Odvolání - invalidní důchod. Poradíte, prosím?

kajacob
23. bře 2020

Zdravím ,
Potřebovala bych poradit . Po dvou letech na invalidním důchodu 1 stupně , jsem žádala o prodloužení . Ten mi neprodloužili a proto jsem se odvolávala a dnes mi přišlo rozhodnutí . Vůbec se v tom nevyznám jen sem z toho vyčetla že posoudili ten minulý posudek proti kterému jsem podávala odvolání. Teď uvádí že nadále trvá od 14.12 2017 . Pak jsou věci které nechápu a pak na konci věta že : při změně posudku datum vzniku 14.12 17 trvá nadále bez přerušení . KPL: kontrola za rok , kdy bude výsledek polysomnografie.
Chápu teda dobře že mám invalidní důchod na další rok , kdy pak doplním zprávu z vyšetření a pak se uvidí co dál? Tento měsíc už mi peníze neprisli. Jestli tomu někdo rozumí tak bych třeba poslala zprávu , je toho víc co nechápu a děkuji 🙂

kytkata
23. bře 2020

@kajacob Nejlepší asi bude si zavolat přímo na OSSZ ,aby ti řekli ,jak na tom opravdu seš ;) Někdy tyto písemná vyrozumění jsou fakt pro laika možná trochu k nepochopení ,tak bude nejlépe si tu informaci ověřit přímo u zdroje . ..můj názor teda .

kajacob
autor
23. bře 2020

@kytkata děkuji , taky si myslím ale nechtěla jsem tam hned otravovat pokud by někdo věděl a orientoval se v tom .

jijulka
24. bře 2020

@kajacob ano, ID trva, posudek za rok

kajacob
autor
24. bře 2020

@jijulka děkuji 🙂 nebyla jsem si jistá a nechtěla zbytečné otravovat ossz . Mají toho už tak dost .

uzovka68
24. bře 2024

Zdravím tu jdu kvam o radu letos sem žádala znova o invalidní důchod 1 stupně měla jsem to na 35 procent a tet mi to udělali na 30 procent takže Mýto zamítli ale můj stav se výrazně zhoršila a přibili další nemoce chci se odvolat poradíte jak to sepsat to odvolání dekuju