Vyřazení z evidence ÚP?

kristynaaaa23
8. únor 2023

Zdravím,
Chtěla jsem se zeptat, zda nemá někdo podobnou zkušenost. ÚP mě na první schůzce poslal s doporučenkou do práce. ( jsem na ÚP poprvé) Na pohovor jsem dorazila, ale neměla jsem s sebou potřebné dokumenty (nebylo mi sděleno, že s sebou mám něco mít) a tak se paní semnou odmítala bavit. Po několika minutách jsem řekla, že jsem ochotná do práce nastoupit ale na rovinu mám rozjednanou i jinou práci. Paní mi do doporučenky napsala: není přijata z důvodu-rozjednané jiné práce.
Chodila jsem na ÚP každý týden. A moje doporučenka byla furt u UP otevřená. Měla jsem dvě kola pohovoru a po druhém kole jsem šla zase opět na ÚP, říct jak to dopadlo. Byl začátek měsíce. A k následujícímu měsíci jsem měla nastoupit do práce, na kterou jsem měla ty pohovory. Jenže ÚP mi stopl veškeré peníze(i ty zpětné) a chtěl mě vyloučit. Pokud momentálně 1.3.(to mám mít nástup) nedonesu smlouvu okamžitě mě mažou a ani peníze za minulý měsíc nedostanu. Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte někdo nějakou podobnou zkušenost a popřípadě, zda se toto může. Práci od ÚP jsem neodmítla, na každou schůzku jsem se vždy dostavila. Jinak za jeden měsíc jsem měla 7 schůzek. Za jakoukoliv odezvu od vás budu ráda. Děkuji