• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Znáte hezké místo v Chorvatsku? Dejte tip

16. května 2016 
23. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak jsem myslela, že to je. Se zapsanym dítětem v pasu tě tam normálně pustí a nemusí mít vlastní pas :slight_smile:
23. kvě 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, prosila bych Vás o radu. Původně jsme ani nikam jet nechtěli, ale babí s dědou ( moji rodiče ) mi nabídli abych jela s Jasmínkou s nimi do Chorvatska. Bydleli bychom v hotýlku kousek od pláže, ale jediné čeho se děsím, že jedou vlastním autem. Není to pro tak malé dítě velká zátež cestování několik hodin v autě??? Jeli bychom nejspíš v noci ale stejně. Jasmínka sice zvládá cesty autem velmi dobře, ale zatím jsme jeli max 3hodiny více ne. Prosím poradtě, bude velmi ráda za vaše rady a zkušenosti. Moc děkuji. Hanča :slight_smile:
23. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, kdo poradí ubytování pro 6 dospělých a 2 děti? Nejlépe písčitá pláž a nějaké vyžití pro děti. A jakou zkušenost s pobytem v Chorvatsku máte? Letos se tam chystáme na dovču, ale ještě jsme tam nebyli, cestujeme spíše letecky, tak mám z toho celkem hrůzu....
15. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zaujmalo by ma ci bol niekto v chorvatsku gradaci v tomto apartmane DRAGANA........a co by mi vedel k nemu blizsie povedat,ake je vybavenie,ci su na blizku obchody,zabava,ako daleko je plaz....a proste podrobnosti....dakujem....ideme s 1,2 rocnym dietatom tak ci je to vhodne
15. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokusím se obnovit diskuzi, je vhodné Podstrana pro 1,5leté dítko,penzion Belmondo, jeli by jsme autem
23. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
hledáme ubytování v Chorvatsku, nejraději na Istrii nebo Krku. Jedeme 2 rodiny s dětmi - doporučítě mi někdo nějaké vhodné ubytování pro děti poblíž moře? :confused:
4. dub 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co si myslíte o dovolená v Chrovatsku v těhotenství? Já tedy ještě těhotná nejsem, ale dovolenou plánujeme a já doufám, že už těhotná budu. Jela bych tam tak v 6tt. Mojí doktorce se to moc nelíbí, prý sama jednou cestou do Chorvatska potratila. Já jsem potratila jednou v 7tt (jsou to dva měsíce), ale šlo o genetickou vadu. Jaké jsou obecné rady ohledně cestování v těhotenství?
31. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu... Co si člověk může vzít sebou na dovolenou do Chorvatska? Jedeme autem, tak nevím kolik čeho vzít, aby nám to pak nezabavili... Díy za rady...
22. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my letos v srpnu jedeme na Makakarskou rivieru do Promajny-kousíček od Bašky Vody.Máme zamluvený apartmán i s bazénem kdyby se malé (23.měsíců) nelíbilo ve slaném moři.Jedeme i s mými rodiči..aby jsme si s manželem taky trochu odpočinuli.

jaké léky jste si sebou braly pro dětičky?
28. črc 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte na v chorvátsku,na Šibenickej riviére,je super stredisko pre detičky,ale i rodičia sa nenudia.
7. dub 2012 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je v červnu v Chorvatsku už teplo (kolem Zadaru - Šibeniku)? Díky
22. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zkousim ozivit, nez zakladat novou. Nebyl jste v poslednich letech nekdo na Basce v Krku? Potrebovala bych aktualni info, jak to tam vypada s trhy- rybi, zelenina, ovoce:slight_smile: dik:slight_smile:
26. čer 2015 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hyhule my byli v lete 2015 na krku, v meste Krk...v basce na vylete..osobne bych tam na dovolenku asi nejela, a když ano, tak bych chtěla bydlet v apartmanu hned na plazi :slight_smile: ale tyden by stacil..my jezdíváme na 15dni většinou...trhy tam byli...

asi pisu pozde, ale prece ;)
26. led 2016 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss dekuju moc, my v lete nakonec krk vzali a jeki jsme do Biogradu na Moru:slight_smile:) ale dik za info, a ten Krk na Krku byste doporucila?:slight_smile:
29. led 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dckami ahoj môžem doporučiť aj moje apartmány v Istri ( mesto Umag) :slight_smile:
11. kvě 2016 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se líbilo a vracíme se do živogošce malá duba, je to malá vesnička, je tam klid a pohoda, máme to tam rádi. :slight_smile: Je to teda hodně na jihu, ale vždy tam bylo teplo, teplá voda a nebývají tam komáři jako výš...
11. kvě 2016 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo tip na hezké, čisté apartmány novějšího typu ve střední a severní Dalmácii, popř. na ostrovech?
Pokud ano, můžete mi napsat, jaké jsou v daném místě pláže, výlety, atd.?!
16. kvě 2016 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brela
16. kvě 2016 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek