Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
14. lis 2008

dai - vojtova metoda, kristýnka drží trošinku nabok hlavičku atk jsme se tam radši rozhodli zajít, ale je to faykt děsné jak u toho plakala ☹

tindra
14. lis 2008

Simi,ze začátku bude fakt hotová,po každým cvičení a víc spát,ale brzo se to upraví,teda aspoň u nás to tak bylo.
Kači vy ještě berete Kanavit?My ho měli jen do půl roku 1x měsíčne 🤐 A ty naše chodící lékárno,neporadíš mi co na olezlou pusinku od žgrindíků?Luky vypadá hrozně,ale na kožní ani k mojí dr.se mi nechceMažu to SOS nivea,ale nic moc.Jinak toho máme tak podobně,kašel jsme měli,tak to máme od Dr.,rýmu taky...+ ještě léky na srdíčko a Lukyho hormony jsem taky ještě do lékárny nevrátila,takže jejich boxík je asi 3x větší než "moje léky"
Jinak chlebík kluky snad nenafukuje,už to všechno vyběhají,si říkám a v poho spí dopol i po o 😉

tindra
14. lis 2008

Jé,ještě jsem chtěla od vás vyzvědět,jestli dětičky spinkají pod normální velkou postýlkovou duchýnkou.My doteď spali pod povlečenýma teplejšíma rychlozavinovačkama(dědila jsem,takže i tuto moudrost)zdálo se mi ze začátku na ty 2kg miminka ta duchna trochu veliká 😀 😀 no a dneska jak jsem převlíkala a koukala na ně,tak jsem zjistila,že mám vlastně velké chlapy,že už by možná "normální"povlečení zasloužili 😅

daiquiri
14. lis 2008

Simi, tak to nezávidím, vím o tom dost. Moje sousedka ji taky musí cvičit, mimčo prý u toho dost pláče, že je to bolestivý. Taky se toho bojím, Pavlík preferuje hodně pravou stranu. Sice nám na neuro říkali, že zatím dobrý, ale jdeme tam v lednu, snad se to zlepší.

Tindra, naši prcci spí pod peřinou už asi od měsíce a půl 😀

gapka.h
14. lis 2008

kaci-ty jsi teda vybavená...to si musím uložit!!!Máš tam opravdu vše 😀 😀 To jsis vycucala z prstu nebo jses chodila dívat na názvy,když jsi to vypisovala?? 😉

tindra-spí pod duchýnkou z postýlky...ale mají spací pytle..takže se vždy odkopou...Ty pytle jsou fakt super!! :-
) 🙂

to já mám -Panadol sirup,Nurofen-čípky,gel na zoubky.Vigantol,Kanavit.Nasivin kapky.Vincentka-na vztírání v nosíku,Onřejovu mastičku,Rybelka-na opruzeniny,Sab kapky,Pupík mastička-na bříško...to je snad vše...Ťápu zpamněti... 😉 😉

issaga
14. lis 2008

cau holky,
tak na vas jdu zas po nejake dobe nakouknout, trosku nestiham, co se holky rozchodily... 😝

taky mam dost trochu vybavenou lekarnicku 😉
panadol baby sirup, nurofen sirup, nurofen cipky a paralen cipky - nektere nesmi na srdicko Kacenka, proto toho tolik
enterol a smecta - na prujem; fenistil kapicky, nasivin, libenar; tussin, mucosolvan junior sirup, robitussin junior; framykoin mast; betadine roztok, peroxid vodiku a hromadu naplasti
...to je vsechno 😀 😀 😀

issaga
14. lis 2008

Marti mne holky spi pod tenkou dekou, ale ted jak prituhuje, tak taky uz premyslim, ze dostanou perinu - teda spis dostanou silnejsi deku (takovou tu z ikea) a tu jim povlecu

Simi cviceni vam nezavidim teda...

