Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
10. čer 2009

dobré ranko všem dvojmamkám 🙂
včera holky prospaly od kojení ke kojení celý den... tak si to po koupání trochu vybraly 😅
vztekaly se a bulely,jako že spát už nebudou 😀 tak sme si je nechaly hodinku v obýváku a chovali sme je 😀 ,to se jim děsně líbilo 😀 pak sme je uložili do pelíšku,oni začaly řvát jak píchlý gumy 😀 ,ale za pár minut se vysílily a usnuly 😀 a noc už byla v klidu...

artep26
10. čer 2009

Dobré ráno 🙂
Luzz už jsem ti psala na IVFky a Janko tobě taky 😀 😀 😀
Dneska mám v plánu zase nic nedělat 😀 😀 😀 klasika. Večer jsem strašně špatně spala, hrozně mě všechno bolelo, nemohla jsem se ani otočet z boku na bok a to hlavně z pravého. Jak mě bolí ta pravá noha, tak to šlo ztuha a pupek taky bolel. 😠
Ale žádný skuhrání, tak to prostě někdy jde.
Půjdu si pomalu zabalit ten čemodan co jsem včera nestihla, páč jdu do té poradny, tak kdyby náhodu, tak abych manžovi nemusela do tel. diktovat, co vše má sbalit.
Přeji hezký ač zamračený den, ale o víkendu a příští týden bude líp ... no nevím jak pro nás těhule, ale pro maminky s miminkama určitě bude božsky. Hodláme konečně zprovoznit bazén ať si Ani užije, než odfrčí na prázdniny 😉

veruleg
10. čer 2009

Artep : tak at to dobre dopadne a jsi brzy doma 😉

Jankatr. : no pekne kluci papaji 🙂 To se pak vsechno pronese. kamaradka mela 4kg kluka kdyz se narodil a ted v 10 tydnech uz ma 7kg....takze taky chlapak, dokonce predbehl syna dalsi kamosky ten zas v 7 mesicich ma jen 6,5kg. Ono kdyz tak pribiraji jen zkojeni tak to je krasa ne 😉

lenulinka21
10. čer 2009

Zdravím 🙂

Tak já se jakž takž vyspala-nebylo to nejhorší byly i horší noci.

Arti: držím palec co a jak na KO. 😉

katy.m
10. čer 2009

Ahojte holky 🙂

sice Vám tady už nepřispívám,ale celkem pravidelně Vás čtu.
Nevím,zda si mě ještě pamatujete....,konečně jsem dostala sílu Vás pozdravit

Chci popřát všem novopečeným dvojmaminkám a přivítat Vaše prcky.Holky jste moooooc statečné a Vaši miláčci jsou obrovští bojovníčci,ať jste všichni zdraví a prospíváte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

A ostatním dvojmaminkám,co to je teprve mají před sebou,vydržte,přeji Vám mnoho sil.Taky jste moc šikovné a statečné a to nynější trápeníčko Vám prckové potom vynahradí láskou.

...tak mi opětně ukápla slza 😔 ,musím se přiznat,že Vám neskutečně závidím(ale ještě víc to přeji),snad u nás štěstí na sebe nenechá dlouho čekat.

Pááááááááááá 🙂

artep26
10. čer 2009

Holky zdravím,
pak dám vědět.

Katy ahojda, to víš že si tě pamatujeme ... kočko 😉
Kdo je tu statečný jsi hlavně ty, moc ti přeji aby jsi se brzy mohla radovat z mimíska (mimísků) v bříšku a aby vše dopadlo dobře beruško. Moc ti budu držet palce a občas se za námi stav, rády tě tu uvidíme. 😵

veruleg
10. čer 2009

Katy : to vis ze jsme na Tebe nezapomely 😉 Doufam, ze se na vas brzy usmeje stesticko a ze se zadari.... 😉 a pak Ti s Lenulinkou budem davat rady 🙂

adrosek
10. čer 2009

-ahojík mamky,taky vás dneska konečně zdravím a přeji hezký den všem,tady sice pršelo dopoledne ale už se snad vyčasuje tak se uvidí na jak dlouho
-artep čekáme na zprávy pak to je jasný
-kay jasně že si tě pamatujem holka naše,tak se hlavně taky opatruj a drž se a at máš co nejdřív mimča taky
-ahojík veruleg a všechny vůbec

adrosek
10. čer 2009

-teda janka ti tvoji kluci jsou ale pěkní cvalíci ti řeknu,no hold jim chutná a to je zase dobře,kdyby nejedli tak by bolo zle no ne,ale už se pronesou asi co 🙂

lenulinka21
10. čer 2009

Katy- beruško ahoj jsme rádi že jsi se ozvala. 🙂 a to víš
že jsme na tebe nazapoměly.

