Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
25. dub 2009

jani
s tím kojením dám na tvý rady 😉

sorbona13
25. dub 2009

ahoj holky, tak já hlásím snad nejhorší noc za celý pobyt v nemocnici, usnula jsem hodně brzo a od půl pátý jsem vzhůru, kluci celou noc kopali, až to bylo nepříjemný.
Veruleg: já jsem doma min. víkend ležela úplně stejně jak v nemocnici, mám dost velký strach na to, abych dělala nějaký blbosti, manžel okolo mě skákal, takže jsem vstávala jen na záchod. Ale máš pravdu, že aspoň můžu být on-line a hlavně je fajn, že můžu pracovat, protože jinak by mi to tady už vůbec neutíkalo.

jankatr
autor
25. dub 2009

ahojda - přidali jsme pár nových foteček - tak jestli chcete - tak jukněte http://jankatr.rajce.idnes.cz/Kubik_a_Matej.../ 🙂 🙂 🙂

luzza
25. dub 2009

jani
koukala jsem už na ivfkách 😵 jsou to koblížci k sežrání 😀 😀 😀
sorbonko
myslím pořád na tebe...a dávají ti nějaký léky nebo infuze? Kromě toho,že ti napíchali ty injekce na dozrání plic...? Nebo tam jen tak hajáš?? A kdy budou kontrolovat čípek?? A co sestřičky,jsou hodný?? 🙂

sorbona13
25. dub 2009

luzza: léky beru jen utrogestan a magnosolv, jinak nic. Ležím tady defacto stejně, jako bych ležela doma, ale asi chtějí mít jistotu, že kdyby se něco začalo dít, tak můžou rychle zakročit a porod třeba o nějaký ten den oddálit. Další ultrazvuk budu mít asi až ve středu. Sestřičky jsou fajn, jenom jedna svačinářka je tady pěkně od rány, posledně mi vynadala, že jsem si neodnesla hrníček a nádobí, že by mi neuškodilo, kdybych se taky trochu prošla 😠

janka: krásný fotečky, kluci jsou k sežrání 🙂

luzza
25. dub 2009

sorbonko
tak na svačinářku prď 😀 😀 😀 ta musela být důležitá,co? 😅
takže měření až ve středu...hmmm,to vydržíš 😉 třeba bude výsledek super a zase pomažeš na víkend domů 😉
moc ti to přeju 🙂

sorbona13
25. dub 2009

luzza: jo jo, říkala jsem, že bez svačinářky a vrátnýho by asi nemocnice nemohla fungovat 🙂 Je to tady dlouhý a nudný, ale musím to zvládnout, ještě budu na ten veget jednou vzpomínat 🙂

luzza
25. dub 2009

sorbi
přesně tak 😀 😀 budeš říkat klukům,jak byli hodní,když si ležela v nemocnici a nemusela nic dělat 😀

adrosek
25. dub 2009

-ahojík mamky,tak jsem se konečně dostala sem za vámi,abych na vás kukla
-tak jak se máte co všechny?
-my jsme stěhovali věci do kuchyně a já po mezitím aj odpočívala,ted se snaží manžílek namontovat zbytek věcí a dát do provozu,pač měl dojet elektrikář a ten že zase až zítra,tak se do toho pustil sám,pač bychom se asi nedočkali
-já už budu ted jenom odpočívat u telky
-sorbonka tak se opatruj a vydrž tam nějak
-jankatr moc hezké fotky kukala jsem na ně

artep26
25. dub 2009

Ahojda ....
Tinko moc moc moc moc moc moc moc moc moc gratuluji .... fotečky krásný, oba bobánci prostě kouzelní. Přeji ti ať ti dělají radost a vůbec ... i celé rodině samozřejmě.
Janko fotečky nádhera, už jsem chválila na IVFkách 😉
Sorbi držím palec na středu, uvídíš vše bude OK, neboj 😉 😉 😉 a na svačinářku prď, jak píše Luzza ... 😉
Jinak všem přeji hezký zbytek soboty, venku je bájo, tak se sluníte, co?? maminy ... 😀

