Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

luzza
12. čer 2009

adrosku
já už jsem nervozní za tebe 😀 za chvíli budou tvoje holčičky na světě 😵 😵 😵
veru
ty už musíš být taky na trní z očekávání manžílka 😀 😀

adrosek
12. čer 2009

-jojo trochu už začínám být,hlavně jak jsem ještě dneska sama doma,tak se bojím aby to nepřišlo dřív než je naplánované
-no snad vydrží do toho pondělka jako

luzza
12. čer 2009

adrosku neboj 😉 🙂 🙂
holky vědí,že mají vydržet do pondělka 😀

veruleg
12. čer 2009

Luzzi : to mi povidej, dnes cely den pres skype naviguju Dominika co sbalit, co vyhodit apod. Pritom jsem mu tam pred tema mesicema nechala seznam na co nezapomenout. Ted uz mu zbyvaji nejake veci z kuchyne, udelat svacinu 😀 Rano vyrazi 😅

veruleg
12. čer 2009

adrosku : holky urcite vydrzi....vzdyt nevi co se na ne v pondeli chysta 😵 Vzdyt je jim u Tebe v brisku moc dobre a vubec Te nejak extra nepozlobily, ty budou hodnoucke....uz se tesim na fotky 😉

adrosek
12. čer 2009

-no snad budou hodné,ale co vyvádějí ted poslední dobou jak se boulí až hrůza.mám břicho zase jako velbloudí hrb na jedné starně a pěkně to bolí 😠 už ani na boku nemůžu ležet,pač se vyboulí na jedné straně a když 😠 lehnu na druhý tak zase na druhé straně,nejlepe se mi sedí

veruleg
12. čer 2009

jo to jo...ale uz to mas jen par dnu, to uz vydrzis 😉

adrosek
12. čer 2009

-jojo musím to vydržet,hlavně aby to holky vydržely do té neděle

veruleg
12. čer 2009

vydrzis...vem si ze termin by byl az 13.7. Trikrat se vyspis a mas je u sebe. Mas super ze vis, ze to bude rychle tim cisarem. 🙂

adrosek
12. čer 2009

-jojo aspon že tak jako

blucka
12. čer 2009

Ahoj kocky,
vsetky vas zdravim...
Veru, pozdravuj Lenku, nech to tam vydrzi, je to statocna holka 🙂 .
Adrosek, to uz asi tie mrnata vedia, ze pojdu von tak si to tam uzivaju 😀 .
Ja mam pocit, ze tie nase zlaticka si to tam teda riadne uzivaju, takto nevyvadzali za cele tehotenstvo 😵 , niekedy mam pocit, ze budu chciet von skor nez v pondelok 😉
U nas je dnes blaznive pocasie, chvilku riadny dazd a hrmi a zachvilku svieti slniecko, no na hlavu 🙂 .

veruleg
12. čer 2009

Ahoj Bluci, u nas je to s pocasim stejne....na stridacku. 😖

veruleg
12. čer 2009

Bluci, Adrosku : Lenka vas obe moc zdravi a drzi pesti na pondeli 😉

adrosek
12. čer 2009

-veruleg děkujeme za pozdravy od lenul.moc ji pozdravuj a že na ni myslíme taky moc
-no ten pocit blucka mám taky že ani nevydrží do pondělka,ale musí

zanetik
12. čer 2009

Ahojda dvojmamky 🙂
Luzz já koupu většinou v kyblíku a holky si fakt lebedí, chytneš ji rukou pod krkem a zápěstím jako za tu druhou ručičku (dál od tebe) a pravou normálně myju, výborně se myje pod krkem, že mají proti vaničce zakloněnou hlavičku a zadeček mejeme žíňkou poslepu a nemám strach, že bych špatně umyla, stejně pak utírám osuškou 😉
Janko kluci jsou taky krásný...že by jsme je seznámily až budou starší 😉
Kacatko neboj až budeš mít svoje, taky se budeš rozplívat už to uteče 😉

lea77
12. čer 2009

ahoj holky, taky Vás všechny moc zdravím, zdravím androska a blucku a těším se na zprávičky o narození miminek 🙂
Jo a ohledně čípku, tak já jsem měla v 27tt+3 pouze 1 cm, teďka nevím, posledně byl 8 mm a ještě jsem neporodila. Tak ať Lenulika taky zdravím ať je optimistická.

blucka
12. čer 2009

Veru, diky za pozdrav od Lenky.
Lea, tak to teda supis, ze si este pri cipku 8mm neporodila 🙂 .

adrosek
12. čer 2009

-ahojík lea tak to jsi dobrá že se tak držíš,jen tak dál jako a co nejdýl vydrž jako
-ty holky se tam tak melou jako dneska že to až není možné

jankatr
autor
12. čer 2009

Zaneti - Že by??? 😅 😅 😅

adrosek
13. čer 2009

-ahojík holky,tak vás zdravím všechny

veruleg
13. čer 2009

ahoj adrosku 🙂

adrosek
13. čer 2009

-ahojík všechny,co už chystáte obídek

blucka
13. čer 2009

Ahoj holky,
Adrosek, keby sme sa tu uz zajtra nestretli, tak drzim palce na pondelok, aby vsetko prebehlo ok, uz sa tesim ako sa tu stretneme a budeme si pisat zazitky 😵 . Boze, ten den D je uz skoro tu 😀 😀 .

kacatko000
13. čer 2009

ahoj holky
Androšku a Bluci moc na vás myslím a jsem nervozní za vás. jak se cítíte vy
přeju vám moc štěstíčka a at vše dobře dopadne.
Bluci já jdu 22. cervna k apolináři, tak pokud tam ještě budeš, ráda tě přijdu pozdravit. pokud chceš napíšu ti do ip moje číslo a ty mi napiš svoje.

adrosek
13. čer 2009

-blucka taky na tebe budu myslet moc a moc a pak si tady napíšeme jak a co tedy,já nastupujem zítra kolem druhé do nemocnice tak ještě ráno se snad stihnu tady ukázat
-kacatko moc děkujem taky,no nervozita už trocha je,ale větší bude až zítra asi

blucka
13. čer 2009

Adrosek a uz mas cas kedy ides na sekciu?
Kacatko, ako pise Adrosek zacina nervozita.Napisem ti cislo.

jankatr
autor
13. čer 2009

Adrosku a Bluci - tak moc držím pěstičky ať je všechno jak má být a jde to jak po másle 🙂 🙂 🙂

luzza
13. čer 2009

ahoj kočky 🙂
ráno mi nešel koník, odpoledne jsme strávili venku a večer jsme se známými grilovali 🙂 přinesli holkám spoustu dárků 😅 takže vás zdravím až teď 🙂

luzza
13. čer 2009

adrosku a bluci
budu myslet jen na vás!!! 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj 😀
žanetko
já jsem asi střevo,když je držím tak jak píšeš,tak jim občas padá hlavička dopředu 😠 nemám na to nervy 😒 ale spíš jde opravdu o to,že to neumím...ty už máš asi cvik 😉

adrosek
14. čer 2009

-ahojík holky,tak vás ještě zdravím dneska tedy,už začíná být trocha nervozita ale zároven se moc těším konečně
-tak odpoledne kolem půl druhé vyrážíme směr špitál
-ohledně zítřka ještě nevím čas,ale minule mi dr.říkal že asi kolem půl devíté,že to ještě upřesní se v neděli
-holky nemám na nikoho mobil,abych vám mohla napsat jak a co,můžete mi poslat někdo do IP třebas