Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

sorbona13
27. bře 2009

myska: ty mi něco povídej o té práci 🙂 Víš, že žehlení máš zakázané 😉 Já začnu prát dětské věci až bude venku teplo, aby to rychle uschlo a žehlení nechám manželovi.

myska77
27. bře 2009

Sorbi: zehleni jsem mela zakazane po IVF 😎 me hlavne desne bavi, teda pokud se nenasbiraji 3 kose 😅
Manzelovi nechavam jeho kosile. Holt se to musi s rozumem. Uz se mi pecou pyrozky, to bude namka. Miluju je jeste teple, jak to listove testo krasne krupe 😵 Uz mam 4 kila nahore, ted jsem si rekla, ze se budu vic hyckat, doted sem jedla jako predtim, ale rikam si, dalsi deti uz mit asi nebudu, tak se trochu rozmazlim a dost hlidani.

veruleg
27. bře 2009

ahoj holky, zdravim po nejake dobe
Nejak mam porad co delat, a pak nestiham docitat.
Ja jdu dnes na ECHO srdicek, tak doufam ze bude vse OK 🙂

Katy.m, Lenulinka : co se sejit pristi patek. Jdu na kontrolu do Opavy,na 11:30

luzza
27. bře 2009

ahoj dvojmamky 🙂
já su dnes mrtvola 😝
nos ucpanej,kašlu a ploužim se od ničeho k ničemu...
veru - neboj 😉 srdíčka budou zdravoučký 🙂 a uvidíš je hezky barevně 🙂

katy.m
27. bře 2009

Ahoj veruleg 🙂 ,
tak mě to zrovna v pátek nevyhovuje,musím jet pryč.Je to jediný den,co něco mám ☹

adrosek
27. bře 2009

-veruleg tak at ti to dobře dopadne na tom Echu tedy,potom podej zprávičky
-mě teda žehlení moc nebaví,ale pro ty mimča mě to docela bavilo
-ted si dělám obídek,jen něco jednoduché-vařené brambory a ktomu volí oko,nějak se mi nechce kuchtit

veruleg
27. bře 2009

katy.m :tak navrhni jiny den, ja se prizpusobim 🙂

veruleg
27. bře 2009

adrosku : my vcera meli ten smazeny kvetak, a to byla nahoda....tchyni jsem o tom nevykladala.Dnes to vypada na nudle s makem mnam mnam 😵

adrosek
27. bře 2009

-jé květák ten bych si klidně ještě jednou dala,byl moc dobrej mnam

sorbona13
27. bře 2009

myska: mě žehlení zakázali v nemocnici, ještě se na to zeptám na příští kontrole doktora, možná bych už žehlit mohla. 4kg nahoře, to je krásný, já mám zatím 3kg nahoře a to se nijak neomezuju. Jo a taky miluju listový těsto 🙂

sorbona13
27. bře 2009

přidala jsem do alba fotky ze 4D ultrazvuku https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tina30
27. bře 2009

ahoj mamky, tak přeji krásnej pátek. tady u nás před chvilkou pršelo a ted svítí sluníčko. že by bylo nakonec kráásně?

lenulinka21
27. bře 2009

ahoj maminky,

sorbo: jéé to jsou krásné fotečky. 🙂

veruleg: ahoj já klídně můžu, ale Katy prý ne takže já se přizpůsobím
můžu klidoliv 🙂

adrosek
27. bře 2009

-no už aby bylo krásně nejvyšší čas no ne?
-já se najedla a chvílu spočnem a pak šup k holiči

