Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
14. čer 2011

@misanda ele obcas si clovek musi doprat neco nezdravyho ne?

misanda
autor
14. čer 2011

@koubovka1 no jasně 🙂 příští týden mám test na cukr, tak jsem zvědavá 😀

bublina09
14. čer 2011

@majka07 krásné holčičky 😵
@werty držím pěsti k rychlému převozu za miminkama!
@alex_ dimitropol u vás musí být teď živo 😀
@istokovam teď si nejsem jistá, ale psala jsi, že zatím to na UZ vypadalo na 2 miminka, ale jistě ještě nevíš? 😅 už je nějaká změna?

bublina09
14. čer 2011

no holky, děláte mi pěkné chutě 😝 měla jsem chuť na cukroví ze svatby tak jsem si dala kefír. a teď jsem na něj měla opět chuť tak jsem si dala 2 jablka. no a pak si vás dočtu a jdu si dát to cukroví 😀

sorini2
14. čer 2011

@misanda meloun jsem si chtěla dneska koupit, ale říkali holky že je světlý a málo sladký tak jsem si koupila ředkvičky...

koubovka1
14. čer 2011

@misanda neboj já se cukru taky bála a bylo to v pohode. Musím říct, co jsem skoro úplně vynechala jezení sladkého, tak musím tedy zaklepat, ale už se mi kvasinka zatím nevrátila, tak doufám , že už to tak zůstane.

Ty jooo, tady tak krásně prší, to je vzdoušek. Už je mi jasný, proč mi bylo opet tak divne.

sorini2
14. čer 2011

@bublina09 já bych neodolala a to cukroví si dala dávno

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 a jak ty na kontrole? povídej... fotečku máte pěknou.... a napsal ti to dr. na ten screening?

aknel1976
14. čer 2011

Tak jsem po kontrole, mininka byla úúúžasná, jeden je fakt neskutečnej lenoch, kterej má všechno na háku a druhý je děsný živel, celou dobu se mrskal jakoby tancoval a plácal nožičkama a ručičkama, museli jsme se oba s Dr. smát 😀 😀 😀 Byla jsem z toho úplně vyřízená, jak to bylo nádherný 😀 😀. Jinak mě Dr. akorát hnul žlučí, vycházky mám prý luxusní, málem mi ještě ubral 😠 Takže mám stále od 13-18:00 a stejně tak po víkendech na baráku 😢 😢 😢 😢 ...tak mě to štve.... A pak mi vynadal za toho Břešťáka, že prý bych měla jít na Bulovku, protože mě Dr.z Bulovky teď bude mít na starosti, že místo něj dělá těhotenské poradny a doporučil by mi i registraci na Bulovce, protože o mě ta Dr.bude vědět úplně všechno...no coment!! Těžká propagace Bulovky 😠 😠 😠 😠. Nic pro ti Bulovce nemám! Jen mě takovýhle "taktní nucení" vytáčí!!! Tak jsem jen řekla, že když si NT platím, tak si chci zvolit Dr.sama a já si zvolila Břešťáka a k němu půjdu, tak pak už nic neříkal, jen že by nebylo od věci se přeobjednat na NT na tu Bulovku....no coment!

Holky vy jste toho nadrbaly 😕 😀 😀 😀 😀

@sorini2 jinak mi Dr. hnec řekl, že screening se bohužel platí. Ještě než jsem řekla, že už jsem objednaná k Břešťákovi, tak mi říkal, že to stojí 1500 a o žádném doporučení ani nemluvil. Jak píšu nahoře, chtěl mě dotlačit na screening do Bulovky a tak by určitě někomu dohodil 1500, a proto jsem mu řekla, že když si to mám platit, tak proto jsem si zvolila Dr. podle doporučení od známých a na netu.

majka07
14. čer 2011

@bublina09
@koubovka1 díky. 😉

my byli venku na třešních, jahodách a další snad bude dobrej večer 😀

koubovka1
14. čer 2011

@aknel1976 tak to je hustý. No jasný, je to známej pan dr. na Bulovce a dohazuje kseftiky, jen jdi,kam chces ty. Pokud ti holky řekli, že bestak je super, tak jdi k nemu a bude a vůbec ho neposlouchej v týhle veci.

aknel1976
14. čer 2011

@koubovka1 přesně, má tam známý a dohazuje...já jdu tam kam jsem se objednala, nenechám se zmanipulovat...a ještě 300,- ušetřím 🙂

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 a co on jak na to reágoval? že si půjdeš kam chceš ty,? a pokud jsi u bývalé hutní tak si to nech proplatit... máš tam balíček v hodnotě 2000kč.

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 jé a kde prší... tady je dusno.... kéž by chtělo i u nás pršet..

koubovka1
14. čer 2011

@sorini2 V Plzni, ale už je po desti, ale prselo pekne a je tu fajn vzdoušek.

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 a ty vycházky fakt mazec... ty jo já mám od začátku 10-12 a 13-18 a jak chci tak si nahlásím neomezené můžu až 4dny a na to máš nárok.... já bych se nedala... no jo je to asi hodně o doktorech a sestrách, někde jsou ochotní a někde líní... já taky dneska ležela na těch ozvách a sestra vypisovala ten papír na ty moje neomezené dala jsem si od so. do po. a ona hned jestli nechci i pátek že mlhu mít 4dny,. doslova mi je nutila. chvála bohu za tu naši moravu🙂


fakt Vám holky tu prahu a hlavně ten přístup lékářů a sester nezávidím, no jo asi si myslí, že jak jsou dr. v praze tak jsou něco a zbytek lidí je ....... nemám slov 😠 😠 😠 a ta protekce... no hnus fialový, já se rozhodla rodit na FN a v ostravě máme tři nemocnice a můj dr. kdysi na jedné dělal primáře a pak se osamostatnil, občas dochází na tu porodnici kde dělal, že si třeba o své pacošky odrodí... a mě neřekl půl slova jak se mě zeptal kam bych chtěla a já že na FN a on byl na fifejdách...ani se nezatvářil blbě.. prostě bere přání pacientek,

sorini2
14. čer 2011

@koubovka1 fakt závidím.. hlavně ten vzduch... tady je hnus vzduch..

aknel1976
14. čer 2011

@sorini2 on už na to pak nic neříkal, prostě jsem oznámila, že jdu jinam, že to rušit nechci, a že je to ještě levnější než od něj 😉 A komu ty vycházky hlásíš, když chceš zažádat o neomezené? On mi řekl, že mi lepší dát nemůže, že mám ještě luxus, a že se mám dyžtak dohodnout se sociálkou, ale tam chci zavolat až po víkendu, protože to tenhle víkend risknu odjet, jinak mi tady v tom bytě hrábne!!!! Ani tu nemám kamarádky, za kterýma jít, takže jsem fakt jen doma, nebo se maximálně projdu na poštu ☹ Hele, já mám dvě kamrádky za Prahou a obě mají od začátku těhu celou dobu neomezené a to jim to Dr. napsala sama od sebe, takže je to o lidech!!!! 😖 ...mně jen mrzí, že do teď mi ten můj Dr.hodně pomohl, jsem s ním po zdravotní péči moc spokojená, ale tou Bulovkou a tím dnešním přístupem mě hodně zklamal ☹

aknel1976
14. čer 2011

@koubovka1 to ti závidím, tady je vzduch hnus, ani větřík,bleeeee 😅

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 prý luxusní... magor... já mu vždy řeknu jak píše do karty...třeba dneska můžu od soboty do pondělka neomezené a on to tam napíše a jen řekne ať to povím sestře, a pak to povím sestře a ona vypíše papír... a je to... prostě máš na to nárok, tak bych mu to příště řekla... a nedala bych se...

sorini2
14. čer 2011

v telce je zase prd... to zase bude nudný večer...ach joo... kéž bych chtěla alespoň jeden večer usnout... dneska jsem zase usla až kolem jedné... fakt mě to už nebaví... nevím nevím asi pomalu začínám trénovat na to jak v noci nebudu spát a běhat kolem dětí 😀 😀 😀

aknel1976
14. čer 2011

@sorini2 zkusím v Po zavolat na sociálku, ať neprovokuju před tímto víkendem 😉 A podle toho, co mi řeknout, tak mu to povím....
Přesně v TV nic, manžel do půlnoci v práci, pomooooooooooooooct!!!! Proto mě to tu žere, furt jen TV a knížky a nějak už mě to nebaví 😠 😠 😠

sorini2
14. čer 2011

@aknel1976 nápodobně, manžel je sice doma ale jde spát, ještě dvě 12 a pak má volno, ale to budeme dělat ten pokoj to bude bordýlek v celém bytě....a zkus se poptat na sociálce a pak jak bude problém tak to můžeš na ně vytáhnout... asi jdu na něco koukat, ale nevím na co...

dobrou noc všem 🙂

aknel1976
14. čer 2011

@sorini2 to budete mít krásnýýýýý 🙂 🙂 Nám tu teď začal někdo vrtat a něco přitloukat, no já mám dneska den!!! 😀 😀 😀 Poptám se a uvidím 🙂 papa a hezký večer, taky jdu něco vymyslet 🙂

misanda
autor
14. čer 2011

holky...jsem vorvaň...dneska jsme začali 6.měsíc 😲

misanda
autor
14. čer 2011

a udělaly se mi modřiny v tříslech ☹ zítra volám k mudře...mě to vždycky bolí když ráno vstávám, celý ty třísla...ach jooooo ☹

misanda
autor
14. čer 2011

@aknel1976 jé, tak gratuluju ke kontrole...my měli taky už od začátku živý jedno miminko až až...vyklubal se z toho chlapeček a je to furt pěknej neposeda..až sestřička u 4D kroutila hlavou, že to ještě neviděla, aby s sebou furt tak mlel 😀 tak se těs na ty kopance 😀

misanda
autor
14. čer 2011

@aknel1976 jo a na doktora kašli, máme každej právo výběru a ty sis už vybrala 😉

misanda
autor
14. čer 2011

@aknel1976 já mám taky od začátku těhu neomezený vycházky, doktorku ani nenapadlo napsat mi jiný...měla jsem to i pokaždý u IVF, akorát po laparce jsem měla omezený, ale to bylo kvůli operaci, no. Se fakt na to informuj...

aknel1976
14. čer 2011

@misanda jůůůů, to je ale pupíček 😉 🙂 Sluší ti to mamino 😵 😵
O těch modřinách jsem někde četla, neboj, nic to není, můžou ti tam dětičky tlačit na nějakou žílu, nebo něco takovýho, jsem zvědavá, co ti Dr. poradí.
Na ty kopance se těším a moc a jsem moc zvědavá, co je ten živel zač, jestli má pindíka nebo ne 😉 😀
Mně před 2 lety dali v Gennetu automaticky neomezený a letos nějak ne ☹ Chci se fakt poradit se sociálkou, ale po víkendu, chci teď odjet, tak se budu modlit, aby nepřišla kontrola a nechci provokovat před odjezdem!