Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
20. lis 2008

první nevolnosti mi přišly až v 10.týdnu a trvaly necelý týden... 😅
a to bylo všechno 😅
takže jsem ráda...
v mým prvním těhu jsem měla nevolnosti od 6.týdne a trvaly do začátku 4.měsíce 😖 byla to hrůza 😖
tak teď jsem měla štěstí 🙂

adrosek
20. lis 2008

-jojo stačí luzza děkuji
-mě je 25.a jsme po prvním IVF a taky čekáme dvojičky,jsem zařátek 7.týdne a v úterý som bola na prvním UTZ a boli tam už obě dvě srdíčka,ale stále se bojím aby bolo vše ok a aby se vyvíjeli dobře obě dvě.Na další kontrolu jdem 2.12 tak snad bude ok.Já taky berem stále utroš a ktomu ještě estrofem,prednison a anopyrin.Jinak jím vitamíny Calibrum babyplan

luzza
20. lis 2008

adrosku
taky jsem brala prednison...a calibrum baby plan 😉 teď jsem začala s tím Gravitalem...doporučila mi ho moje dr.
tak to je prima,že se vám zadařilo 🙂
teď už se budeš bát pořád 😀 i když ti týdny budou přibývat... 😉

adrosek
20. lis 2008

-no to se asi budu bát to je jasný,no on mi ty léky bude postupně vysazovat muj gynekolog prý tak uvidím jak tam půjdu.Jen mě ještě trápí výtok,který mám,ale ten je prý v těhotenství normální

luzza
20. lis 2008

adrosku
to tu řešíme pořád 😉 😀
tím se vůbec netrap!

adrosek
20. lis 2008

-tak děkuji tak snad to bude ok,hlavně aby se stále vyvíjeli srdíčka a bolo to ok,jste na PN všechny

luzza
20. lis 2008

myslím,že všechny ne...
já pracuju ve špitále,takže tam by to ani nešlo 😉
jsem doma od OPU

adrosek
20. lis 2008

tak to ano potom tedy.no já taky pracuji v nemocnici,ale chodím jen na rano ale taky som doma od OPU,do práce jdem jen občas pač to musím ještě předat své kolegyni všechno

jankatr
autor
20. lis 2008

Ahojky Androsku - tak další dušička mezi námi - to už tu budem mít za chvilku pěkně veselo 🙂 Jen tak mimochodem - nejsi ty náhodou ze slovenska nebo někde poblíž?? 😅 Hádám podle některých slovíček 😅
Jinak mě bude v únoru 30 - jedno dítko doma už máme (z prvního IVF) Loni byly dva neúspěšné pokusy a teď na počtvrté se konečně zadařilo 🙂
Na PN nejsem - vyjde mi to tak že ji budu po skončení mateřské u Daníka potřebovat tak cca na měsíc - možná ani ne. Podle toho jak to všechno bude probíhat.
Jinak já už mám taky jen vitamínky a listovku - a na nevolnosti naštěstí netrpím - neměla jsem je ani u Daníka ani teď a jsem za to neskonale vděčná 😵 😵 😵

luzza
20. lis 2008

adrosku
tak hlavně jestli tam nepřijdeš do styku s ničím škodlivým...
já pracuju na JIPu a tam fakt není o co stát... navíc denně rentgenujem téměř všechny pacienty... (leží u nás převážně zlomeniny páteří...)

luzza
20. lis 2008

ahoj jani 🙂

jankatr
autor
20. lis 2008

ahojky 🙂

luzza
20. lis 2008

adroska jsem objevila a přitáhla k nám 😀
ať nám je veseleji 😉

luzza
20. lis 2008

jmis ještě čeká na srdíčka,ale pak prý určitě přijde 🙂 😉

jankatr
autor
20. lis 2008

No ty jsi šikulka Luzzi - tak jen tak dál

Kdy má jít vlastně Jmisa na ty srdíčka? Mám v tom čurbes 🙂

luzza
20. lis 2008

jani,myslím,že teď někdy...takže určitě brzy dorazí 🙂
a neboj,já ještě nějaký dvojtěhulky ulovím 😀

adrosek
20. lis 2008

Ahojík jankatr,nejsem ze slovenska,jen mám kolegyně skoro samé slovenky tak proto hážem občas nějaké to slůvko.Jinak je super,že nás tady přibude,alespon nás tady bude zase víc mamin.

jmisa
20. lis 2008

Ahoj.
Jen šmíruju.

Adrosek, mně řekla dr. v Pronatalu, že s dvojkama do práce rozhodně NE 😀

Na další sono jdu příští středu, to budu 7+3. Na tom 5+5 byla počínající srdeční akce u obou, hezky to tam blikalo, tak doufám, že aspoň jedno je bojovník 🙂

adrosek
20. lis 2008

no tak vidíš jmisa tak to budou blikat stále dvě,mě taky dr.řekla že ne

zanetik
20. lis 2008

Tak vítám nové dvojmamky a kdo kdo chce k nám do tabulky kterou mám v albu, tak mi hoďtě údaje do IP...taky mi psaly nějaký holky, ale zatím se asi žádná neukázala...

luzza
20. lis 2008

jmis
ty pesimisto!!! 😀 😀 😀 😀 budou tam obě!!!!!! 😀 😀 😀 😀
to je dobře,že už nakukuješ 🙂 🙂
budeš tu trávit dost času 😀 😀
takže příští středu!!! to si budu pamatovat!!! 😉 😉 😀 😀 😲 😲

luzza
20. lis 2008

jo jo!!!
pošlete zanetíkovi údaje do tabulky 🙂 🙂

luzza
20. lis 2008

to se mi líbí,jak se tu množíte 😀 😀 😀

adrosek
20. lis 2008

jasně že tam budou tak když už tam jsou tak tam zůstanou aji,já se sice taky bojím další kontroly aby tam boli

luzza
20. lis 2008

nebój 😉 😀
nikam se neztratěj 😉 😲 😲

jmisa
20. lis 2008

Pošlu 😉 Příští středu 😀 😀 😀

Luzzo, to víš, nechci mít pak moc na dočítání 😀 😀

adrosek
20. lis 2008

myslíte že ne holky

luzza
20. lis 2008

jmis
myslím,že se to za pár dní rozjede nekontrolovatelnou rychlostí 😀 😀 😀
takže to budeš mít akorát 😉 🙂

jmisa
20. lis 2008

Jsem koukala na vaše ultrazvuky, vy máte všechny mimča hezky u sebe, jen já je mám každýho v jiným koutě 😀

adrosek
20. lis 2008

neboj jmisa bude to ok,musíme myslet pozitivně