• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
Kocky, podla mna je trochu plasenia ok, su tam dve je to zataz pre organizmus a clovek sa boji, ale musime verit, ze je vsio ok...ja teda niekedy plasim a len sa zbytocne vystresujem, ale clovek sa dlho snazi o mimi, potom veri, ze v tehu bude vsio ok, no ale ked sa narodia, holky, to budu strachy :grinning:
4. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje :slight_smile:
chci vás pozdravit :slight_smile: byli jsme celý den pryč :slight_smile: holky od kojení ke kojení jen spaly,tak se bojím noci,jestli na mě něco nechystají :confused: :grinning:
4. čer 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko
ve sprše voda neodteče,abys nic nepoznala...
jakmile jednou voda teče,je díra v plodovém obalu a téct už nepřestane!! každou chvíli bys měla trochu mokro :wink:
nemůže odtéct naráz,ani troška :wink: to nám řekli na předporodním kurzu :wink: takže neboj :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
-luzza tak uvidíš třebas ne a budou zase spinkat jak princezny :wink:
-jojo já taky plaším blucka-spíš ztoho jak se mi stále boulí a já mám strach jest :wink: li jim to nějak neubližuje,když :wink: se mi vyhrbí na jedné straně
4. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Honzík dnes přibral 15g (965g) a Kubík 20g (890g) a s Kubíkem jsem dneska poprvé klokánkovala Byl strašně hodnej, vypadal jak skřítek :slight_smile: Zítra už budu klokánkovat s Honzíkem i Kubíkem :dizzy_face:

Artepko: super, že jsi doma, to je najednou pohodička, co? To si člověk domova pak jinak váží :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé sorbonko :sweat_smile: to klokánkování muselo být rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: u nás ve špitále klokánkují i tatínci :slight_smile: tak byste si mohli kluky užít oba dva :slight_smile:

adrosku
no snad budou spát :angry: úplně se děsím...
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
-sorbonka ahojík,tak samé pozitivní zprávičky,super že kluci rostou a že jsi jej měla u sebe a zítra oba,tak se opatrujte a pozdravuj je od nás :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Sorbi to je super. Ve Svedsku to aplikuji na vsech detech....ze to prirozene teplo pomaha a uklidnuje apod. Jen tak dal a at kluci krasne pribiraji :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sorbonko, supis spravy, to je krasne :dizzy_face: ...
Adrosku, naozaj sa neboj, oni si nenechaju ublizit :wink: a dr.ti povedal, ze vsetko ok, v pondelok ides na poradnu, tak mu to pre klud duse povedz a uvidis, ze ti povie, ze je vsio ok :slight_smile: ...mne sa poslednu dobu tiez bulia az ma pokozka boli a pali a na ko bolo vsio v poriadku...
Luzz, snad nic nechystaju.. :grinning: , to sa im muselo fajne spinkat :wink: ...
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jojo blucka děkuji za uklidnění,no už se bojím snad všeckýho :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
tak dneska si mě holky vychutnaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
sice moc nebulely,ale chtěly jíst po hodině a půl až do půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vždycky se nacucaly a usnuly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem je asi přechválila :grinning: čubiny mrňavý :grinning:
takže snídám polomáčený sušenky,abych doplnila energii :wink:
5. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
tak se hlásím, že už jsem maminkou... sice o 2 měsíce dřív, ale snad bude vše OK. Holčičky jsou v inkubátoru, ale mají se k světu. Dala jsem fotečky do albíčka... :slight_smile: Narodily se v 31 tt. :slight_smile: Co nového u vás? Nějaká miminka? Musím pročíst diskusi, protože jsem tu měsíc nebyla...., to jsem ležela v nemocnici, ale moc platné mi to nebylo.... :angry:
5. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi : no to je sok po ranu...Doufam, ze jste vsechny tri v poradku. Neboj bude to dobre, holky vsechno dozzenou, stejne jako kluci od Sorbonky. Lezis v Porube? Mrknu na fotky a moc moc drzim pesti a jeste jjednou gratuluju :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi : holcicky vypadaji uzasne. Kolikmely kdyz se narodily a jak to vsechno probihalo...teda jestli se Ti chce o tom mluvit.
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se vlastne holky jmenujou...Ty brdo, jsem z toho vedle.To jsme si planovaly, ze se tam sejdem spolu :confounded:
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jéééjda další maminka :slight_smile: :slight_smile: Gabinko GRATULACE k holčičkám
tak at se mají čile k světu uvidíš, že vše rychle doženete. :wink:
Taky jsem zvědavá kolik vážily a jaký byl průběh porodu.

