Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

marrha
14. únor 2009

zapomněla jsem všem poděkovat za přáníčka, děkujeme moc 😵

Verun...musí si asi zvyknout na tu konzistenci 🙂
oslava s dortem bude až dneska...dostala toho jako obvykle hodně...PC hru, stáje pro koníky i s ohradou (je konikářka) 😀 , noční košili s oblíbenýma postvičkama, a ještě digi hru + mekáče a v neděli jde s njelepší kamarádkou do kina 🙂

je super, že jsis včera kino užila...aspon troška odreagování od toho kolotoče 🙂

simonac
14. únor 2009

ahoj holky, tak mi jdeme dnes k tchýni na oběd, má svátek, ale já jsem na dietce, tak si doma uvařím svoje a tam si to donesu, mám kmínovou polévku a špagety s kečupovou majdou,k večer bude zákuseček - pochopoitelně v rámci dietky 😉

veru - u nás se zase víc dáví Martínek a vzhledem k tomu, že už jim bylo 9 měsíců tak by mohli i hrudkovatější jídlo, ale to oni nechcou ,a ani rohlík, nebo chleba u nás zatím nemá velký úspěch ☹

daniellka
14. únor 2009

zdar děvčátka!!

hlásím,že jsem už taky marod,je mi nic moc,chytla jsem to od kluků.. Tšěm se to taky nelepší,tak nevím..
holky je i při chřipce zarudlej krk? 😕

simčo - obdivuji tvou výdrž,tohle bych nedala,jsem slaboch,úchylnej na žrádlo. 😀

simonac
14. únor 2009

dani - já taky, ale když vidím výsledky, je mi líto to porušovat, zítra mě čeká den ovocný a v pondělí vodový - tak to asi zdechnu 😝

gapka.h
14. únor 2009

Ahojky,

danielka-vítej mezi maródy ☹ ☹ Já myslím,že ten krk je zarudlej i při chřipce ☹ Já už horečku nemám,ale šišku v krku jo a stále se necítím dobře.Opět byli s babí venku.

...holky,co jste dostaly na Valentýna???Já dovoz latéé až do domu a k tomu velký ovocný zákusek 🙂 🙂
Hned mi bylo trochu líp

Simi-no já tě také obdivuji,já musím něco pořád zobkat 😉

egrzuz
14. únor 2009

Veru, já dávala taky stejně jako bylo ve skleničkách, podle toho jsem se řídila.
Jarýn se taky dávil a nedělala to jen u skelniček, v kterých nejsou kousky 😝 Domácí jídlo mu doteď dělá problémy. Kousky se naučil jíst jeden den u tchýně, když jsem jezdila na školení. Nevěděla , že nejí kousky a dala mu je a on to snědl 🙂

Dani, to je děsný, tak se brzo uzdrav. Ten krk můžeš mít od chřipky, ale i angína, ta teď taky hodně řádí ☹ tak snad budeš fit.

Simču taky obdivuju, já bych bez jídla umřela 🙂 a bez sladkého vůbec to je jediné co mě drží 😀

Gabi, já dostala pusu JEN po telefonu ☹

gapka.h
14. únor 2009

zuzi-ale aspoň si vzpomněl!!!On ti to vydahradí,až se vrátí.Kdy má vů ☹ bec návrat???

...s těma kouskama jídlamáme i my problém,musím ještě částečně mixovat a nebo dostanou skleničku s kousky a musí se s tím poprat.Je fakt,že toho pak sní málo ☹

egrzuz
14. únor 2009

Gabi, u nás jedí skleničku i s kouskama dobře. Dneska měly rajskou domácí a Kristýnka snědla celou misku, Jarýn se v tom rejpal 😒

No, snad nám to vynahradí. Je to divný, všude se mluví o Valentýnovi a já tady sedím sama u televize, dneska to na mě nějak padlo ☹ Snad víc , jak o Vánocích. Je to divný, ale fakt. 😔
Vrací se až v červnu

tindra
14. únor 2009

zuzi ono se to furt nějak posunuje,ne?ale už je skoro jaro a za chvilku je léto 😉 manža na Valentýna nevěří,takže u nás se nic neslaví.....
já mixuju pořád,teda nechávám tam kousky,ale jako že by jedli nakrájené masko ani náhodou,sem tam bramboru nebo mrkev za škraň.JInak ale jablíčko nebo rohlík,chleba klidně jo.Martínek by klidně i jedl ale Lukymu se někdy navaluje i z Pribiňáku.
Brzo se uzdravte!!!!!Nemoci jsou fuj

daiquiri
15. únor 2009

Simi, ty jsi dobrá, že se takhle držíš, kolik kilo už jsi zhubla? Mně by dělaly problém hlavně návštěvy, doma tolik lákadel nemáme 🙂
Jo, tak koukám, že to dávení není až tak neobvyklý problém, asi to chce čas než si prostě děti zvyknou. Hlavně, že jí, neblinká, baculatá je krásně, tak to nějak řešit nebudu.

Zuzi, fakt máš můj obdiv. Manžel teď jezdí domů až tak kolem půl osmé, mám toho večer už dost, ale zase vím, že přijede, ty jsi na ně sama 24 hodin ☹ Ten příjezd se pořád posouvá co? Aby ho dětičky ještě vůbec poznali co?

Gabi, my taky Valentýna neslavíme, tak nic....A to latté máš dovoz každý den nebo to bylo jen včera?

Ještě dotaz, dala jsem do mrazáku namíchanou mrkev s bramborem, nevadí ten brambor? Někde jsem kdysi četla, že brambory se nemají mrazit???

Všem marodům brzké uzdravení!

simonac
15. únor 2009

ahoj holky,

tak manža mi dal včera na valentýna fakt super dárek - šel na košt slivovice, vyrazil už ve 2 a v sedm večer byl doma, ale v takovém stavu, že jak kdyby nebyl 😝 ted vozí a střízliví 😉

jinak už jsem zhubla asi o 6 kg, pořádné vážení a měření mě podle dit. knihy čeká zítra, tak uvidíme, dnes mám ovocný, tak zase bude asi něco málo dole , tento den moc nemusím, ale když si uvědomím, že zítra je vodový - jen vodu , tak ten dnešní ovocný je vlastně skvělý 😉

daniellka
15. únor 2009

simi - vodový den,to bych nepřežila.. Já jen ráno když se pořádně nenasnídám,tak se mi udělá zle a mám pocit,že sebou škrábnu o zem.. To by pro mě nebylo 😒

jinak choroba furt pokračuje,chjo chjoo.. 😠

zuzi - vydržaj. obdivuje tě,že to tak zvládáš 😉

simonac
15. únor 2009

zuzi -- přidávám se k danielce, jsi borka, já bych to asi sama nezvládla 😝

tindra
15. únor 2009

čauky,holky nám vylezly stoličky,teda Lukymu!já si furt říkala proč je jak bernardýn a vyhlížela jsem 3 a 4 dole jako Martínkovi.teď má nahoře 4 zoubky,velikou mezeru a vzadu mu lezou bílé tečky....jaksi nakřivo se mi zdá,myslím,že zubáka začnu hledat tady(já jinak jezdím do Brna).já se toho úplně lekla.
Vodový den se má držet každý úplněk na vyčištění organismu,já to zkoušela tak 2x zamlada,ale je to teda síla!!!!Hlavně když musíš chystat druhým jídlo.

simonac
15. únor 2009

tindra -- o tom úplnku a vodovém dnu dohromady vím, ale tady v rámci diety to vychází každý 29. den, takže celkem 3x za 90 dní, uvidíme jestli to vydržím, myslím, že nejíst jeden den vydržím, ale co vím už ted na 100 procent, tak určitě nebudu pít jen vodu a to by se mělo, já si dám určitě po ránu kafíčko, jinak bych to s prckama nevydržela ☹

gapka.h
15. únor 2009

Ahojky,
...tak už mi odchází hlas!!! ☹ ☹

Zítra nám držte palečky,jdeme na neorologii-vůbec na to nemám náladu-v takovém stavu ☹ ☹

Dai-my to také neslavíme,ale manža mi chtěl udělat radost 😉 Bylo to překvápko,to jsem měla jen ten den do domu.Jinak tam chodím na stojáka...ven

Tindra-také jsem o tom úplňku slyšela.ale já to nikdy nezkoušela...udělalo by se mi asi zle ☹ ☹ No a teď při kojení,to nehrozí.Už tak mi jdou kila dolů....

kuzelka
15. únor 2009

ahoj
všem nemocným přeju brzké uzdravení

u nás se taky slimpe jak o dušu, v jednom kuse mají mokré i bodyčka na hrudníčku, tak čekám co vyleze za zoubky

vodový den to by byla asi moje smrt... simi obdivuju tě

daiquiri
15. únor 2009

Gabi, ale to je od manži hezký 🙂 Kojení je dobrá dieta ne? To já moc nezažila, kamarádky se cpou, že prý když ještě kojí, tak můžou 😀

Simi, na zítřek držím palce, ať vydržíš, já to mám jako Dani, musím jíst tak 5x denně, jinak je mi zle a klepou se mi ruce 😕

simonac
15. únor 2009

veru - já taky ještě kojím, ale dole nemám kvůli kojení ani deko 😝 a tak jsem to měla i peti, kojla jsem ho 2 roky a 2 měsíce a bez diety bych fakt prostě neshodila ani ň 😉

halkac
autor
16. únor 2009

Dobré ránko🙂

Simi, dneska držíme palce! Já si myslím, že jednodenní půst je skvělý. Řada lidí ho chápe jako perfektní detoxikaci organismu - tak na tebe myslím, ať ho v klidu přežiješ🙂 Mně by se asi totiž dělalo mdlo, mám nízký tlak...Ale myslím, že bych to zvládla, ale ne s tak malými prťaty: na ty potřebuju sílu 😀

Jé, Marti, vy máte základ stoliček! Tož to hledím 😝 To k tomu zubaři buseš fakt muset naklusat brzy🙂

Gapi, držíme pěsti na neuro. Kam chodíváte? A jdete ještě na neonatologii do Zlína?

simonac
16. únor 2009

ahoj holky, tak tady poletuje snížek, paráda v 9 vyrážím s prckama do města, musím si ten dnešní den naplánovat, abych přežila, odpo k nám přijde Gabča na masáž - super, už se těším 😉

daniellka
16. únor 2009

děvčátka!! copak je to za docházku?! 😀 😎 stavíte sněhuláky nebo kde jste všechny!! 😀

tindra
16. únor 2009

baf,já zrovna poslala kluky ven s dědou i když pršosněží,doufám,že mi tu nebodou za 5min zvonit,že je to pod pláštěnkou neba.Aspoň to kafe ať si vypiju.zrovna jsem volala k zubařce,tak nás vezme,ale prej bere až děti chodí a mají čtverky zuby.....hlava nebere,já myslela,že ta první prohlídka má být jako seznámení s prostředím a když děti neukážou zoubky neva,aspoň tak mi to popisoval můj zubák

gapka.h
16. únor 2009

ahojka...

Tak naneorolog.jsme to zvládli,kluci toho nechtěli ale moc předvést-ale mudr.nás už vyřadila,že máme dojít jen,když se nám nebude něco pozdávat,jinak prospívají.Chodit -nechodíme,Kuba už teda sedí pěkně,ale Ondra je ještě vratký 😉 Prý se to vše dožene,hlavně to nemáme srovnávat a hrotit vůči ostatním dětem!!!

Takže jsem ráda,že nám těch doktorů ubývá...už jen neonatolog.poradna.

