Dvojčátka 2014/2015 🙂

janatrombikova
3. lis 2014

Ahoj maminy čeká tady někdo dvojčátka 🙂 doufám že ano, aby jsme mohly pokecat a porovnat svoje zkušenosti 😉

vaalunkat
18. lis 2014

@amazankova :D to noční otáčení uz trapi i me, uz nevim jak mam v ty posteli lezet, doktor rekl na levem boku, ale san by to nedal :D ja uz jsem tak prelezela ze se na porod neskutečně tesim 😀 jinak zavidim ze mas ternin v prosinci a stale drzis prcky v sobe, ja mam tp az 13.1.a ve 35tt uz nastupuju do nemocnice a 36 rodine, tzn pred Vanoci, tak snad uz budeme na svatky doma 🙂

vaalunkat
18. lis 2014

@janatrombikova mimochodem ja az do 25tt nepribrala ani gram a ted ve 32 mam nahore 19 kilo! A to mi zacli padat rifle ktery jsem v srpnu jentatak zapla, takze kluci si ze me pekne berou a vse co jsem nabrala je v brisku, prsou a prstech na rukou 😀 mam z prstu sileny burtiky 😀

berticka
18. lis 2014

@vaalunkat Takže už víš, kdy tě porodí? Já jsem teď 33+2 a teprve budu do porodnice volat, ale dnes mi moje doktorka říkala, že mě porodí mezi 37 a 38 tt, takže mám před sebou ještě 4 týdny a upřímně nevím, jestli se to dá ještě vydržet. Jedině snad celé prospat ☹

vaalunkat
18. lis 2014

@berticka presny termin jeste nemame,ale bude to v tom 36 tt, tzn.kolem 17.12. Jelikoz cekam jednovajecna dvojcatka s jednou placentou, budu muset driv rodit kvuli moznym komplikacim s opotrebovanou placentou

berticka
18. lis 2014

@vaalunkat Jasné, tak to budeme rodit podobně, mně to čeká taky přesně kolem 17.12. 🙂 Právě výše jsi psala, že máš termín už 2.1. a teď až 13.1. - tobě ty termíny ještě teď mění? A kde budeš rodit?

amazankova
18. lis 2014

Holky, je to fakt rozdíl nosit jedno nebo dvě, co??!! O prvním jsem skoro vůbec nevěděla a teď tohle 😉 Už od začátku těh. to bylo úplně jinačí...
Dneska v noci mě kupodivu nic nebolelo, tak jsem zas byla vyplašená, jestli je všechno OK a zase jsem moc nespala 😀 Naštěstí jsem dneska měla kontrolu a všechno je dobrý 😵
Já mám termín 18.12. ale už jsem objednaná 9.12. na císaře- první dítko šlo akutním císařem, tak proto. A stejně bych se bála rodit je normálně 😕

berticka
18. lis 2014

@amazankova No to teda, rozdíl jak Brno, fakt ☹ Taky mi už začíná parádně praskat břicho ☹ A jaké máš zhruba váhové odhady dětí? Ale stejně je super, jak jsi je dokázala krásně donosit.

vaalunkat
18. lis 2014

@berticka taky tomu moc nerozumím, původně jsem mela termin 16.1. na minulé ko mi reklu 2.1. A dneska mi zas rekl 13.1 😀

vaalunkat
18. lis 2014

@amazankova doktor mi rekl ze pry bych eventuelne mohla rodit spontane vyvolanym porodem, ale mam hrozny strach rodit dva uzlicky radeji bych cisare a vim ze je vytahnou rychle a bude to v cajku 🙂

berticka
18. lis 2014

@vaalunkat Podstatný je snad jen termín určený ve 12. tt, ne? Aspoň mě se doktoři celou dobu řídí jen tím termínem z 12. tt.

amazankova
18. lis 2014

@berticka Dneska mi dr. řekla že asi 2200g, ale nejde to přesně změřit, jak tam jsou nahňahňaní 🙂 Už ani nevěděla, čí noha je čí 🙂
Celý těh. mě strašila, že budu ke konci ležet v nemocnici a tak, tak jsem ani s takovýmto průběhem nepočítala 🙂 Ještě i řídím auto. Sice mimčům se to moc nelíbí, vždycky se mně zarejpnou pod žebra, ale co už 😵

amazankova
18. lis 2014

@vaalunkat Já bych z toho měla taky velkej strach, že to druhý bude přidušený nebo něco.... Mně se dr. ptala hnedka na začátku těhotenství, jak chci rodit, tak jsem byla hned pro císaře. Při prvním porodu (40h) jsem měla komplikace a stejně byl zakončenej akut. císařem (malej měl šňůru kolem krku...)...takže po téhle zkušenosti bych nešla už normálně rodit ani jedno! Asi su posera, ale ať...hlavně aby mimča byli v cajku.