Holky dneska je se mnou manžel výjimečně doma tak ted vaří oběd
a stará se o mě. 🙂 🙂 Tak aspon tu nejsem sama a hned je mi líp.Zítra mě veze
na tu KO pač já už řídit nemůžu-respektive se necítím.

veruleg
10. čer 2009

Ahoj Leni : to ten muj mel vcera na navsteve sefa celeho oddeleni a pekl koleno,melo to uspech 😀 Tak se aspon docela naucil varit zaty tri mesice. V patek bude balit a v sobotu se vyda na cestu.....jupiiiii
Ja jinak pro zmenu lezim a mam rymu jak blazen 😖

ahoj adrosku,tady unas to vypada ze bude prset cely den ☹

adrosek
10. čer 2009

-lenul tak si aspon spolu užijete no ne?
-já mám taky manžílka doma po službě,došel ráno

lenulinka21
10. čer 2009

Ahoj Veru a Androsku 🙂

Veru: aspon se naučil trochu vařit-to se bude hodit uvidíš 😉 Jééé to uteklo za chvíli
ho máš u sebe a budete teda zatím na Borové????

Androsku: to si sice užijem ale po obědě mi pláchne domlouvat další tzv.kšeft ☹
no jo ale penízky jsou za potřebí a já si už zvykla že mám doma živnostníka ti nemají
pevnou prac.dobu.
Co dělá tvůj manžel?

blucka
10. čer 2009

Ahoj kocky,
vsetky vas zdravim a prajem pekny den...u nas je pod mrakom, trochu dusno, hlasia na vikend vedra, tak to si budem musiet poridit asi kyslik, inak to neudycham 😠 😀 .
Vcera som tych prckov asi moc prechvalila, vecer mali tak neskutocnu diskosku, ze sme s manzelom len "cumeli", myslela som, ze to uz pride...
Holky, ja neviem ci mi odchadza zatka, alebo je to len po vysetreni, vcera som si menila asi 4xintimku s hnedym hlenom a dnes 2x, tak uvidime ci sa nieco rozjede...
Janka, teeda, to su cvalici 😀 .

adrosek
10. čer 2009

-lenul tak to jo pak,tak sis jej moc nužila tedy
-můj manžel je dr.takže má pracovní dobu naštěstí a občas ty služby do měsíce
-blucka tak to by mohlo být potom vyšetření aji ne,mě totiž včera dr.říkal,že jak mě včera vyšetřil tak že můžem trochu špinit,no a nebo se uvidí co to bude 😉

veruleg
10. čer 2009

Jojo Leni na Borove 🙂 a pak az to budem trosku zvladat sami tak nach Munchen 😕 tak na 2 roky, pak uz snad nastalo v CR. 😕

Bluci :taky myslim, ze to muze byt z toho vysetreni...a kdyby ne ? 😲 😲

blucka
10. čer 2009

...asi sa necham prekvapit 😨
Veru, takze v nedelu ho mas pri sebe, ak spravne pocitam 🙂 , hlavne vyliec tu rymu az si fit..
Adrosek, prave, ze som citala, ze po vysetreni mozem spinit, uz minule som, ale len tak na jednu intimku, uvidim ako sa to vyvrbi.

adrosek
10. čer 2009

-tak uvidíš blucka tedy,ale snad ne a bude to ok

artep26
10. čer 2009

Hola hola, už jsem doma z poradny 😀 😀 😀 😀
Jen ve zkratce, pak zas musím ....
Kontrola v pořádku, čípek stále 3 cm, hrdlo stále zkrácené a podržte se ... uzavřené 😀 😀 😀
Obě dítka hlavinkama dolů, dětičky si vyměnily pozice, páč Áčko co bylo vlevo je vpravo a Béčko místo vpravo vlevo.
Áčko má 1796 g a Béčko 1678 g. Pan doktor chválil, že to jsou krásné váhy a opět kázal ... ležet ležet ani se nehnout. 😨 😨 😨
Taky jsem mu říkala o porodu ve FN jak mě straší KP, tak mě uklidňoval, že děti jsou hlavičkama a ať se nestresuju, nemyslím na to, že se uvidí. Takže jsem si v tu chvíli moc přála, aby se v Sanusu (CAR) rodilo a měla ho u porodu, zlato naše sanusácký 😀 😀 😀
Tak zase letím, jdu se nadlábnout, večer dočtu 😉

myska77
10. čer 2009

Artep: tak to jsou super zpravy, no vida, jeden den probirame, ze T nuti do porodu KP a dalsi den se deti leknou a radsi se otoci hlavickama 😀

