Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
21. čer 2011

tak nanuk nebyl, volala mamka že pekla buchtu s jahodama a třešněma a že si mám zajít 🙂 to neměla dělat 😀 😀 marně budou hledat rodiče doma buchtu... 😢 😀

sorini2
21. čer 2011

@apole já bych taky chtěla vidět fotečky 😀

sorini2
21. čer 2011

@gamma tak nám budou stačit dvě děti.... jsme se shodli, alespoň v něčem 😀

sorini2
21. čer 2011

@brusle gratuluji k miminkům, a váhy krásné... přeji jen a jen samé štěstíčko a hlavně zdraví pro Vás všechny..

apole
21. čer 2011

tak se jdu na to kouknout, jak se to tady dělá..
ty fotky jak se nahrávají myslím.

karusta
21. čer 2011

@sorini2 jo, tak buchtu, tak tu tu mám taky... dělala jsem tmavej korpus, na to tvarůžek s jogurtkem, na to hroznový víno a zalité želatinou, už jsem dnes měla k snídani a před chvílí ke kafíčku 😀

aknel1976
21. čer 2011

@karusta tyyyyyyyyyyjo, ty my dáváš!!! Hrášek naprosto miluju!!!! 😀 😀 😀

apole
21. čer 2011

tak tohle je kluk, u nosánku má hned tu přepážku co ho odděluje od holky a šmrdlá tam loktem..

aknel1976
21. čer 2011

@karusta @sorini2 teda, vy my tady dneska děláte chutě!!! Mám v mrazáku rybíz a mám chuť zítra upéct buchtu se žmolenkou...jenže bych musela celý pekáč sníst sama ☹ ☹ ☹ ...tak to asi zavrhnu ☹

aknel1976
21. čer 2011

@apole krásný klučík 🙂

bublina09
21. čer 2011

@abecedka
@aknel1976 jojo holky, tchibo už házela @lita . Já si vždycky počkám na slevy a pak se to vyplatí.

@karusta já jsem spíš myslela holky prvorodičky. naprosto chápu, že už máte splněno, my taky 😉 Já původně 3 děti chtěla, ale poslední tak ke 40...zase si trochu odpočinout z práce...ale 4. teda fakt ne.

@sorini2 tak to já šla na PN poprvé co nejdřív, teď je to trochu výjimka, že straším v práci, ale měla jsem rozepsané služby primářem na celý druhý kvartál (březen až duben) tak jsem nechtěla dělat problémy..aby nemusel shánět někoho jiného za mně....Přece se nebudeš tahat s bednama! a nemyslím, že by se někdo kvůli tomu měl dívat skrz prsty. snad zdraví dítěte především...A jak ty to děláš, že si dáváš vepřo knedlo a nepřibereš s 2 dětma ani deko 😕

bublina09
21. čer 2011

@apole tak genetickým základem homosexuality se fakt nezabývám, a nějak jsem o tom zatím neslyšela..a to pracuju na výzkumném pracovišti 😀 holt jsou asi zatím důležitější věci ke zkoumání. Ale zdá se mi to jako hodně velká blbost, prostě když to na ně sedne, tak na oba a incidence v populaci si myslím musí být stejná jako u nedvojčat....
páreček super 😵
@karusta no vy se teda holky máte, já mám na zahradě jen jahody v truhlíku a i ty mu musím nutit násilím a s cukrem 😀 on je spíš na polívky..

bublina09
21. čer 2011

@apole chlapeček šikovný, ostré lokty odmala 😀 kde je holčička?

apole
21. čer 2011

u holky je třeba zapojit hooodně fantazii, na vytisklých fotkách to je vidět lépe a já to neumím popsat do fotky. nechtěla se prostě ani za boha fotit, ale pindika nemá a to je hlavní 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@apole hlavně, že jsou vpořádku, a jak píšeš, že holčička nemá pindíka 😀

bublina09
21. čer 2011

@apole no zapojila jsem a vyšel mi z toho hrnec na bylinky, takový ten petrželák jak z různých otvorů roste nať 😀 doufám, že se neurazíš 😅 😉 Do příště si to slečna nacvičí a bude pózovat jako modelka. Hlavně,že je vše v pořádku.
Jestli se můžu zeptat, co jsi studovala? téma diplomky zajímavé..