lenulinka21
27. bře 2009

tak tak androsku 🙂 ráda bych vyrazila do města
něco koupit těm našim chlapákům 🙂

kacatko000
27. bře 2009

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, byla jsem nějakej čas na moravě u rodiny a můžu vám říct že mi to moc pomohlo, akorát ted tady jsem zase furt sama, ten můj manžel dělá snad ještě víc než předtím. byla jsem s bráchou nakupovat v polsku a nakoupila jsem tam pro prcky docela dost věcí, je to tam strašně levné, sice to není značkové ale myslím si, že svůj úkol to splní i tak. nakoupila jsem dost oblečení i na podzim a zimu, měli tam takové ty fleesové soupravičky a kombinézky za 200 kč, což v krámě to stojí daleko víc, tak jsem si pár nakoupila, taky nějaké menší oblečení, hlavně jsem tam koupila sadu do postýlky i s peřinou a polštářkem, navíc barevná peřina i polštář, u nás jsem viděla úplně tu samou sadu v chiku za 2900 a tam stála 1000, nějaký zavinovačky, oboustraný za 150, deky do kočárků a hrací deku kde se vejdou oba prcci za 700 a na netu jsem našla tu samou za 1200 takže super. Chtěla jsem přidat nějaké fotečky ale porouchal se nám foťák 😒

Jinak já jdu v pondělí na tu genetiku tak snad to dobře dopadne a děti budou zdravé, ta první byla v pořádku.

Holky mě tak naštvala tchýně..ona si vždy přála holčičku, jí to nevyšlo, měla jen jednoho kluka a ted když se dozvěděla že čekáme asi dva kluky tak je zklamaná a prohlásila, že pro ženskou je mít dva kluky celoživotní tragédie... a taky je úplně znechucena z jmen co jsme vybrali, prý doufá, že je přejmenujem, jinak si bude muset vymyslet svoje jména protože na ně nehodlá volat tak jak jsme to vymysleli my... my chcemme Daniela a Patrika a podle ní je to hnus. pokaždé když zavolá tak se první zeptá zda už se její vnuci jmenují jinak...no je to na hlavu....

Jinak holky pražačky jdete některá zítra na tu burzu pro dvojčátka??? Koná se v sokolovně na Praze 3, Koněvova ulice od 14 do 16 hodin.

Já jo, půjdu asi s kámoškou, manža je v práci...jak jinak že

jankatr
autor
27. bře 2009

Teda Kacatko - tu tchyni ti nezávidím .... 😒 jsou to snad vaše děti ne??? Vyprdni se na ni - ona se s tím časem srovná. Jak říkáš asi se těšila že bude konečně strojit holčičku a zas nic, tak hlavně aby jí to co nejdřív přešlo. Já myslím že když né dřív tak nejpozději ve chvíli kdy jí kluky ukážete na to zapomene... 😉

Holky - kdo jste se mě ptaly k tomu dorjanu - přidala jsem k těm fotkám i to co mi napsal ten pán do mailu - jsou tam i ty webovky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... (nelekněte se je to na slovenském koníkovi 😉)
Jinak ty kolečka nejsou zas tak malý - na té fotce to docela klame - http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/2729_... tady na té jednoduché verzi je to vidět líp. 😉

Já nemít už ten patron doma tak bych do něj asi šla - přece jenom je to pomalu o deset tisíc míň a ty přední kolečka má větší jak ten náš. Navíc tady jde každá sedačka otáčet samostatně, takže to půjde i líp co se týče manipulace.

Někdo se mě ptal na ten zelenkavej v pozadí - to bohužel netuším co je to za značku. Ale zkuste napsat na tu adresu co je v albu 😉

Sorbi - ty fotky jsou fakt boží - a nejlepší je ta s tím líbáním zadečku - ta se fakt povedla 😀

lenulinka21
27. bře 2009

Jééé Ahoj Kačatko kasli na tchýnku asi neví, co povídá.
Takže máš dva klučíky tak jako já. 😀 a koukám,že jsi rozjela nákupní horečku
jj v polsku je to o dost levnější. I IKEA v polsku má naprosto jiné ceny jak tady u nás v Ostravě.

sorbona13
27. bře 2009

kacatko: já se chystám na burzu s mamkou 🙂 Tchyni máš teda na zabití, taky bych si nenechala do ničeho mluvit.