Ahoj Katy: jak to snasis, jsem rada, ze se uz davas dohromady, tenkrat si pamatuju jak me to vzalo, ono vlastne tady nas vsechny. A po fyzicke strance uz je vse OK, zadne problemy nenastaly? Ta psychika se bude davat do kupy asi dyl, ale to taky zvladnes, ses statecna holka. Date si chviliku voraz a za chvili nam budes psat, jak uz zase cekate 😵 Moc drzim palce!

Bluci: to mozna bude po tom vysetreni, z me taky jdou podivne veci po kazde poradne. No a nebo se to blizi a kluci nechteji cekat do pondelka 😀 Ale neni to pech, tech, kdyz vsichni pujdem rodit, tak maji nastat tropy od pondelka, fakt se bude hodit asi ten kyslik.

luzza
10. čer 2009

ahoj kočky 🙂
bylo nádherně,tak jsme nebyli celý den doma... 😉
hodně jsme kočárkovali s přestávkama na drby,kfíčko a kojení 😀
super den 😵
zkouknu co je tu nového

luzza
10. čer 2009

katynko
myslely jsme na tebe určitě všechny, a moc!!!! 🙂
jen jsme tě nechtěly otravovat v jiné diskuzi...
bály jsme se,jestli by tě to moc nebolelo,víš?
ale je prima,že ses ukázala 😵 😵 😵
přeju ti jen to nejlepší 😉 ať brzy štěstíčko dorazí i k tobě 🙂 🙂 🙂

luzza
10. čer 2009

bluci
tak že by to začalo 😅 😅 😅 😅 😅
tak to jsem zvědavá a těším se na další mimísky 😵 😵 😵

blucka
10. čer 2009

Artep, tak su super spravy, evidentne lezanie pomohlo 😉 , krasa...
Luzz, no uvidime, od vcera radi jak cerna ruka, uz im je tesno 😉 .
No u nas je take dusno, ze sa fakt zle dycha...ja dnes upratovala o sto sest 😉 , bola v obchodaku a myslim, ze ty Mysko si mi napomenula ten caj z maliniku, tak ho mam uz doma 😉 😉 a zacnem pekne popijat...

zanetik
10. čer 2009

Ahojda zdravím dvojmamky doufám, že se máte dobře...já nestíhám mám teď doma 3děti 😀 přítele v pondělí ráno chytly záda..
Janko teda kluci jsou macci, musím kouknout do albíka..bohužel nemám čas dočítat, tak snad jste všichni v pořádku..

luzza
10. čer 2009

bluci
zas to s tím uklízením nepřeháněj!!! 🙂 šetři se 😉
mě po maliníku tvrdlo břicho ostošest 😀 a když jsem přišla na příjem,byla jsem už otevřená na 4 cm!!! 😅

žanetko
tak to tě lituju 😀 snad ho to brzy přejde 😀 a doplňuj nám aktuální fotečky holčiček!!! těším se 😵 😵 😵

luzza
10. čer 2009

žanetko naušničky máme skoro stejný 😉 🙂
tvoje holčičky jsou si dost podobné 🙂 🙂 🙂 na koho se podobají?? 😅 na tebe,nebo na tatínka??

myska77
10. čer 2009

Bluci: jojo, malinik zabira pokud jsou deti uz ready, a jeste svarak a pak tuleni. To by v tom byl cert, aby si o vikendu nesla na vec 😀

blucka
10. čer 2009

Zanetko, tak to je smola...tak az sa rxchlo vylieci
Luzz, no tak to som zvedava ci mne nebude tiez, ale uz ked mam rodit normalne tak nech to stoji za to 😀
Mysko, malinik mam uvareny, ale svarak by moj zaludok asi nezvladol, tuleni by bolo naozaj ako tuleni tulena 😀 😀...

luzza
11. čer 2009

dobré ranko dvojmamky 🙂
já jsem holky právě nakojila,eliška usnula ještě u prsa a nelinka o chvilku dýl s dudlíkem...tak doufám,že rychle usnu s nima 😀 zatím mě vyhnalo z postele čůrání,žízeň a hlad 😀 😀