• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
HERNA:
16. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NAŠE ERÁRNÍ DVOJČECÍ KÁRA:
16. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pěkný - holky vypadají spokojeně :sweat_smile: a neměli jste strach že vám z toho vyskočí?? :fearful: :fearful: :fearful: Já bych tam ty naše dva rarachy asi neudržela :sweat_smile: :grinning: A co jinak - jak to zvládla beruška malá??? :confused:
16. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za narušení. :wink: Luzza,posílala jsem ti IP. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tetes - proč narušení - však si s náma taky začínala :slight_smile: klidně se stav častěji :wink:
16. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní noc byla prapodivná, Kuba pořád cestoval v postýlce, Honzík se taky pořád budil, ale ráno mi to pěkně vynahradili, Kuba vypil 150ml banánovýho Sunaru z lahvičky!!! A hned šli zase oba spinkat, takže já po dlouhé době snídám v poklidu :dizzy_face:

luzza: v nemocnici jste měli moc hezký pokoj, nebýt těch železných postýlek, tak bych ani neřekla,že jsou to fotky z nemocnice, je to tam takový hezky barevný :slight_smile: A dvojčecí kára dobrý, jenom bych se asi taky bála nechat je tam samotný, po tom, co jsem jednou našla Honzíka stát v kočárku :slight_smile:
17. kvě 2010 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojda mamky,přeji hezký den všem,sice opět upršený až hrůza jako
-no asi budeme zase doma teda jak to tak sleduji :angry:
-luzza hezké fotky,je to tam moc pěkně zařízené,ještě že tak hlavně že,no ale jinak jak ste to zvládli
-sorbonka tak hlavně že si se dobře a vklidu najedla
-no mě už holky odmítají ráno kojení po té 6 hod plus minus jak se vzbudí takže jim dávám po 7.hod aspon Nutrilon,naštěstí jej vypijí,takže začínáme kojit už jen jednou denně a to večer na noc
17. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tetes
už vidííím :sweat_smile: :sweat_smile: promiň :grinning: já jdu na net vždycky jen na chvilku :grinning: :grinning: jdu odepsat :grinning:
17. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
my jezdili s tím kočárem jen po oddělení...a holky jsou naštěstí takový, že když řeknu HAČÍ! tak oni zůstanou sedět, jsou fakt na tohle dobrý, i když přijdu do ložnice a řeknu, ať udělaj hají, hned si lehnou :slight_smile:
v tom kočárku se jim děsně líbilo :slight_smile: pozorovali dění kolem, taky všude visely různý hračky a obrázky, takže už ráno ukazovaly na kočár :sweat_smile: :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme měli k dispozici jídelní židličky, takže to bylo fakt dobrý...
dneska odpoledne jedeme na kontrolu...
17. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
-tak to je super luzza,hlavně že to bylo ok všechno
17. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá ukázka narozenin... až bude čas, hodím další :wink:
17. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
už bude ten dort??????????
17. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli dnes s elí na kontrole, tak jí to přelepili průhlednou folií a má ji mít do konce týdne a stále se ještě nesmí koupat :confounded: :confounded: jsem z toho na palici... eliška brečí, že chce za nelčou do vany a já šílím, páč už je týden nevykoupaná a to otírání žínkou je teda ubohý :frowning2:
17. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
-jé luzza tak to je blbý teda,to věřím že je ji to líto že nemůže do vody a taky to potírání jen tak není nic moc že
18. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku, volala jsem známé sestřičce z jip a ona mi řekla, že pokud nemá to okolí zarudlé, že ji mám klidně osprchovat :slight_smile:
tak aspoň tak :wink:
18. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě pár fotek z narozenin :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
-luzza moc hezké fotky,ste si to užili určitě že ano :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je všechno super, Kuba pije UM z flašky, dneska jsem jim dala v 6 Sunar v postýlce a zase usnuli a spali do 7 hod., zázrak :slight_smile: Potom spí přes den od 10-11.30 (12) a odpoledne pak ještě hodinku.

Honzík mě včera hrozně překvapil, začal skládat kostky do sebe a pořád dělá paci paci.
Kuba zase dělá pápá a oba hledají psa, když se zeptám, "kde je hafík". Honzík si pak ještě zatleská, když ho najde :slight_smile: Honzík už papá celý banán, odpoledne sněl půlku celýho banánu, říkáme mu "naše malá popelnice", nemůžeme před ním nic jíst, okamžitě stojí u nás a háže smutný oči, abysme mu dali ochutnat, když nedáme, tak se začne vztekat Kubík se hodně chodí mazlit, chytne se mě kolem krku jak opička a prdí mi pusou na krk :slight_smile: ¨

luzza: krásný fotky, měli jste moc pěkný dort :slight_smile: A holky vypadají spokojeně, krásná rodinka. Kde jste koupili ten tunel?
18. kvě 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorbonko
to jsou kluci šikulové... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zní to všechno moc dojemně a zázračně, když si vzpomenu jak těžký měli ten svůj start do života :wink: :slight_smile: a teď jsou z nich KRÁSNÍ A ŠIKOVNÍ KLUCI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě paráda :slight_smile: moc vám to přeju :dizzy_face: :wink: :slight_smile:

na myšlenku toho stanu s tunelem mě přivedla myska :wink: :slight_smile: a byl to super nápad :wink: holky jsou v něm furt :grinning:
je koupený z internetového obchodu, přišel třetí den od objednávky :wink: když budeš chtít kontakt, písni :wink:
18. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
-luzza můžeš poslat prosím odkaz na ten stan?děkuji
18. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
-luzza to je jen jedna kopule nebo jak,já bych chtěla dvě totiž
18. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku, je to jen jedna kopule...
tu se dvěma sem dávala myska... určitě má někde odkaz, nebo jí písni :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
-děkuji luzza si hodná
- :slight_smile: ale ta jedna by vlastně taky mohla stačit že
18. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrosku
no i ta jedna s tím tunelem je docela veliká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzzi: moc díky, já tomu taky nemůžu vůbec uvěřit, pomalu ale jistě dohánějí kalendářní věk, takže brzy už nebude potřeba ani korigovat. A díky za tip na ten stan, mě se právě taky líbí ten, co má myska, ale je dost drahej, ještě mám 14 dní, abych se rozhodla, který jim koupím :slight_smile: A je tam stan stabilní? Dneska jsem v Kice viděla taky jeden, ale ten by mi za chvíli asi zbořili :grinning:
18. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
myska: jak stabilní je ten váš stan s tunelem? Nezboří ho kluci, když v něm řádí?
18. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
-tak sme jej taky objednaly ten stans těma dvěma tunelama,tak se těším jak to dorazí
18. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek