Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

myska77
24. bře 2010

Ahoj holky,
taky jsme dali fusaky pryc a hned je ten kocar i hezci, takovy min oveseny. Jinak se porad lecime, ja mam uz 3.tyden cosi a 2.antibiotika a nijak se to nelepsi. Manzel je taky mrtvy a v Mates ma porad kasel a rymu a taky nevidim pokrok. Asi je to nejaka pekna potvora, co se nas drzi. Uz me to uprimne sejri, protoze ven jdu jeden den a dalsi dva je mi blbe. Aspon, ze kluci chrnej celou noc, a ze se vyspime.

Zanet: silene to leti, pred chvili porod a uz mate rok, tesim se taky na fotky.
Janka: snad ted s letem vas uz taky opustej vsechny ty problemy s usima a choroby, uz by to chtelo trochu klidu, vid?
Tak my jdem svacit, zatim pa.

luzza
24. bře 2010

adrosku
já ty dny odpočítávám 😅 , kdy už se zase vrátí... 😉

mysko
asi si to předáváte jeden od druhýho ☹ to je pech... snad už bude brzy líp 😉 vydrž 🙂

adrosek
25. bře 2010

-ahojda mamky,přeji hezký den všem
-luzza to věřím,já bych taky odpočítávala
-copak budete dělat dneska mamky,razíte ven určitě ne

jankatr
autor
25. bře 2010

koukám Adri že máš novou profilovku - tak na dlouho asi ne... https://www.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka-...
čekám že ta moje nejspíš taky neprojde 😝

adrosek
25. bře 2010

-aha janka tak to asik ne teda jka to tak sleduji,to se mě teda moc nelíbí tato pravidla

blucka
25. bře 2010

Ahojky,
tak my vcera vecer mali trochu rusno ☹ , Sebicek nam cely vecer zvracel, asi mu nesadla vecerna kasa, alebo nejaka strevna viroza, chudak malej uz mi ho bolo luto ked sa po nekolikrat zobudil, dnes som myslela, ze uz ok a ked sa zobudil pred obedom tak sla von cela snidane...... ☹ , ja len dufam, ze sa zaludok ukludni a bude lip.
Adamkovi sa dere horna jednicka a dasnicka ma teda az do krve ☹ .
Adrosek ja mala tiez profilovu fotku a za par dni mi ju dali prec:O((((.
Holky, ktore mate Easy Walker, mate slnecnik alebo striesky??

adrosek
25. bře 2010

-jé blucka tak to me mrzí se Sebikom,hlavně aby mu bylo už lépe
-no už čekám dky mě vymění fotku ☹

sorbona13
25. bře 2010

Ahoj holky, jsem tu jen na skok, venku je taaak krásně 🙂 kluci se začali posazovat, ale opírají se ještě o ruce. Už máme vozík za kolo a dneska mi Tomáš přivezl kolo, takže pokud o víkendu bude alespoň trochu slušně, tak vyrazíme na výlet 🙂

janka: máte teda trápení s těma ušima, snad to už bude dobrý.

blucka: já měla střevní chřipku min. týden, ale naštěstí jenom jeden den, držím palce, ať je Sebíkovi už dobře

myska: vy se dejte taky dohromady, ať můžeme vyrazit na to plavčo 🙂 Přihlásila jsem se s klukama od 21.4 na plavčo, ale budu je střídat, každý týden bude plavat jeden a druhýho dám mezitím hlídat do herničky.

jankatr
autor
25. bře 2010

Kočky - tak dneska prozměnu to druhé ouško... ☹ ☹ ☹ Ptala jsem se na ty stipulky - a říkal že pokud se ty ouška tak do třech - čtyřech neděl srovnají tak že to nemá cenu do toho zasahovat - pokud by to ale mělo vypadat že se to nelepší tak prý by je určitě dali.