Kaci-chdíme do Hradiště,ze Zlína nás vyřadili hned po první prohlídce,že prospívají a můžeme chodit doUH-to máme blíž 😉

Já byla dnes po třech dnes absence venku...ale měla jsem co dělat-utlačit ten kočár v té vánici 😠 😠

Tindra-také jsem je vyslala s dědou ven,vyrazili v 13.45h a návrat v 16h-už jsem je vyhlížela,ba neumím v klidu odpočívat 😉

daniellka
16. únor 2009

gabi a už jsi zdravá? máš spinkat,když máš mládežnícky pryč! 😀

gapka.h
16. únor 2009

Danielka-nene,už nemám teda horečku,ale nemůžu mluvit-ztrácím zřejmě hlas ☹ ☹ Natáhla jsem se a chvíli četla.A co vy,už je líp???

daniellka
16. únor 2009

no, lehce je líp,ale nic moc.. já dneska taky odpadám,borci mi nedaj chvilku odpočnout. Už jsou taky šílení mrzouti,přes týden doma,nic je nebaví,dokonce si lezou vzájemně na nervy. Když jsem se chtěla na chvilku natáhnout,ne spát,jen být v poloze ležmo,klidně si s nima vykládat,Alex scéna,nic se s ním nedalo dělat,musela jsem zas vstát,no děsný.. 😖 Ještě že mi aspon mamina poslala jídlo a nemusím vařit.večeři jen ohřeju,ona je poklad. A tedka večer už jsem na kluky ječela. Oni jsou v postelích a místo aby spali tak se bijou z postýlek. odtáhla jsem je od sebe,tak na sebe hulákaj jak dva paviání,přeřvávají se,párkrát jsem na ně nalítla a pak už jsem na ně ječela. Kupodivu to zabralo,no..ale jestli to slyší sousedka,co má vedle pokoj,tak se teda stydím,no..ale kdo neviděl,neuvěří.. Co ty jindy sladký dětičky k zulíbání dovedou.. 😕 🙄
¨
gabi tak držím pěsti at už se taky brzo uzdravíš..
kamarádka co má holčičku stejně starou,tu chřipkku taky měli,celá rodina, a trvala 14 dní.. to je děs teda, to bychom byli teprve v půlce,mě omejou 😝

kuzelka
16. únor 2009

ahojky
no u nás nemoc trvala těch 10 dní - nekonečných dní 🙄
dneska odpo tu byla moje mamka, šli jsme spolu na nákup a pak jsme prcky vypustili na nějakou chvilku do sněhu, to bylo radosti 😀 😵 no a já jsem ted sama až do zítra do večera..

holky uzdravte se brzo!!!

marrha
16. únor 2009

Ahoj holky..

u nás se začíná marodit 😔 ..oba mají rýmu, ucpaný nos a kašel...zatím bez teplot....jsme zvědavá co z toho zase bude...at už je jaro...ta zima je na mně už dlouhá 😝

dám sem odkaz,l co dneska k nám dala jedna mamča
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

paní čekala dvojčátka a ješt k tomu dva chlapečky 😀 a tohle nadělení se jí narodilo...a rodila přirozeně, protože si mysleli, že budou dvě 😀 😀

issaga
16. únor 2009

ahoj holky,

preju vsem marodum brzke uzdraveni! my uz to mame za sebou... a snad uz nic dalsiho neprijde.

musim se pochlubit... meli jsme v sobotu s manzelem vylet do sklipku a poprve nechali holky na noc babicce a dedovi - a dopadlo to dobre, nikdo si nestezoval. 🙂 a my jsme si to paradne uzili, prakticky uz dva roky jsem takhle nikde nebyla, tak jsem byla spokojena 😎 (ale smutno mi teda po holkach bylo dost)

jinak u nas ted pocasi taky nic moc, ten snih mi neva, bilo mam rada, ale ten vitr by byt teda fakt nemusel...