apole
21. čer 2011

@bublina09 prej hrnec, taková krasavice!!!! vpravo dole je nos nad tím oči, hrnec a nať....🙂🙂🙂 to až řeknu manželovi, tak počítej s křižáckou výpravou 😀 😀 😀 jak mě utěšujete, že to nevadí, že to není poznat, hlavně že jsou děti zdravé, to se bavím 🙂 🙂 mám jednooborovou psychologii v olomouci.

bublina09
21. čer 2011

@apole aha tak už chápu 😉 manželovi to raději neříkej, ti ještě zakáže internetovat 😀
no co? mám kecat? když i @aknel76 tentokrát nechválila? 😀
A pracuješ ještě? nebo na PN?

apole
21. čer 2011

@bublina09 teď se tady bavím a směju, jsi vtipná, fakt 😀 😀 😀 😀 😀

apole
21. čer 2011

@bublina09 ne, jsem na PN už od začátku. za a) vymodlené děti za b) ohrožující prac. prostředí- děti s poruchama chování. tak jsem zdrhla jak to šlo. a jsem spokojená.

bublina09
21. čer 2011

@apole jasně tak to musí být pobyt doma balzám na duši..ona si asi hlava podvědomě usmyslela, že děti nechce a tělo jí poslouchalo. Poruchy chování jsou dost náročné, myslím...celkově je to náročné povolání, mudr. ty pacoše ještě může jakžtakž odpálkovat a psych. to pak napravují...

suzamen
21. čer 2011

@apole juu tak to bude páreček to bych chtěla taky ale mám pocit že to budou dva kluci 😒

apole
21. čer 2011

@bublina09 mně ty poruchy chování přišly ještě jakžtakž zajímavý, páč andrenalin, ale klasickou psych...to bych umřela, poslouchat ty depresivní, úzkostné pacoše...my měli s manželem dost potíží jak medicnských, ale nakonec zafungovala až jedna z forem nefarmakologické terapie pro mě, takže psychosomatika funguje na stopro. 😝

bublina09
21. čer 2011

@apole a co zafungovalo? mojžíška? s kecama jsme na tom úplně stejně...

@suzamen prosímtě a jaký pocit to je? abych věděla, jestli budem doma 4:1 😀

apole
21. čer 2011

@bublina09 nee, craniosakrální terapie. v CARu udělali ten hardware- IVF a paní terapeutka software- psychika. ideální kombinace🙂

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 tak konečně dělám taky chutě někomu já 😀 😀
@bublina09 no tak já jsem zvyklá žít hodně ze zahrádky (kedluby, ředkvičky, saláty, okurky, rajčata, papriky, meruňky, nektarinky, broskve, jablka, švestky, blumy, hrušky, nektarinky... )a tak dále 😀 😀

bublina09
21. čer 2011

@apole o té terapii slyším prvně, stydím se...ale už jsem trochu googlila a líbí se mi to. Hlavně ta možnost, že klient může při terapii usnout 😀 Ale parádní cílená relaxace...

karusta
21. čer 2011

@bublina09 teda, hrnec na bylinky, se tu dobře bavím, dámy dobře perlíte!! 😀
@apole je pravda, že ty fotky na občanku fakt nejsou.. já jsem si říkala, že jsme mohli mít lepší, ale je fakt, že oproti těm vašim teda jsou luxusní.. holt, ne vždycky se zadaří..

apole
21. čer 2011

@bublina09 no jasně, já zas byla spokojená, že jsme u toho řekly tak tři max deset vět. žádný rozebírání, ale relax, hudba-zpívající delfíni a voňavé aroma. trochu klidu v tom mém jinak hektickém životě.

apole
21. čer 2011

@karusta no já byla naladěna těma vašema, teď jsem na ně znovu koukala a říkám si, kde udělali soudruzi z NDR chybu. ale nee, bylo to příjemný. a vtipný je, že komu je ukážem tak říkaj nádhera, tak tam možná okolí taky nic nevidí a je jim blbý to přiznat.. 😀 😀