vaalunkat
18. lis 2014

A prave, da to zahul vyprdnout to prvni a pak ti reknou ze druhy musi cisarem, takze celej spodek naprosto nepouzitelny, na brise jizva a pipka nastrihla, hruza. Prece jen ten cisar ma svou vyhodu ;)

vaalunkat
18. lis 2014

@berticka ja bych rekla ze jiny kraj jiny mrav ;)

vaalunkat
18. lis 2014

@amazankova nase maly sardinky 🙂 taky mi dnes dr rekl ze tam jsou jak v konzerve 🙂 kdyz jsem je dneska videla na utz tak se na uz tak neskutecne tesim 🙂

amazankova
18. lis 2014

@vaalunkat Já taky 😉

kofik.h
19. lis 2014

ahoj holky, můžu se k vám přidat? jmenuji se Hanka a čekám jednovaječná dvojčata. Jsem teprve na začátku v 17tt. vůbec nevím, jestli to budou holky, nebo kluci, ale hlavně chci, aby byli moooc zdraví 🙂 zatím vše probíhá jak má. dneska jsem byla už poslána do porodnice, aby si mě tam hlídali a tam jsem chodila do prenatállní poradny. Jo a v rodině dvojčata nemáme, jsou počata přirozeně a hlavně s láskou 🙂 Jak jsem si vás stihla přečíst tak se mám na co těšit 🙂

vaalunkat
19. lis 2014

@kofik.h ahojky, já jsem se pohlaví dozvěděla až v 19tt a to pouze u jednoho, až ve 24tt se zjistilo že čekám jednovaječné klučiny 🙂 jsem za kluky strašně ráda, protože jsem si vždcky přála mít kluka, nejraději bych měla páreček,a le bohužel u jednovaječných to nehrozí :(
To poslání tě do nemocnice vzali pěkně hopem, já tam nastupuju až 34tt a o dva týdny později se bude rodit 😵

vaalunkat
19. lis 2014

@amazankova Často se mi i prckách poslední dobou zná, ale nemají obličeje :D což je fakt sranda 😀 a když už se mi zdají s obličejema tak vypadají jako mimozemšťani, mají šišatou hlavu a děsně vypouklý oči 😀 je to strašný

amazankova
19. lis 2014

@vaalunkat Hezkyyy 😀 Mně se o nich taky zdá....že mám průhledný břicho a vidím je v něm 🙂 Jak v bublině 🙂

amazankova
19. lis 2014

Děvčata v pokročilejším stádiu těh.....a co sex? Já to už nedávám 😒

amazankova
19. lis 2014

Za prvý se už docela bojim...a za druhý je to tak na 3 hoďky- s mou kondičkou 😀

vaalunkat
20. lis 2014

@amazankova to uz se ni taky zdalo ze je vidim v brisku :D jinak me byl sex zakazan od rijna :( takze pouze rucne,ale uz asi 3 tydny nemam absolutne chut, asi mi i nejak odumrela nebo co :D

janatrombikova
autor
20. lis 2014

Ahoj holky, tak mě sex a celkově orgasmus byl zakázaný nevím jestli to není ale přehnaný někdy je to docela mazec to pořád odříkat :( no a jinak zítra jdu na kontrolu tak jsem zvědavá jak dopadne jsem docela nervozní 🙂 jinak mě pohlaví řekli hned ve 13tt s jistotou a pak mi to jenom potvrzovali... a jak tak tady čtu co se vám o mimiscích zdá tak to je pěkné :D mě se teda zatím zdá jak jsou už tady a chovám je a tak 🙂 Tak se mějte pěkně pohlaďte bříška a zítra se ozvu jak jsme dopadli na kontrole já doufám že to bude na 1 🙂

teenyel
20. lis 2014

Holky mam na vas dotaz. Jake jste mely hodnoty hcg na zacatku? Me za tyden vzrostlo hcg z 55 na 2241....coz mi prijde podezrele....jsem 17 dpo....

vaalunkat
20. lis 2014

@teenyel já nemohu říct, u mě to bylo složitější a že jsem těhotná jsme zjistili až ve 4.měsíci 😀

vaalunkat
20. lis 2014

@janatrombikova mě se o nich začlo zdát až kolem 25týdne, do tý doby ani ťuk, ale bylo to i tím že jsem měla starosti v práci takže na děti nebyl čas nijak myslet. JInak teď teda dosáhnout orgasmu je opravdu nemyslitelná věc, protože než by k tomu došlo tak snad porodim, navíc přes to moje panděro jsem ráda že na wc utřu a už se zadýchám :D

teenyel
20. lis 2014

@vaalunkat aha 🙂 nevadi....snad se najde nekdo,kdo to bude vedet...jsem lehce nervni.

amazankova
20. lis 2014

@teenyel Já taky nevím...ale asi po měsíci těhotenství jsem měla hCG přes 700 a zhruba o týden později něco málo přes 1000

amazankova
20. lis 2014

Asi bych si měla pořídit stařeckou hůlku...od včera mě bolí pravá půlka kyčle nebo jaké kosti a zadku a tahám nohu za sebou 😲 Abych se začala poohlížet po vozíku 😀