blucka
25. bře 2010

Jani, ach jo, drzim palce az sa vam to zlepsi...
U nas teda ziadne zlepsenie, rano to aj vypadalo ok, ale pred obedom uz zacal zvracet, zvraci snad po kazdom jedle, isli sme na chvilku von a aj tam mi Sebicek zvracel, uz ma v sebe nejake probiotika, Kulisek, snad uz zajtra bude lip, lebo chudacik uz je z toho dost unaveny....a ked som volala dr.tak mi teda moc neporadila.... ☹((....
Zato Adamko mal dnes den na nohach, stale sa o vsetko staval, ale vobec si nedava pozor, ze sa este bez opory neudrzi a za vsetkym sa otacal, to boli pady, asponze na zadok 🙂

luzza
26. bře 2010

jani
to je fakt hrozný ☹

katy.m
26. bře 2010

ahojte holky 🙂
Přišla jsem za Vámi,abych oznámila,že Eliášek je na světě.Vykoukl 16.3.2010 v 11:39 akutní sekcí.Vážil 2700g a měřil 50cm 🙂 Porod byl fuška,ale zvládli jsme to 😉
Všechny zdravíme 😎 😎 🙂

jankatr
autor
26. bře 2010

Katynko -moc velká gratulace - tak ať vám brouček dělá jen samou radost 😵 😵 😵

luzza
27. bře 2010

KATYNKO 😵 😵 😵 MÁM Z VÁS HUSÍ KŮŽI 😀 😀 😀 😀 JE TO KRÁSA 🙂 🙂 🙂 MOC GRATULUJU A PŘEJU ELIÁŠKOVI, AŤ JE TO NEJŠŤASTNĚJŠÍ MIMINKO 😵 😵 😵 Jdu se ti mrknout do alba, jestli není fotečka 😉 🙂

veruleg
27. bře 2010

Katy : moc moc gratuluju k Eliaskovi. Je naprosto dokonaly 😵 Jsem uplne nameko a strasne rada ze uz to mas za sebou a mas bobka u sebe. Opatruj se a uzivej si to 😉

adrosek
27. bře 2010

-ahojda holky,přeji hezký večer
-katy moc a moc gratulujeme a opatrujte se hlavně
-nám se Aduš ode dneška staví a je ztoho hodně nadšená,směje se a atk,jen občas neví jak zase zpátky sednout 😉

luzza
27. bře 2010

adrosku
tak to je hezké 🙂 🙂 🙂
ona na to za chvilku přijde, jak si kecnout na zadek 😀

adrosek
28. bře 2010

-ahojík mamky,přeji hezký den všem
-jak se máte dneska,venku je hezky tak určitě vyrážíte ven s mimčama na prochajdu že ano
-já se taky odpoledne chystám ven,holky ted chrní tak ja poklidila a odpoledne vyrážíme ven,snad se to nepokazí to počasí
-dneska sme sami tak nám bude smutno ☹

luzza
28. bře 2010

adri
my jsme samy každou chvíli 😉 nebuď smutná 🙂
u nás taky holky chrní... na oběd jdem k našim a odpo vyrazíme ven 🙂 máme tu 15 stupňů a po chvilkách i sluníčko 🙂
včera jsme koupili holkám boty, tak už venku ťapkaly kolem lavičky v parku 🙂

a vypadá to, že Domčovi ukradli kolo ☹ nechává si ho před barákem... chjo 😒 jirka se jde po něm podívat...

myska77
28. bře 2010

Ahoj holky,
zdravim po vikendu. Kamosce se dnes narodily dva kluci, 2,6kg a 2,1kg, tak mam radost 😵
Jinak my jsme makali na chate, koupili jsme si konecne novy nabytek, tak jsme to montovali a vyhodily ten stary, vypada to moc dobre.
Jeste nas nikoho nepustil kasel a ryma, ale klukum to neva, jsou to cilousove, porad nekde visi na skrini u vseho se musi postavit, uz sami sedi, takze je obcas dam do zidlicky, dam sem za chvili nejake fotky.