Holky já jen ležím a děkuji za každý den.
5. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni...to je dobre ze jen lezis. Uvidis ze to do toho ctvrtka utece a zase budem trosku moudrejsi. :slight_smile: Pojedes na tu kontrolu k tomu svemu nebo do Hlucina? Ja vlasne nevim jestli je v Opave rizikovka, ale mozna ze uz Te pak preda na ty kontroly do porodnice. Hlavne ze jsi v klidu a uz mas vsechno nachystane :wink:
5. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk Veru, jj ležím jen si dojdu na záchod a do kuchyně at
něco pojím a jinak ležím u tel nebo občas sednu k PC dám nohy nahoru a čtu Vás :slight_smile:

Na KO jedu k tomu svojemu vypíše mě z nemocenské a vystaví mateřskou dovolenou.
A bud mě předá na KO do nemocnice nebo přejdu tady do Katky k jinému gyn.Stejně jsem chtěla
od něj odejít mám to moc daleko, auto už řídit nemůžu a pavel musí chodit do práce, nemá mě tam
kdo vozit.
5. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, na to jsem myslela...ono v tom aute, taky neni nejlip ikdyz clovek neridi.Do Katky to mas vlastne kousek....vsak uvidis. Kdyby neco tak si napisem ju :wink:
5. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou v pořádku, Klárka vážila 1700 g a měřila 43 cm, Markétka 1600 g a měřila 42 cm. Daří se jim dobře..ikdyž si ještě v inkubátoru trochu pobudou. Jinak určitě popíšu co a jak, ale asi později... jdu odstříkávat mlíčko... :slight_smile:
5. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi : to jsou krasne vahy :wink: Jasne nespechame na Tebe. Jdi jim dat mlicko a opatruj se :dizzy_face:
5. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi pěkné váhy teda :slight_smile: tak jim dej napapkat at Ti holčičky rychle rostou.

Veru: Katku mám 2 min od baráku no snad mě tam vezmou jsou tam 2 gynek.
akorád tam budu muset zajít nebo myslíš že by stačilo zavolat jestli by mě
vzali?
5. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeej, dalsia maminka, Gabi srdecne blahozelam....
Leni, len pekne lez az mimca vydrzia co najdlhsie...
5. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeeeeeeeee Gabi, vse nej nej k miminkam, to je krasny. Uz se nam to tady zase rozjizdi :dizzy_face: Holky budou sikulky a vse zvladnou.

Sorbi: to musel byt zazitek takhle klokankovat, pujde i manzel?
5. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík mamky, tak vás zdravím po ránu
-no to josu novinky po ránu tedy-gabi tak gratulace k holčičkám,mají krásné váhy,chvílu pobudou v inkubátoru a pak si je odvezeš domů,hlavně že jste vpořádku všechny,tak se opatrujte a jak budeš moci tak na nás kukni zase
-lenul jen pěkně lež a odpočívej
-luzza tak si je asi přechválila co kočky tvoje
-tak já dávám pozdní snídani a budu zase kukat telku a tady na vás
5. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky Vás zdravím, díky za info o výtoku :slight_smile: trochu jste mě uklidnili, snad to neva. Taky jsem měla strach, abych to poznala jestli neodtéká dohromady i plodovka. áčko jí prý má taky méně než béčko.

Gratuluji k další mamince, váhy jsou fak tsuper, na ten týden.

Já jsem včera byla na utz a váhy máme 1570 gr a 1880 gr, tedy odhadní, je to asi dost zkreslené. Ale hlavně prý když je tam nějaký nárůst. Průtoky byly v pořádku a to je prý důležité. V út jdu na monitor a tak na vyšetření.

Tak jdu taky ležet. opatrujte se všechny.
5. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík lea tak dobré zprávy teda ne,pěkné váhy mimin aji jen tak dál tedy,tak běž pěkně odpočívat tedy
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za gratulace...
jinak pro upřesnění....holky jsou na JIPce v inkubátoru, každý den za nimi jezdíme a já odstríkávám mlíčko doma. Zatím vypijí tak 8 ml, ale snad to bude lepší a lepší. Počítáme že budou v nemocnici tak měsíc, pokud vše půjde dobře.
5. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
-gabina tak se hlavně opatrujte všechny a pozdrav je taky od nás a at pěkně rostou,tak stačí aby měli ces dvě kila hlavně ne a pak by vás mohli pustit domů
5. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gábinko
moc gratuluju k narození holčiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
přeju hodně sil a štěstíčka a ať jste brzy doma všichni pohromadě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek