Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
2. říj 2008

Hojdá a dobrý večer!

Tož jsem tu🙂 U nás se už spí a já jsem spokojená, bo za chvíli si asi půjdu zalézt i já do pelíšku.

Holky, manželské hádky jsou asi po narození dětí normoš. My se taky nějako více dohadujeme, ale asi je to kvůli tomu, co psala Gapka: jsem hodně unavená, nemáme žádný čas pro sebe a tak na sebe někdy štěkneme. Takové to nutné vybití energie a vzteku na tom, koho máme rádi a nejblíž, je prostě asi přirozené. Ale sejří mě to☹

Jinak...dnes ráno jsem byla ráda, že jsem vyléčila dětem opruzeninu a ejhle...ona se objevila úplně nová u Jondy. Jsem si naprosto jistá, že to není mnou (jakože bych málo často přebalovala), protože čistou plenku mají co hodinu a snad skoro hned poznám, že se po...Tak já už nevím! Nikdy na to netrpěli a teď takové děsy. Sázím buď na ten průjem, který trochu mají, nebo na plenky - ale to je divné, bo furt používáme Pampers, jen větší velikosti☹ Zítra budou výsledky výtěrů, jestli přeci jen nemají nějakého koka...

Zuzi, jak jste dopadli u doktora? A opice jedna moje zlatá, napiš mi to číslo účtu a částku (do IP nebo na mail nebo na ICQ).

Gapko, nám dělali odběr minule a dopadli jsme fajn. Madí má hladinu železa spravenou, Jonda má ještě nějaký pidi problém, tak železo ještě trochu máme kapat. Ale už se to spravilo, ufff. Přeji totéž i vám!!

Holky, krásnou, dlouhou a klidnou!!!

gapka.h
2. říj 2008

Tak u nás už se spí taky 🙂 🙂 A já jdu chrupkat taky 😉 dobrou..

dvojmama
2. říj 2008

na skok jsem tu 😉
holky - gapčo a simi: jak to děláte když jedete spolu ven? Jrzdíte po silnici? nebo za sebou? Nebo jak si pokecáte? 😅 Já mám problém s jedním dvojčatovým, když jedem s kámoškou, co má taky mimi ven, že se nevejdeme na chodník...

zuzi: to kdybych věděla 😒 Nějak se mu tam zalíbilo a chtějí si ho tam nechat a on chce, abychom my jeli za ním, pomooooc, nechciii ☹

daiquiri
2. říj 2008

Gapka: tak to si mě uklidnila 🙂 Taky jsem unavená a někdy prostě vznikne hádka z blbosti.
Kačko: no jo, já vím, přesně tak, vybíjíme si to na tom nejbližším, ale manžel má ještě nějaký problémy v práci, tak je to prostě ze všech stran.

My jsme po vyšetření, kyčle naštěstí v pořádku, jen u Pavlíka se bude muset ta ledvina sledovat.

Mně hrozně štvou poznámky lidí, když jsem na procházce. Neustále slyším: jedna radost, dvojí starost nebo to je řehole co? atd....Nebo jak jsou lidi zvědavý a otáčejí se po kočáru a nakukují....Přeci už dvojčata nejsou taková rarita ne?

dvojmama
2. říj 2008

gapko: krásný klukánky máš! 🙂

dai: na nás se taky pořád otáčejí, zastavují, vyptávají se....je to docela otravný už 😒

jdu žehlit 😝 krásnou dobrou noc

daniellka
2. říj 2008

zdar babule,nestíhám nestíhám,nějak jetoho moc,ani dočítat,nějako nezvládám..

dvojmama - kam máš jet, za manžou dozahraničí? (jestli jste to probírali,tak promin,nedočetla jsem.. 😅 )

halkac - i opruzeniny můžou doprovázetrůst zoubků,třeba tomají z toho. Kluci teda měli obdobíopruzených zadků,když jimvalily zoubky..

gapka,simi- já chci jít na prochajdu taky s váma! neplánujete třebavýlet do Brna?? 😀

halkac
autor
3. říj 2008

Ahojky a dobré ráno🙂

Tak my hlásíme divokou noc - nic moc zvláštního se nedělo, jen jsme furt chodili přetáčet dítě nebo mu najít dudlík 😝 Tatínek proto ráno ani nevstal a do práce půjde později - no jo, může si to dovolit, je svým šéfem. Ale já jsem pěkně vyskočila v šest a už tu mám přebalené a oblečené hrající si děti 😉 Můj šéf jsou děti 😀 😀 😀

Sylvi, já jsem z toho taky na vývrat, jak se mě furt někdo na ulici ptá na dvojčata. Možná by mě ani nevadilo, kdyby mrkli do kočárku, ale rozčilují mě otázky typu: A kojíte? A máte je přirozeně, neb uměle? To se tatínek pochlapil...apod.

Dančo, že bychom měli první zub? No je pravda, že zatím se nám nevyklubal ani jeden, tak třebas🙂

Jo a duoprochajdy - mám tři kamarádky s dvojčátky a s jednou z nich chodím ven skoro pravidelně, s těmi dalšími nárazově. Máme už trasy, abychom se vešly na chodník. Ale je to prča🙂 Někdy musíme jet za sebou a pak na sebe hulákáme přes rameno. A těch pohledů...to už si lidi můžou vykroutit hlavu🙂

simonac
3. říj 2008

dobré ránko holky,

gabčo...smska mi nedoška, kdoví,komu jsi to zase poslala 😢 , jinak rodičák byl skoro 2 hodky, přihlásila jsem petu do bruslení, plavání, výtvarky, pohybovek i angličtiny - vše je v rámci programu školky, tak to snad zvládneme, žádné přejíždění - jen bude ve školce místo do půl 4 do 4.!!!

dvojmamamka....chodíme stejně jak kačka - tama kde vlezeme vedle sebe, většinou po cestě, tady u nás v uličkách, lidi se taky pořád vyptávjí, otáčejí.....šak to znáte 😒

dani..do brna? tak jedině do vankovky na nákupy 🙂 tam bych si zajele, ale až shodím ještě tak 6 kg!! Snad to někdy bude 😉

egrzuz
3. říj 2008

Dobré ráno 🙂

jak tady čtu ty výlety s dvojkočárkama, tak úplně vidím sebe s kámoškou. Hulákáme na sebe taky ,ale už máme trasy, kde můžeme jít vedle sebe.
Nejvíc nás rozčilují lidí, který hned strkají do kočárku ruce, to bych jim ty pracky urazila a potom otázky typu, jéé a vy jste kamarádky a máte obě dvojčata ,tak už jsme řekla, že né, že jsou to čtyřčata a moje(ta kámoška má asi 50kg, tak by to nebylo věrohodné), to jste měly holky koukat, jaký to byl výraz 😀 😀 😀

Kači, nějak nám blbne ICQ nebo já nevím. To máš jako dárek. Číslo účtu nebude 😉 😀

Sylvi, když máš tu možnost, tak za ním pojedeš né? Je to daleko, ale uvidíte se. Můj jel dneska na zdravotní prohlídku do Brna, tak jediná šance, že by neprošel 🙂

Včera byly děti na neuru a v pohodě. Krystýnka odpovídá a Jaroušek je prý pohodář a kliďas 😀 😀 😀 Je o měsíc pozadu ☹ , ale nemám to řešit. Všechno je prý v pořádku. Cvičení by prý nedoporučoval, jestli u něj stále brečí víc a víc, že ho to stresuje. Tak já nevím, každý řekne něco jiného

😖

simonac
3. říj 2008

zuzu...čtyřčata--tak to by byl mazec, nás se zase ptají, když jedna jdeme do obchodu a druhá zůstane hlídat děti sama venku- to ti ty tvé nestačí??? a pořád dokola ☹

jo a dne smi taky nějak blbne icq 😢

simonac
3. říj 2008

jo a jinak u nás prší, jdu si něco namalovat na obličej, uvařit kafíčko a vypravit se na aspon dvouhodinovou prochajdu, fuuuuuuuuuuuuuj v tom dešti mě to fakt nebaví 😒

marrha
3. říj 2008

Dobré ráno holky..

Daiq..to jsou přesně ty otázky...co jsem Ti psala, že mě vytáčí...když si začala chodit jako těhulka do dvojčat vzpomínáš?? 😀
a můžu tě ujistit, že to nepřejde...
Lidi jsou prostě neomalení...co je komu po tom jestli kojím, jsou uměle nebo jak...je to každého věc...a nebudu to určo řešit s cizíma lidma na ulici 😠

Simi co chceš zhazovat?????? 😕 , Taky jsem Niky přihlásila do kroužků.....akorát chudák už vynechala dvě plavání...příští řtrvrtek ho maj zas..., ale bude po dobrání ATB a já nevím jestli ji dát nebo ne...ona je z toho smutná...prottože se tam moc těší...ach já fakt nevím...