Musim vas docist, nejak noc ste toho napsaly.

myska77
29. bře 2010

Ahoj holky,

muzu se vas zeptat na nazor? Kluci uz maji tyden kasel a rymu, od min.soboty. Davam jim sirup Mucosolvan rano a v poledne a vecer kapky Sinecod a na rymu jsem kapala 3 dny Nasivin, dyl by se nemel. Ten Mucosolvan jsem uprostred tydne obmenila na Stodal, ale taky nezabral, tak jsem dala zpet Mucosolvan. Porad ale kaslou a maji rymu. Jak dlouho mam cekat, ze se to spravi. Premyslim, ze uz zavolam doktorce, ale co ta mi rekne, kasel se asi antibiotiky neleci a max.mi rekne jine kapky. Me uz ten kasel drzi 3 tydny. Kluci nijak neumiraji a spi celou noc, ale pres den tedy kaslou pekne. Jak dlouho byste je lecili doma sami? Diky moc.

luzza
29. bře 2010

mysi
já bych zkusila vysadit úplně mukosolvan a nechala jen sinecod na noc...
je možný, že se jim ten kašlík ustálí sám...
on ten mukosolvan hodně ředí hleníky a tudíž je to nutí furt je vykašlávat...
zkus to bez něj... já myslím, že si s tím kluci poraděj a samo je to přejde...
ono někdy to dlouhý léčení kašle udělá spíš paseku 😉

myska77
29. bře 2010

Diky Luzzi, tak to zkusim, no ja taky nerada do nich uz cokoliv cpu, prijde mi to k nicemu a vubec jim to nepomaha.

zanetik
29. bře 2010

Ahoj Mysko, já bych to taky všechno vysadila, holky to pak během 3dnů přešlo, dávala jsem jim to 14dnů. Hlavně by se nemělo dávat kapky myslím dýl než v 16h, že je to pak draždí v noci, ale pokud ti spinkaj, tak je to dobrý.

Taky potřebuju radu, dávaly jste někdo teď fotky do alba? Mě tam prostě nejdou nahrát nevím co s tím? ☹

myska77
29. bře 2010

Zanet diky, taky si myslim, ze min je nekdy lip a ono se to telo s tim nejak vyrovna. Na konika fotky nedavam, protoze me nebavi je zmensovat, aby tam sly vlozit, tak mam album na Picasu a tady mam jen odkaz, takze Ti nedokazu poradit.

jankatr
autor
30. bře 2010

ahojky - jen v rychlosti nakukuju - včera jsme kontrolu přežili bez píchání - dali nám antibiotika a za týden máme zas přijít.

jankatr
autor
30. bře 2010

holky kdybyste někdo měl zájem - naházela jsem teď na bazárek spoustu věcí - od miminkovských až po dospělé tak jukněte 🙂 (dvojčátkové jsem dávala nejdřív takže jsou až u konce 😉 )

sorbona13
30. bře 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? Chtěli jsme o víkendu vyrazit poprvé na kole, ale byla docela zima, tak jsme to odložili. koupili jsme Croozer Kid for 2 a nevím, jestli do něj nekoupit ten miminkovník, i když ho využijeme jenom chvíli. Kluci se sami posazují, ale ještě se opírají jednou rukou, takže je nechci samostatně ještě posazovat a v tom vozíku by seděli, byli by jen trochu v záklonu. Nemáte některá taky vozík za kolo?
Jinak jsou to pěkný čuňátka, jeden si prdne a druhý z toho dostane záchvat smíchu, plazí se rychlostí blesku, vypadá to, jako kdyby kraulovali 🙂 Taky si oba už stoupají, ale dlouho se na nohou neudrží. Dneska se nemohli dohodnout a vlezli oba do lehátka, samozřejmě se s nima převrátilo, naštěstí jsem byla u nich a oba je chytla 🙂

myska: škoda, že ti ten Stodal (ani ostatní léky) nezabral, nám hodně pomohl. Brzy se uzdravte.

myska77
30. bře 2010

Sorbi vy ste teda sportovci, u nas na chate na Slapech bylo tedy nadherne, tam byste si pojezdili. My vozik nemeli a neplanujem, naucime kluky rychle jezdit 😀

adrosek
30. bře 2010

-ahojda mamky,přeji hezký večer
-já taky sem fotky nedávám,máme je na rajceti tak hážem jen odkaz sem,taky se mě to nechce zmenšovat
-já bych to myska tyky vasadila všechno a jen na noc dala
-jinak náms se Adulka stále staví u všeho tak je ztoho nadšená a Sárinka na kolinka u ohrádky
-jo holky jaké ste koupili botičky nebo papuče když se začli mimča stavět