• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
adrosku
já už jsem nervozní za tebe :grinning: za chvíli budou tvoje holčičky na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
veru
ty už musíš být taky na trní z očekávání manžílka :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jojo trochu už začínám být,hlavně jak jsem ještě dneska sama doma,tak se bojím aby to nepřišlo dřív než je naplánované
-no snad vydrží do toho pondělka jako
12. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku neboj :wink: :slight_smile: :slight_smile:
holky vědí,že mají vydržet do pondělka :grinning:
12. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi : to mi povidej, dnes cely den pres skype naviguju Dominika co sbalit, co vyhodit apod. Pritom jsem mu tam pred tema mesicema nechala seznam na co nezapomenout. Ted uz mu zbyvaji nejake veci z kuchyne, udelat svacinu :grinning: Rano vyrazi :sweat_smile:
12. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku : holky urcite vydrzi....vzdyt nevi co se na ne v pondeli chysta :dizzy_face: Vzdyt je jim u Tebe v brisku moc dobre a vubec Te nejak extra nepozlobily, ty budou hodnoucke....uz se tesim na fotky :wink:
12. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no snad budou hodné,ale co vyvádějí ted poslední dobou jak se boulí až hrůza.mám břicho zase jako velbloudí hrb na jedné starně a pěkně to bolí :angry: už ani na boku nemůžu ležet,pač se vyboulí na jedné straně a když :angry: lehnu na druhý tak zase na druhé straně,nejlepe se mi sedí
12. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jo...ale uz to mas jen par dnu, to uz vydrzis :wink:
12. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jojo musím to vydržet,hlavně aby to holky vydržely do té neděle
12. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrzis...vem si ze termin by byl az 13.7. Trikrat se vyspis a mas je u sebe. Mas super ze vis, ze to bude rychle tim cisarem. :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jojo aspon že tak jako
12. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky,
vsetky vas zdravim...
Veru, pozdravuj Lenku, nech to tam vydrzi, je to statocna holka :slight_smile: .
Adrosek, to uz asi tie mrnata vedia, ze pojdu von tak si to tam uzivaju :grinning: .
Ja mam pocit, ze tie nase zlaticka si to tam teda riadne uzivaju, takto nevyvadzali za cele tehotenstvo :dizzy_face: , niekedy mam pocit, ze budu chciet von skor nez v pondelok :wink:
U nas je dnes blaznive pocasie, chvilku riadny dazd a hrmi a zachvilku svieti slniecko, no na hlavu :slight_smile: .
12. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bluci, u nas je to s pocasim stejne....na stridacku. :confounded:
12. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bluci, Adrosku : Lenka vas obe moc zdravi a drzi pesti na pondeli :wink:
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
-veruleg děkujeme za pozdravy od lenul.moc ji pozdravuj a že na ni myslíme taky moc
-no ten pocit blucka mám taky že ani nevydrží do pondělka,ale musí
12. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda dvojmamky :slight_smile:
Luzz já koupu většinou v kyblíku a holky si fakt lebedí, chytneš ji rukou pod krkem a zápěstím jako za tu druhou ručičku (dál od tebe) a pravou normálně myju, výborně se myje pod krkem, že mají proti vaničce zakloněnou hlavičku a zadeček mejeme žíňkou poslepu a nemám strach, že bych špatně umyla, stejně pak utírám osuškou :wink:
Janko kluci jsou taky krásný...že by jsme je seznámily až budou starší :wink:
Kacatko neboj až budeš mít svoje, taky se budeš rozplívat už to uteče :wink:
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky Vás všechny moc zdravím, zdravím androska a blucku a těším se na zprávičky o narození miminek :slight_smile:
Jo a ohledně čípku, tak já jsem měla v 27tt+3 pouze 1 cm, teďka nevím, posledně byl 8 mm a ještě jsem neporodila. Tak ať Lenulika taky zdravím ať je optimistická.
12. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, diky za pozdrav od Lenky.
Lea, tak to teda supis, ze si este pri cipku 8mm neporodila :slight_smile: .
12. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík lea tak to jsi dobrá že se tak držíš,jen tak dál jako a co nejdýl vydrž jako
-ty holky se tam tak melou jako dneska že to až není možné
12. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zaneti - Že by??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík holky,tak vás zdravím všechny
13. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj adrosku :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík všechny,co už chystáte obídek
13. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adrosek, keby sme sa tu uz zajtra nestretli, tak drzim palce na pondelok, aby vsetko prebehlo ok, uz sa tesim ako sa tu stretneme a budeme si pisat zazitky :dizzy_face: . Boze, ten den D je uz skoro tu :grinning: :grinning: .
13. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Androšku a Bluci moc na vás myslím a jsem nervozní za vás. jak se cítíte vy
přeju vám moc štěstíčka a at vše dobře dopadne.
Bluci já jdu 22. cervna k apolináři, tak pokud tam ještě budeš, ráda tě přijdu pozdravit. pokud chceš napíšu ti do ip moje číslo a ty mi napiš svoje.
13. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
-blucka taky na tebe budu myslet moc a moc a pak si tady napíšeme jak a co tedy,já nastupujem zítra kolem druhé do nemocnice tak ještě ráno se snad stihnu tady ukázat
-kacatko moc děkujem taky,no nervozita už trocha je,ale větší bude až zítra asi
13. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adrosek a uz mas cas kedy ides na sekciu?
Kacatko, ako pise Adrosek zacina nervozita.Napisem ti cislo.
13. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Adrosku a Bluci - tak moc držím pěstičky ať je všechno jak má být a jde to jak po másle :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:
ráno mi nešel koník, odpoledne jsme strávili venku a večer jsme se známými grilovali :slight_smile: přinesli holkám spoustu dárků :sweat_smile: takže vás zdravím až teď :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku a bluci
budu myslet jen na vás!!! :grinning: :grinning: :grinning: tfuj tfuj tfuj :grinning:
žanetko
já jsem asi střevo,když je držím tak jak píšeš,tak jim občas padá hlavička dopředu :angry: nemám na to nervy :unamused: ale spíš jde opravdu o to,že to neumím...ty už máš asi cvik :wink:
13. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík holky,tak vás ještě zdravím dneska tedy,už začíná být trocha nervozita ale zároven se moc těším konečně
-tak odpoledne kolem půl druhé vyrážíme směr špitál
-ohledně zítřka ještě nevím čas,ale minule mi dr.říkal že asi kolem půl devíté,že to ještě upřesní se v neděli
-holky nemám na nikoho mobil,abych vám mohla napsat jak a co,můžete mi poslat někdo do IP třebas
14. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek