AngelSounds, jak se poslouchá u dvojčátek?

alberto
23. lis 2015

Ahoj holky, jsem teprve v devátém týdnu, ale vážně uvažuji, jedstli si AngelSounds nekoupit.
Jedinné, co mi vrtá hlavou, jak se poslouchá u dvojčátek. Dají se dobře najít, nepopletou se , nebo...🙂?
Nemáte prosím někdo zkušenost? Díky🙂...

barumat
23. lis 2015

Já mám tam jen jeden kousek, ale je fakt, že to srdíčko teď v 16.tt najdu vždycky na jednom hodně konkrétním místě a nesmím s odposlechem ani hnout, abych ho hned zase neztratila, tak si myslím, že pokud se ti tam nebudou ti dva (ty dvě) mlít jako klubko čertů, tak by se poslouchat daly i dvojčátka...

vendy200
8. pro 2015

Ahojky mi čekáme jednovaječná dvojčátka a dnes jsem 14+1 a AngelSounds jsme si koupili a pokaždé najdu dvě srdíčka. Najdu je vždy v podbřišku na levé a pravé straně 🙂 takže neváhej a vřele doporučuji je to strašně uklidňující je slyšet 🙂

barumat
8. pro 2015

Já ještě doplňuji, že teď (na prahu 19.tt) už mimčo najdu snáz a slyším ho líp 😉

krupice
9. pro 2015

Já jsem ve 29.týdnu a kluky poslouchám bez problémů od cca 14.týdne. I když se melou, tak jeden je pořád vlevo dole a druhý vpravo nahoře 🙂

alberto
autor
17. pro 2015

Holky děkuju za odpovědi🙂, ještě zvažuji, ale uvidíme, jestli to vydržím nekoupit🙂.