Zuzi manzela v afgh nezavidim, my jsme tam meli kamarada od lonskeho prosince do tohoto dubna - kazdy den posilal maily vsem, manzelce mohl i casto volat... ale je to daleko a dlouho, budu drzet pesti, at to zvladnes, pokud by opravdu odjel

jdu si uvarit kafe, jak ctu Gabcu, dostala jsem chut 😀 Ja kafe piju jednou za sto let, ale nedavno manzel prisel s tim, ze je dobre Jacobs Velvet, tak jsem ho zkusila a - od te doby si davam kafe tak jednou za tyden 😉

gapka.h
14. lis 2008

issage-..co je to za kávu... 😉 Já piju jen latté nebo rozpustné s mlíkem...socové vůbec 😉 😉
..takže žádný silný kafař.Navíc latté je ještě slabší...to jen na chuť.Doma po ránu piji CARRO 😉

simonac
14. lis 2008

gabčo - jacobs velvet je taky rozpusná a je fakt super 😉

issaga
14. lis 2008

jj, jak pise Simca... 😉 je rozpustna... a je takova jemna a vic peni nez treba nescafe ... mnam 😎 😀

issaga
14. lis 2008

jinak teda ja taky kafe piju jedine s mlikem - pul kavy a pul mlika 😀

gapka.h
14. lis 2008

...tak díky za typ.. 😉 koupím a zkusím... 😉

...prcky vozí mamka...já teď dovysávala a vytřela... 😉

egrzuz
14. lis 2008

Ahoj holky, díky za podporu. Ještě , že vás všechny mám 😉 😀 😀 😀
Na Vánoce budeme asi u babičky, ta už se těší🙂

Kači, já mám stejnou lékárnu jako ty, jen na kašel máme Hedelix a Mucosolvan 😀

gapka.h
14. lis 2008

Zuzi-tak aspoň,že nebudete úplně sami 😉 babička si jich aspoň užije...a máš tu nás!!Ale vůbec ti to nezávidím...bude smutne,že jo?? 😉

holky,zítra vyrážíme se Simčou zítra dopol.do Zlína...už se těším...nějaká změna 😉 😉

tak dobrou pa pa 😔

issaga
14. lis 2008

jeje, tady se spi 😲
tak ja pujdu taky 😀

simonac
15. lis 2008

dobré ráno holky
tak taková noc už tady už dlouho nabyla, kojila jsem každou hodinu,už se těším až pojedu s gabčou do zlínha - na nákuoy a kafíčko a trochu se odreagovat 😉

gapka.h
15. lis 2008

Dobré ránko,..tak u nás to šlo...jen 3 kojení...to tu také dlouho nebylo 😉

simi-už se také těším 😉 😉

hezký prodloužený víkend 🙂 🙂

marrha
15. lis 2008

Dobré ráno holky
Simi jejda to je mi líto..a nemají děti ten růstový spurt? já to neznám, ale vím že holky co kojily, tak tím několikrát prošly...a bylo to na padnutí u jednoho natož u dvou 😲 😝 😝

jé se máte společné kafíčko 😵
já jedu příští sobotu do UH za kamarádkou 😵 už se těším...konečně nějaký výlet 😀

Dani jak jsi psala o těch portrétech...vůbec to není divné..ale naopak zdá se mi to super 😉 vyfotíš nám to pak??? pokud to není nějaké rodinné tajemství 😀
Líbí se mi to...to je supr 😉 😉

tindra
15. lis 2008

jejda vy se máte,nákupy,no já se chystám do Brna,jen jsem si ještě nerozmyslela,jestli s prckama,nebo bez nich...My mělli noc OK,jen maminka vylila do jedné postýlky celou flašku odstříkaného mléka,nevím jak se mi podařilo nezašroubovat lahvičku,tak měli jednou UM,jsem prostě nešika,když napůl spím,já ani nerozsvěcuju ,jakmile je světlo,vzbudí se i druhý a mě ohřívačka potvora ohřívá tak pomalu
jejda našli kam se schovává starý papír,jdu to zpacifikovat,než to zase posvačí

simonac
15. lis 2008

mar -a to jedeš přímo do UH?

daniellka
15. lis 2008

marr - jj,hotové dílko pak vyfotím. ale nechám je namalovat až v lednu,v únoru,jak budou mít dva rokÿy.
ted stejně není čas.

