Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

dvojmama
16. srp 2008

kuzelko: Vítej mezi námi 🙂
Máš krásný děti, koukala jsem na fotky 😵

simonac
16. srp 2008

ahojky kuzelko, vítej mezi náma 😉

v té nemocnici jsi byla teta pořádně dlouho, já tam byla měsíc a stačilo
rodila jsem 37+4 a mimča byla stejně velká 2.650g každý, ted máme 3 měsíce - Martínek 5.200 a Kristýnka 4.520 - oba 66cm, u nás je taky ta holka víc uřvaná 😉

a odkud jsi?

kuzelka
16. srp 2008

děkuju,
jsem z Ostravy

kuzelka
16. srp 2008

Jé koukám dvojmamo že máte taky kočárek cosatto 😀

kuzelka
16. srp 2008

ajéjej už se mi to budí 😕

sppring
16. srp 2008

ahojky kozulko - já jsem taky z ostravska.. studenka 🙂 Do OVy se chystam hned jak zacneme v poledne pekne papat prikrmy. Jinak ja jsem byla v porodnoici 2 mes. jako tehule a pak 3 tydny s klukama, kluci byli 2 mesice. Kdo te rodil, ze jsi mela spontanni porod? Simetka? ten je zastance prirozenych porodu 🙂 Me Matura, toho znas ze sestinedeli,ne? 🙂 byl super.

kuzelka
16. srp 2008

ani jeden ani druhý, na jméno už si nevzpomínám 😅

kuzelka
16. srp 2008

jo jo Matura byl super

dvojmama
16. srp 2008

kuzel: máte taky cosatto? Ten kočárek si nemůžu vynachválit 😵 Má i chybičky, ale v celku je skvělý 😵

kuzelka
16. srp 2008

to je, hlavně je malý a dostanu se s ním skoro všude 😉

dvojmama
16. srp 2008

kuzel: jj a taky je lehounký 😵 máte i barvičky jako my? u nás se každému líbí hlavně ty barvičky 😵

kuzelka
16. srp 2008

jojo máme modro-růžový 😉

kuzelka
16. srp 2008

musím jít
mějte se 🙂

halkac
autor
16. srp 2008

Holky, žiju!!!! U nás nešel internet celách 28 hodin!!! Kvůli bouřce!!! Já myslela, že umřu!!!

Mám toho tolik na srdci 😀
V první řadě vítám Kuželku! Děcka jsou super eňo ňůňo. Jen nevím, jestli nám Kuželka nekecá - vždyť ta princezna prostě nemůže řvát, vypadá taaak sladce 😀 😀 😀

Tak a co u nás? Včera děsný den, fakt hrůza. Od rána tu lilo, takže ven se jít nedalo. Děcka mi to řádně osladila - řvala celý den, kdy jsem na ně byla sama - fakt celý. Kolem poledne jsem se rozbrečela i já ☹ ☹ ☹ Pak se naštěstí udělalo pěkně a tak jsme s manželem a mojí třicetiletou tetou a jejím nezbedným nevychovaným synkem vyjeli na kola. Od téhle chvíle už byla mrňátka ukázková až do večera!!! Poseděli jsme se v hospodě a kde se vzal, tu se vzal černý mrak, za ním druhý, třetí...netrvalo dlouho a blesky všude kolem. No skončilo to povolání dvou záchranných aut, která nás dovezla do bezpečí. Ale PAK!!!! Děti usnuly v osm a POZOR!!! Probudily se v 5,45!!! Jsem happy, svět je růžový, mám plno elánu!!!Jen kdyby ta prsa ráno tak nebolala a nepřetékala🙂

Dneska ráno jsme s manžou a dětičkami vyrazili na nákupy a pak se jeli podívat na svatbu našich přátel do 30 km vzdáleného zámku v Kuníně. David vozil děti v parku a já si pofňukávala na obřadu. Po cestě dom jsme se stavili na výtečný oběd a teď vozí tchýňka děti, abych si mohla v klidu odstříkat. No nemám se já úžasně???Bez dětí a s netem, vyspaná, odpočatá, dobře najezená....Takových dní bych potřebovala cca 360 v roce🙂

Holky, pusu všem, jdu aspoň malinko poklidit, ať mám čisté svědomí!

halkac
autor
16. srp 2008

Zuzi, teda tohle se stát mýmu Jonáškovi, tak se neznám!!!! To jsou deb..., ti výrobci, fakt!!!!

Sylvi, podje info o první mrkvičce!!!

Gapko, ty brusel závidím. Teda já už taky jezdím, ale kdybys mě viděla...nemít croozer, nedostanu se ani na kraj silnice 😀 😀 😀

Tindro, Zuzanka si nemůže ty Haucky vynachválit, tak určitě uděláš dobře. A kdyby ses chtěla hádat - tak jsem četla, že máš právo na to, aby ti na dobu, kdy máš kočár v reklamaci, propůjčili oni druhý!