artep26
25. dub 2009

Adri tak to máš radost z kuchyně, viď??
To se to bude vyvářet 🙂
Jdu něco najít v lednici, jde na mě hladík a dětičky protestují, páč tu vysedávám a omezuji je v pohybu
Ahojdááááááááááá 😉

adrosek
25. dub 2009

-jojo bude se vyvářet jen se ještě musí zapojit a pak až budu spokojená 🙂

luzza
25. dub 2009

čaues holky 🙂
taky se sluním 🙂 a čučím jak jirka maká na zahradě 😀
večer budem koukat na hokej 😉
adrosku-tak novou kuchyňku ti závidím 😉

luzza
25. dub 2009

taky už jsem komplet připravila postýlky a zakryla jsem je starším prostěradlem...
takže jsme komplet na holky připravený 🙂

adrosek
25. dub 2009

-já si dneska koupila kojící podprsenku jednu konečně,tak snad mi bude pak ok
-já dneska večer asi brzy vytuhnem,dneska vnoci jsem nespala moc a ráno zase brzy vstávala,tak snad bude tato noc lepší 😉

luzza
25. dub 2009

adrosku
tak to ti přeju hezký spinkání a klidnou noc 🙂
my jdem čučet na hokej a o přestávce zapnu pračku (zase jsem vyzobala tomu našemu modelovi v pokojíčku plno hadrů 😝)

adrosek
25. dub 2009

-jojo luzza snad ano,no uvidíme jaká bude noc
-pěkné kukání na hokej

luzza
25. dub 2009

ahoj holky
tak já zase nemůžu spát ☹ ☹ převaluju se tam jak zvíře 😝 😝
holky jsou dneska dost klidný a hýbou se jen tak pomalu a s velkýma přestávkama...tak jsem asi nervózní i z toho
taky myslím na to,jak zítra povlíknu taky naše pelechy,aby bylo všechno nachystaný...
snědla jsem jogurta a čučím na telku...nejradši bych si dala nějakej prášek na spaní 😅 😅 😅

zanetik
26. dub 2009

Ahojda zdravím a samozřejmě jdu hlavně pogratulovat Tince a vítám mezi námi mamky narozených dvojek 😉 . Hlavně ať jste zdravoučký to je nejdůležitější 😉
Jinak jsem tak nějak pořád v jednom kole a venku pořád krásně, příští týden se to prý má pokazit, tak zaskočím častěji.
Včera jsme byly na oslavě synovcových 3tích narozek a dnes mi přijede teta se sestřenkou a její dcerou.
Tak jdu kojit pro změnu 😀 pa

sorbona13
26. dub 2009

ahoj holky, s tím spánkem jsem na tom stejně jako Luzza 😠 Od dvou od rána nemůžu usnout 😝

artep26
26. dub 2009

Ahoj holky,
hezkou neděli, no fučí tu jako blázen,ale svítí svítí a to je hlavní.
luzz ty s tím spaním, to je děs ☹ a teď i ty Sorbi?? No holky já spím zatím dobře,jen se občas převaluji no a to čůrání samo taky, ale já většinou lehnu a za pár minut jsem tuhá 😀
Dneska se chystám dozasázet kytičky do truhlíků, k obídku bude kuskus s kuř. masem a zeleninou. Mńam, už se těším 😉 a ve 4 jdeme ke kamarádce na narozky na grilovačku 😉
Zítra jedu do HK, máme sraz s holkama z diskuze Sanus, tak se na ně moc těším 🙂 jede se mnou i neteřinka, páč jí budu hlídat, tak se projedeme mašinkou, dáme si mňamku v pizzošce, pokoukám po Tescu po bodýčkách a pofrčíme domů. Myslím že za 3 hoďky budeme doma, páč tam asi tříletá Kajda nebude chtít vysedávat a ty uličníci v břichu taky ne 🙂

kacatko000
26. dub 2009

Ahojky holky

taky jsem měla noc nic moc, měla jsem jet dnes s manžou na chalupu, ale nějak se necítím dobře, tak jsem radši zůstala doma. Jen se mi nic nechce, ani si nachystat to jídlo ale musím tam klukům něco poslat 😉

Sorbi, to mě mrzí, že jsi nespala, kor v nemocnici je to naprd, nemůžeš si ani zapnout tv jelikož tam nejsi sama, to musí být dlouhá noc. A jak je dneska?, Co kluci?? vyřiď jim pozdrav od těch mejch, vždycky když od tebe odcházím, tak začnou kopat jak diví, asi se jim od nich nechce 🙂

Já dnes vůbec netuším co budu vařit, co tak vaříte holky???

artep26
26. dub 2009

Kači ahojda 🙂
Jen je kluky hezky nakrm, já jak psala dneska dělám rychlovku - kuskus s kuř. masem a zeleninou 🙂
Jdu asi na chvilku ven přesazovat, už tam snad bude tepleji 😉

blucka
26. dub 2009

Ahoj holky,
tak sa pridavam do klubu zle vyspanych tehuliek... ☹
Dnes v noci som myslela, ze uz nevydrzim, drobci kopali jak na futbalovom zapase, polohu som nemohla najst a ked prestali, zacali ma bolet klby a krize, do toho som 3xmusela na WC a uz bolo rano. 😖 Snad to bolo len vynimocne...
My si ideme robit tunaka so salatikom, mnam, uz sa tesim.
Vonku je veru paradny vietor, ze sa ma ochladit, som asi sebec, ale mne to taaaak vyhovuje, ked aspon trosku klesnu teploty, bude sa mi lepsie dychat.
Tak pekny zvysok vikendu.

adrosek
26. dub 2009

-ahojík mamky,tak vás všechny zdravím a přeji hezký den 🙂 venku sice fučí jako blázen že
-my jsme akorát pogrilovali,pač ještě nemám zapojenou kuchyn,ale dneska by měli dojít ji zapojit
-jinak já se dneska kupodivu vyspala úplně úžasně 🙂 až se divím,že to není snad možné,takže som zvědavá na dnešní noc jaká bude,určitě to nebude jen tak jako
-sorbi ty se opatruj v nemocnici,jak to zvládáš co holka naša

artep26
26. dub 2009

Tak kytičky a vše ostatní hotové, trávím po obídku a asi si půjdu na chvilku natáhnout nožky ...
Včera jsme to s holkama protáhly na drbárně do půl 12 a vstávala jsem po 7 hodně, tak asi i trošku schrupnu, no uvidím jak se zadaří.
Tady taky pořád fičí, mně teplo nevadí, máme cihlový domeček se zdmi 60 cm takže tu je božsky a teplo tu vůbec není. Takže když se chci nahřát jdu ven a když schladit, tak jsem doma 😉

sorbona13
26. dub 2009

artep: to čůrání je u mě čím dál tím horší, jdu za noc třeba 4x a pak nemůžu usnout 😠 A to vždycky vyčůrám jen strašně málo, asi mi kluci tlačí na močák čím dál víc.
kacatko: včera kluci taky kopali, jak jsi u mě byla, asi chtěli pozdravit kamarády 🙂 Dneska to celkem jde, dodělávám postupně nějaké věci do práce a občas koukám na TV nebo si čtu, ale je nic mě nebaví.
adrosek: aspoň někdo se dnes dobře vyspal 🙂

adrosek
26. dub 2009

-sorbonka takže noc nic moc co,no oni když začnou zlobit prdolata tak to stojí za to že?
-no já se vyspala sice,ale bojím se toho,že dnešní noc zase na oplátku bude horor
-no stále fučí tak snad to nic nepřižene ☹
-tak jdem zase zalehnout k telce a čekat než zapojí spotřebiče a pak pojedeme nakoupit

luzza
26. dub 2009

ahoj kočky 🙂
u nás je celý den moc hezky 😵 jen trochu pofukuje...
tak jsem zvědavá na ten zítřejší orkán,co slibujou...mám jet ke svý mudře 😝

adrosek
26. dub 2009

-no tady se to blíží ten orkán snad jak tak kukám ven