, v Lammu (http://cms.lam.de/IhrUrlaubsort/LamimSommer/Fre...)

Začni psát odpověď...

Odešli