Zuzi čtyřčata jsou dobré 😀 , si dovedu představit ty pohledy 😀 😀

měla jsi manžovi něco provést, aby neprošel 😀
a neboj Jaroušek to dožene...za pár měsíců nebude mezi něma rozdíl 😉 to se všechno srovná...

Tady dneska prší 😠 , to zas bude dlouhý den 😝

daniellka
3. říj 2008

nazdárek!to je počásko,co? tak na saunu.. 😉

simi -ty v tom fakt jdeš ven?? jééje..

egrzuz
3. říj 2008

No Markét, to jsem fakt měla 😎 🙂

Já naložím děti a půjdu si pro vyřízenou reklamaci, holky další 😀 😀 😀 Koupila jsme za 280kč stojek do zásuvky proti komárům přímo do dětských pokojíčků. No a Kristýnka měla 3 štípance, tak jsme s tím upalovala 😉 🙂 No a víte co mi řekli??? Že to na některé komáry působí a na některé nepůsobí. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a vrátí peníze

Simi, ty se stíháš malovat?, já nastrojím děti a potom sama vylítnu jako čarodějka 😀

Holky tady je fakt hnusně, fuj. Prší a prší celou noc i teď ☹

marrha
3. říj 2008

Zuzi..začínám Tě podezřívat, že se v těch reklamacích vyžíváš 😀 😀 😀 😀

simonac
3. říj 2008

dani...ven musím, doma mi neusnou a když jo tak na 15 minut a jenom jeden, snad se to časem zlepší...a tak když s nima vyjedu sice někdy taky řvou, ale já vím, že to není hlady, dřív jak za 3 hodky jíst nechtějí tak to musíme venku nějak vydržet ☹ vemu deštník, dětem pláštěnky a pudem 😒

zuzu..jako čarodějnice jsem chodila při prvním, nenamalovaná, neučesaná..ted ne! řekla jsem si že jsem taky jen člově a žádný stroj , abych pořád kmitala jak děti béknou a udělám si ráno minutku i na sebe , ale je to fakt jen minutka asi - 5 min, mi trvá namalování a učesání 😉

egrzuz
3. říj 2008

Markét, trochu se v tom vyžívám 😀 😀 😀

Simi asi to taky přehodnotím.
😉 😀

daniellka
3. říj 2008

holky šupla jsem ještěpárfotek z dovči z toho druhýho fotáku kamarádky,ale je to na stejné brdo,stejný fotky jako od nás..

daiquiri
3. říj 2008

Markét, pamatuju, posílala si odkaz na nějakou stránku, kde ty otázky byly. Jen jsem si to nedovedla představit ve skutečnosti 🙂 Třeba právě nechápu, když se někdo ptá jestli jsou umělě nebo přirozeně. My je máme po IVF, nestydím se za to, ale nikdy bych se na to nezeptala, je to dost osobní...

Simi: vždyť si hubeňour! Mně to jde naštěstí samo, chybí mi tak dvě až tři kila do váhy předtím, ale nechci je ani shodit, měla jsem 47kg a to bylo málo.

Holky, u nás je zatím fajn, teda jako, že neprší. Tak snad to vydrží a po obědě taky vyrazíme ven.
Já se vždycky namaluju a upravím ráno, když jsou nejvíc v klidu a spinkaj, pak už bych to nezvládla.

Zuzi, to je klasika, ne každý výrobek funguje jak má 🙂 Ale když měla tři štípance, tak bych jim to taky hodila na hlavu 😀

daiquiri
3. říj 2008

Dani, fotky krásný! Dětičky vypadají spokojeně 🙂 Kolik jste prosimtě brali věcí pro děti? Vůbec si to nedovedu představit, mně stačí jít jen k doktorovi a mám narvanou tašku.

egrzuz
3. říj 2008

Dani, fotky super. Ty jsi hubeňour 😲 závist veliká 😉 😀 😀 😀

Ten mužský to je tvůj manžel?? 😉 Fešák 😉 😀

Jéé Dai, 47kg to je paráda. To jsem měla asi v 15letech 😀 😀 😀 Chtěla bych taky zhubnout...... 😔

daniellka
3. říj 2008

zuzi - dííík 😀 ,ale hubenour nejsem. mám pupek,na foták to nenápadně zatahuju 😀 Ale kilča mám dole,to je tím běháním do schodů 😎
mužskej je manža,to mu vyřídím, at má radost 😎

dai- oblečení jsme brali tak normálka,menší tašku,místo mi zabraly plinky a hračky,to šlo k tatínkovi do báglu se surfem 😀

kuzelka
3. říj 2008

Ahoj,
my jsme dneka byli venku po snídani, musela jsem něco nakoupit, v Albertu mají slevněné Hamánky tak jsem děckám koupila, jinak jim to většinou vařím, pak jsme jeli do lékárny - tam bylo lidí 🙄 a samozřejmě děti středem pozornosti! A pak jsem zjistila, že jsem ještě nesnídala 😠

a jinak já se ani nemaluju, příjde i to s dětma nějak zbytečný 😅 akorát občas se přepudruju a lisknu řasy a vlasy stáhnu do copku, jak jsem chodila do práce tak to bylo něco jinýho

dani- děti jsou krásní blondáčci 😵

simonac
3. říj 2008

dani...děti super a ty jsi taky štíhloučká kočka 😉

daniellka
3. říj 2008

dííík děvčátka!! ještě že vás mám,od manži pochvalu neuslyším jak je rok dlouhej 😀 😎

kuzelka
3. říj 2008

dani - odkdy jsi učila, učíš na nočník?

gapka.h
3. říj 2008

Ahojky,tak odběr máme za sebou-moje nervy.. 😉 taktak jsem ráno stíhal-je mi jich vždy tak líto!!Pak jsem šla do města na kafíčko-bobci pěkně spali-i v tom dešti-chodím za každého počasí 🙂
taď mi pěkně spí a pak dojde mamka vozit-konečně posila v tomto týdnu 😉 Jdu za kámoškou do porodnice.Na trom kafíčku jsem byla také jediná s dvojčátky-každý čučel-copak nemám nárok na kafčo???Ti lidé jsou fakt divní!!!Přece dvojčátek je hrůza....
Dvojmama-díky za pochvalu kluků.já tě obdivuji,že ještě po večerech žehlíš,já musím chodit spávat s nima,jsem K.O. ☹ 6ehlím přes den a to až je tam velký kopec 😝 😝
danielka-musíš dojet za náma do UH na kafíčko-to je má denní droga!!!Fotečky pěkný,vypadáš spokojeně ,šikula v plavečkách 🙂
tak pa

daiquiri
3. říj 2008

Zuzi, ale to bylo nezdravých 47kg. Byly nějaké problémy, hodně jsem kouřila, málo jedla. Takže raději tři kila navíc, ale spokojená 🙂 Jen je blbý, že se na sebe narvu jen dvoje kalhoty 😖

Kuzelka, tak to já si na snídani čas udělám vždycky 😀 I když někdy je to až po desátý..

Dani, přidávám se k lichotkám 😀 😀 😀

Gabi, na co to byly odběry? Hm, já byla taky teď venku a zase se lidi otáčeli, přijdu si jak exot....

A holky, nechcete si udělat výlet do Prahy? 😀 😀 😀

dvojmama
3. říj 2008

Ahojky! 🙂
Sběžně jsem dočetla.
dani: krásný klukánky bloňďatý máš 😉 😵
manžu mám ve Švýcarsku a absolutně nevím, co bych tam dělala.
já nemám žádnou kámošku s dvojkama, ale jen samý monomimča a i tak na sebe na chodníku hulákáme přes rameno 😀 Lidi se otáčejí a my stejně nic neproberem 😀
zuzi: čtyřčata?? 😀 😀 To by bylo žůžo 😀 😀
pak dej vědět, jak dopadl manža, ale asi projde co? 😒 😔
gapko: to já přes den právě nestihnu, takže všechno doháním po nocích 😉
pardon za minimální reakce, ale nedočetla jsem všechno, tak jen co si pamatuju 😉

Už zase musím letět, tak pápa babulky 🙂

simonac
3. říj 2008

tak holky, jsem hotová, jdu uspávat.....

dai...ségru mám kousek za Prahou tak až budeme větší tak se tam chystáme, tak se můžeme někde setkat a poznat se na živo 😉