baby ulomila se nám páková baterie v kuchyni.chjo chjo..že se to vždycky sere všechno naráz ☹

simi - já se opět klaním nad tvou výdrží,já bych to nepřežila,kojit každou hodinu. 🙂 teda přežila,ale maximálně týden 😀

simonac
15. lis 2008

ahojky holky, už jsme zpět z nákupů, měli tam naprosté prd, nic jsme nekoupily, teda já něco málo , ale gabča téměř nic, přístě se vyprdneme na celý zlín a nakoupíme to tady u nás v UH, já jsem sikoupila 3/4 rifle v benetonu, byli dost drahé, ale jsou super, jen je tady malý problém, zatím do nich nevlezu, ale vzala jsem si je schválně , potřebuju pořádnou motivačku, abych shodila ještě těch pár kilo a vzhledem k tomu, že ty rifle opravdu nebyly nejlevnější tak se mi to snad brzo podaří 😉 až do nich vlezu dám vědět!!!
jinak jsem koupila petovi nejaké veči v HM, ale opravdu jinak nic, tak jsme sedly na kafíčko, pak daly obídek v mekáči a hurá za dětme domu, nakojit, uspat a manža říkal, že si je odpoledne zase veme, tak budu žehlit, už snad dlouho nee, právě je tu pán, který nám odstranuje WC z přízemí a tím pádem děla místo pro sušičku 🙂

gapka.h
15. lis 2008

Ahojky,...nákupy opravdu nic moc... 😉 Ale aspoň jsme vypadly z toho stereotypu 😉

..manža je na fotbale,mamka mi vozí a já přeslékám a ještě jdu něco vyžehlit 😉

mar-tak nám dej echo a my se Simčou dofrčíme do UH také na kafíčko!!! 😉

gapka.h
15. lis 2008

...co děláte???

..tak já vám dnes už přeji dobrou noc...zítra ráno plavání..tak ať jsem vyspaná!!! 😉 😉

simonac
16. lis 2008

dobré ránko, tak to holky vypadá, že jsem tu jen já a gabča 😉

kde jste všechny, co děláte?? 🙂

egrzuz
16. lis 2008

Ahojky jsem tady taky 😉 😀

Musím nakoupit a pak vařit, ale nemám nápad 😲

simonac
16. lis 2008

zuzu - já dnes peču celé kuře, vždy peču jen kytky a tak je nám celé kuře vzácné, polévka bude slepičí a zítra upeču tu buchtu podle danielky - jablečný koláč s pudinkem nebo tak nějak se to jmenuje

odpledne jedeme do dolněmčí na hřbitov, maminka má dnes narozeniny tak ji tam zavezeme aspon kytku ☹

daniellka
16. lis 2008

halooo,já tu taky jsem,občas 😀 😅 😕

vařit se mi ani moc nechce,s tou nefunkční vodou v kuchyni je to trochu naprd. Ale mám udělanou hrachovou polívku,tu si dáme my dospělí,dětem vařím fazolky na smetaně a až se kluci vzbudí,tak si zajdem tady kousek do jedné picerky s obrovským dětským koutkem na těstovinky 😉

simi ☹

ted se chystám n Míša řezy.skoro nikdy jsem nepekla,se nějak překonávám 😎

gapka.h
16. lis 2008

Ahojky,

tak ráno jsem vás nestihla..to byla výprava do plavání...Dnes jsme hochy měli poprvé přehozeny...celou dobu měl každý pořád jednoho....ale oni to nepocítili 😉 To nešťastné oblékání..jsou z té vody úplně gumoví!!!

Tak my dnes měli také kuřecí čtvrtky a rýži 😉

dani-ty Míša řezy jsou výborné 😉 Já také moc nepeču...nebo teď na to nemám čas,ale vše mě čeká..Kluci 😉 budou hladoví 😉

...a pizzu jsem neměla od otěhotnění..také by bodla 😉 😉

..odpoledne jdu na prochajdu ...snad někoho potkám ☹ ☹

hezký zbytek neděle 🙂

kuzelka
16. lis 2008

Ahoj
tak já dnes nevařila, zbyla nám mrkvová polívka s červenou čočkou od včera (vařím toho vždycky kotel 😅 ) a ona je sama o sobě dost hutná, takže si k ní dáme co dům dá 😀