Simi - auto je boží na spaní, viď? Naši v něm taky většinou usnou, ale někdy už ne a to je pak zle. Když nejedu sama, musím za nimi vlézt dozadu a dělat jim společnost. A já se přitom vždycky těším, že si vepředu pokecám "normálně" s manželem a ne že dětičkám budu ZASE infantilně vyprávět říkanky. No ale pro ně cokoliv 😉

dvojmama
16. srp 2008

U nás dvojčata díky bohu vždycky spí v autě. Akorát když někam jedeme, tak oni prospí cestu a nabourají si tím režim..

kačko: vítej zpět, jsme se o tebe už bály 😉
Koukám, že ukázková noc a dnes príma den, to je skvělý ! 😀

daniellka
16. srp 2008

ahojte babuleny! 😀

opět nejako nestíhám,tak jen v rychlosti pozdravím 🙂

kuzelka -vítej mezi námi 😀 ,fotečky zkuknu později.

tindra - to děláš určo dobře, že si ten kočár napřed ošaháš. Jedeš na to Tomkovo? Já mám ted novou zkušenost (jestli můžu poradit 😅 ),jak mi děti začaly capkat sami, tak dost často potřebuju tlačit kočár jednou rukou,protože jeden se třeba chce vést za ruku nebo přecházíme ulici atd.,tak si to vyzkoušej,jak jsou ty kočíky ovladatelný. 😉 A mamči tady ti určo poradí. Ten s tím Pú vypadá krásně,po něm jsem taky pokukovala 😉

kaci - gratuluju k růžovému vyspááááníííí!!!!paráda!!
My jsme dali namontovat ke klukům tu venkovníroletu, že je úplně zatemním 😎 😀 a nic, oni se furt budí stejně,uličníííci!!! 😀

Dneska jsme přes noc bez dětiček,vnutili jsme jetchánům. jsem šťastná jak blecha. odpočívat ale přes noc nebudu,půjdem někam zařádit,potřebuju vyresetovat hard disk 😀 😎 . Určo pak budu celej příští táden fňukat jak jsem nedospaná, ale začíná miužhrabat. A ten binec co tady mám,fuj!ale kašlu na to,na nic nešahám,možná zítra.

tak krásnej večer všem!! 😀

egrzuz
16. srp 2008

Ahoj holky, vítám Kuzelku. už jsme mrkla na fotečky a dětičky máš kouzelné 😀

Tak bryndáky poslali výrobci na posouzení, to si dělají ........ ☹ no já jim dám , až dorazí vajádření, pošlu na ČOI určitě mail s fotkama. Já tam nadávala a prodavačka chudák koukala vyděšeně 😎 😀

Dani, to je právě HAUCK s tím PÚ 😀 No viděla jsem golfky od Chicca a jsou teda větší a bytelnější než od Haucku.

Nechce se tady spát, tak jdu udělat rázné opatření, pá a klidnou noc.

simonac
16. srp 2008

holky dobrou, všem přeji klidnou a co možná nejdelší noc 😉

dvojmama
16. srp 2008

u nás se spíííí. Miluju ten večerní klídek 😵

dani: užij si večer - noc 😀 A užívej, práce neuteče.

Holky ten Hauck jde vézt jednou rukou? Já ty naše golfky, když vezu jednou rukou, tak je držím za tu prostřední rukojeť, ale tu Hauck nemá 😕 Nezatáčí to potom?

Taky to dnes zabalím brzy, ty noční směny mi dávají zabrat 😒 Všem krásnou dobrou a klidnou noc a pusu miminkám 🙂

marrha
16. srp 2008

Ahoj holky..

jsme domááá 😵

ale vůbec se mi nechtělo..bylo to tam naprosto super....a hlavně jsme si užili tatínka....což bylo super 😵

Cestu zvládli děti v pohodě..měla jsem z toho strach...ale jsou to šikulky...v Praze jsme pořád cestovali a zvládali to perfektně..akorát večer už byli protivní...,ale vůbec se jim nedivím..musel to být pro ně zápřah 😝 🙂

Jéé ahoj Kuzelko...koukám,že jsi z OV..a odkudpak??? 🙂

jdu dočíst...a pokud neodpadnu..tak nakouknu... 😀

dvojmama
16. srp 2008

ahoooooj Market 😵 😵 Vítej doma!

Skvělý, že jste si to všichni užili. 😵

aarenka
16. srp 2008

Ahojky maminy, tak se po delší odmlce hlásím, nebjte, žiju, jen se u nás dost marodilo, pak jsme jeli na malou dovču a tgeď sleduji očkem olympiádu, takže net nestíhám, vždy jsem psala úplně všem novým svatbám tady na beremese i na mojasvadba gratulaci, ale už jsem se měsíc k tomu nedostala a to je co říct 🙂
Jinak jsem tu zpětně četla, že jste se bavili o věku, já porodila prcky skoro ve 31 letech , ale kdyby to šlo, chtěla jsem děti mít kolem 26.

aarenka
16. srp 2008

ahoj kuželko, vítej mezi náma, u nás je to taky tak, že holka řve jak tur a kluk je klidnější, fakt někdy nevím, jak na ty její hysterické záchvaty ... 😢

halkac
autor
17. srp 2008

Ahojdáááá, tak my se zase vrátili ke starému zajetému režimu - v půl druhé se probudila Madí; snažila jsem se ji ošálit, nasadila dudlík, přenesla k sobě do postele - no zabralo to, usnula, ale furt se vrtěla...tak jsem šla ohřát jídlo, mimina ho zdlábla a je klid a spí se bez vrtění a u sebe v postýlce🙂

Markét - jééé, vítej zpět v reálu. To je šok, viď? Já se nemohla dát zpět do kupy pěkných pár dnů - nakonec jsem si naplánovala různá setkání s kamarádkami a tím jsem to zvládla 😀

Aarenko - už jsme se o vás báli. Copak broučci? Co jim bylo? A jaká malá dovolená??? Jo a u nás je taky mnohem divočejší a vzteklejší holčička...stejně tak u Zuzanky...no jsou to malé čertice, umí se ozvat už odmala a to je dobře. Přeci nebudou sedět v koutě, že jo 😀 ???

Dančo - kde jste byli pařit??? Jé, já snad závidím. 😉 😉 😉 Ale je pravda, že jít někam na noc ven bych ještě nedala, vyhýbám se tomu jako čert kříži, i když hlídání bychom měli. Já jsem ale děsnej spavec, neumím si představit, jak bych zvládla další den. Týýý jo, ale jak nad tím tak přemýšlím...nějaké menší akcička s kamarády mi fakt chybí☹ Navíc sama se svým chlapem jsem byla snad jen na té svatbě minulý před 14 dny. Asi taky vnutíme malé babičkám a dědečkům (naštěstí to není problém) a půjdeme se sami aspoň zasportovat. A tvůj pojem "vyresetovat hard disk" mě drsně rozesmál 😀

Sylvi - a ty máš jaké ty golfáčky?

Holky, manžel dneska dělá rozvoz na svatbě, přijede až tak za dvě hodinky☹ Ráno ho budeme muset nechat vyspat...tzn. vypadneme z baráku, protože jinak by maláči tatínka furt budili. No ještě nevím, kam se uchýlíme 😒 Snad mě do rána něco napadne - no asi k našim 😎

Jo a taky přemýšlím nad tím dětem zatemnit pokojíček (roleta, závěs apod.) - jsem si myslela, že to musí pomoct a ona mi to Danielka vyvrací. Néééééé, u nás to musí zabrat 😀 😀 😀

simonac
17. srp 2008

dobré ránko holky, hodila jsem nějaké fotky do alba tak mrkněte, dnes jedeme ke švagrové na hody, tak kdyžtak večer vás dočtu a něco písnu, přeji všem hezký den 😉

egrzuz
17. srp 2008

Sylvi, ten Hauck se nedá řídit jednou rukou ☹ . Minule jsme si koupila zmrzlinu a tlačila ve městě jendou rukou do kopce a byl to horor 😀 😀 😀

Simi, krásný fotečky, už jsme hned číhla 😀 Už jste veliký 😲 😀 😀 😀

Aarenko, já to stihla do 30let, to budu mít až letos v prosinci 30 😀

Markét, vítej zpět 😀 Dovča musel být super viď? Jéééé závidím i Kačce a všem co vyrazily 😉

Kačenko u nás podobná noc jako u vás 😀 😀 😀 ale spalo se do 8,30 😀 , ale po hrozný noci.

V 3,45 zase hokal alarm na monitoru u Kristýnky a byla normálně na zádech a na celé podložce, tak fakt nevím, už je to po třetí 😲 ☹

simonac
17. srp 2008

zuzu......díky za pochvalu fotek 😉

já jsem měla letos 33, já jsem 17.5. a mimča se narodila 12.5. bohužel 17.5. bylo v so jinak by mi ten porod naplánovali na tento datum a mimča by byla stejně jako já, ale na so a ne se porody neplánují, aspon tady nee ☹
holky odjíždím na tu slávu - hody, zatím ahojky 😉

dvojmama
17. srp 2008

Pěkný ráno 🙂

aarenko: vítej zpět. Doufám, že už se nemarodí, tak budeš nakukovat častěji 😉 Teda po olympiádě, no 🙂

kacko: já mám cosatto you 2 😉

Simi: fotky úplně úžasný 😵 Pěkně jste už vyrostli!

zuzi: to je právě škoda..ale do kopce teda těžko tlačím dvěma rukama 😀 😀

U nás je od narození uvztekanější a uplakanější Viktorek 😅 Ale znám jednu maminu od nás z města, má taky dvojčata a taky uvztekanější holčičku 😉
A já dvojčata porodila ve 27, ale už je mi 28 😉

dvojmama
17. srp 2008

simi: užij si hody 😉 Pa 🙂