Fotky se mi taky moc líbí, zkopírovala jsem je z DVDčka, co nám doktor natočil v úterý 🙂

kacatko000
27. bře 2009

no jo tchýně si může povídat co chce.
Sorbono tak to se tam možná uvidíme, jsem zvědavá co tam vše bude....

tina30
27. bře 2009

kačátko - tak ty tchýně jsou snad všechny stejný. ta moje stojí taky za to. vždycky když přijde, tak říká že by se jí jako holčičí jméno líbilo "Julie" a pořád to do mě hustí. Ale my už máme vybranou agátku. a měnit to nechci.

Sorbi - moc hezký fotky.

Kačátko a Lenulinka- tak aspon to tady zachraňujeme s holčičkama žanetik, adrosek, luzza, katy a já aspon s jednou holčinou
no určitě jsem na někoho zapoměla.

myska77
27. bře 2009

Ty jo Kacatko, me takhle volat tchyne jestli se jmenuji uz kluci jinak, tak ji reknu, ze jestli chce nejake vnuky vubec videt, tak at se prestane ptat a motat do vasi rodiny. Ono ji to fakt treba prejde az se kluci narodi.
Tino, koukam mas stejny problem jako kacatko, co tem tchynim porad je. Moje mama zase premlouvala segru at jeji dceru nepojmenovava Zuzka a ted je z ni uplne vypleskla.

Sorbi bozi fotky, taky se tesim az tam pujdem. Jinak na tu burzu jsem jit chtela, ale asi budem jeste na te chate, kdyz bude prset jako to ted rikali v radiu, tak to treba stihnem cestou zpet.

myska77
27. bře 2009

Sorbi: ted jsem projela ty Tve nove ulovky v albu, krasne vecicky, jen jsem si vsimla, ze nektere ty dupacky maji v rozkroku knoflicky, pokud vidim dobre, tak jsem Ti jen chtela napsat zkusenost od segry, kdy jeji manzel vubec nebyl schopen ty knoflicky zapinat, protoze ty malinke knofliky vubec ani neuchopil do prstu. Taky segra rikala, ze vsechny knoflikove dupacky a overalky dala pryc a rychle sla koupit na patentky, ze to desne zdrzuje a pokud deti nejsou ,,prevlikaci", tak vzdy mala rvala. Ja mam tedy taky asi troje na knofliky mezi nohama, proste neslo odolat jak byly sladke 😀

katy.m
27. bře 2009

jankatr: děkujeme za info,určitě ho ukážu manželovi.Ráda bych ho ještě viděla na vlastní oči,tak snad ho budou mít a v nějakém obchodě na severní moravě.

veruleg a lenulinko : vyhovovalo by Vám to třeba v pondělí 6.4. ? Dle předpovědí má být i krásných 15°C(dle poláků) 😉 ,tak by možná šla i nějaká pěkná zahrádka nebo terasa 😉

kacatko: vybodni se na tchyni,ta se přece může stavět na hlavu,no ne?

holky,co říkáte na dětskou kosmetiku BÜBCHEN ? Máte s ní zkušenosti?

katy.m
27. bře 2009

sorbono: boží fotečky 😵 😵

sorbona13
27. bře 2009

myska: však on si manžel s těmi knoflíky nějak poradí 🙂 Bude muset 😉

sorbona13
27. bře 2009

nemáte někdo zprávy o Zanet? Jak se jí a holkám daří?

myska77
27. bře 2009

uz by pomalu mohla byt doma, vid, rodila minuly patek nekdy tusim, tak to je akorat 8 dni, treba se o vikendu ozve

adrosek
27. bře 2009

-ahojík mamky tak sem doma už,byla jsem uté kadeřnice a pak sme jeli smanžílkem nakoupit,no vidím že jste zase jen kecali co,mám co dočítat

luzza
27. bře 2009

ahoj kočky hodila jsem do alba nové úlovky 😉 😵