• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
autor
@luzza :unamused: :unamused: :unamused: tak to je mazec... :confounded: škoda že jim toho nemůžete aspoń část nechat uhradit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám za chvíli tatínek doveze dort a odpolko slavíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - to je hrozný jak ten čas letí... :fearful:
2. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza No pane jo :fearful: to je teda pálka :zipper_mouth:
@jankatr Jj Míša ta je jak tank :grinning: Teda vy máte teď už ty narozky co?? :astonished: No však než se nadechnu,tak je slavíme taky :grinning: Co máte pro kluky? :sweat_smile:
2. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až se teď děcka vyspěj,tak jedeme do bazénu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už jsme dlouho zdraví :grinning:
2. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca Tiše závidím - jednak jsme věčně nachlazení, a navíc dva dospělí na ty naše tři draky je dost málo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. dub 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelča objevila u dědy lupu :wink:
3. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr fotky naprosto úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr Hezkýýý,hlavně ty videa :grinning: Kubík bude asi nějaký náruživý hudebník co? :grinning: No já po dnešku uvažuju,že jim koupím,takové to auto,co se dá rozšroubovat,je u toho šroubovák :grinning: Míša objevila ve skříni šroubováček a jsem ráda,že mě stojí aspoň kuchyňská linka :grinning: Co mohla,to "šroubovala" :grinning: U Máti taky vede xylofonek :sweat_smile: Takže jak to tak vidím,tak dostanou odrážedla,šroubováky,něco hudebního a dort :wink: ten musím jít ještě zamluvit,takže ani nevím jaký bude :grinning:
@luzza To je jakoby koukala z akvárka :grinning:
My dneska měli opékačku :dizzy_face: -Michal vzal děcka,zajel s nima pro buřtíky a už se to žhavilo :slight_smile:prdlata u vytržení,čučeli jak joja,Máťa jako vždy,děsnej chytrolín :grinning: Pořád,že pájí(pálí)oheň :grinning: Když přišla k ohni blíž Míša,tak Mates zařval"Míša auví :grinning: "No evidentně z něj roste bráška obranář :sweat_smile: Ale dlabali ani nedutali a Michal jen dodal-to je snad vidím poprvé,že u jídla sedí v klidu a jedí :grinning: Nojo,jak říká Máťa-Mašo(maso) je maso :grinning:
3. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přihodila jsem ještě ze včerejška s dortem :slight_smile:
3. dub 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr No kluci jsou nádherný :dizzy_face: a jak jsem tak koukala na ty fotky s tím dortem a pak jak měli tu lopatičku,tak si říkám"že by je nenapadlo,zabořit tu lopatku do dortu?" :grinning: A ejhle další fotka a už tam je :grinning: :grinning: Pak to video jak (s prominutím :sweat_smile: )ožírají ten dort :grinning: super :wink: Dort byl pěkný-jednoduchý,ale hezký :dizzy_face: Já mám ze včerejška natočené video,jak asistujou u krmení kůzlátek a ze dneška jak Míša tancuje :grinning: ,ale hodím to na Face,nevím teda kdy,ale hodím :grinning: Kdyžtak pro ostatní,jsem na Facebooku pod jménem Markéta Motyčková :wink:
4. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca No samotný by je to možná napadlo a možná ne - ale tatínek se pro jistotu postaral aby to bylo jistý :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr -ty fotky všechny a ta videa jsou suprový janka,taky přejeme všechno nej k narozeninám,toto uteklo tedy hrozný jak to letí všechno
-jinak holky měly včera premiéru v nových postelích no a řeknu teda,že odpolední spaní včera jako masakr :angry: ani za nic nespaly jako,slézaly,chodily jedna k druhé a po pokoji no strašný fakt jsem znich měla nervy už :angry: naštěstí večer spaly hned pač byly unavený že,no dneska odpoledne to samé jako tak snad si zvyknou a bude to pak zase vklidu to odpolední spaní
-jak dlouho vám děti dělaly lumpárny než se zase naučily spát v postely :frowning2: jinak nevím jako jestli nebudeme spávat odpoledne
4. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrosek mě teda psolední dny "vysíraj" večer,to se pořád točej,kopou,Matěj ten furt povídá.....,takže už na ně prostě musím houknout aby zalehli :sweat_smile: od té doby posunu času je to na h..o :angry: dřív se sice taky mleli,ale do 15-20 min,byli v limbu,teď když je to do půl hodiny,tak jsem šťastná :confounded: třeba i skoro hodinu :angry: Odpoledne-respektive dopoledne,to mám jednodušší v tom,že je uspávám v golfáči :sweat_smile: ,Te´d mě choděj většinou tak o opůl 12,když jsme dopoledne venku tak příjdeme,dají si aspoň polívku teplou do bříška a je to,ale opět.....Dřív usnuli a tu 1,5 hodinu byl klid,teď po půl hodině se začnou mlet,já je vždycky pak jen přehodím na deku na zem a tam dospávaj,ale Máťa se zase budí s šíleným křikem,zase ho bolí bříško :confounded: a to vzbudí samozřejmě i Míšu,jenže Mates pak klíďo usne i na hodinu,ale ona už ne :angry: Taky už jsem přemýšlela,že je asi dávat spát nebudu,ale čekám,až bude venku hezky,aby byli aspoň tam :grinning: Takhle jsem ráda,že je aspoň na chvilku klid :grinning: a hlavně,se bojím,aby mě pak nevytuhli v 17.00hod :sweat_smile: I když při jejich temperamentu a elánu....no nevím :grinning:
4. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás je to po obědě pohoda - po 15-20 minutách čtení je po nich (samozřejmě těch prvních cca 10 min. na ně hučím aby zalehli a podobně - ale spíš tak mezi řádky vždycky procedím Matěji lehni - a za chvíli zas Kubo lehnout a taknějak to spíš vměstnám do textu a kupodivu to funguje možná líp než když na ně fakt hulákám) Horší je to večer - spávají tak od 12 do 2 což není zas tak dlouho tak by člověk řekl že večer padnou a ono prdlajs. To dřív usne Daník. A navíc se opičáci v tom zlobení střídaj - vždycky jeden z nich usne tak po půl hodině čtení a druhej lumpačí a druhej den zas naopak - střídaj se prevítci aby vydrželi :angry: :angry: :angry: - nakonec většinou to čtení po hodině kdy už málem nemluvím vzdám a prostě si k tomu druhému lehnu a nepustím ho z postele a jsem u něj dokud neusne - hodím přes něj ruku a dělám že spím (občas si u toho i zchrupnu :sweat_smile: :sweat_smile: ) A on nakonec taky zabere. I když zrovna dneska měl Mates zatraceně výdrž - funěl že už to vypadalo že spí a kouknu na něj a on vejrá do stropu :rolling_eyes: no bylo to dneska tak na hodinu a půl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr Tak to máš dobrý,že ti takhle dlouho spěj,mě spí holka hodinu a to ještě ne v kuse,tak si říkám,jak večer odpadne a ono nic :angry: :grinning: a to teď choděj spát dýl a stejně je to k prdu :rolling_eyes: Máťa je protivnej amuřvanej,ale zjistila jsem že lezou stoličky :confounded: má taký bule na dásníčkách a dneska si i dobrovolně řekl o gelík na zoubky :grinning: ale když u nich pak ležím a on se ke mě připrdelkuje a silou obejme a řekne rádííí :dizzy_face: ,tak je ten jeho řev tu tam,co bylo přes den a Míša ta je poslední dobou taky mazlivá,hladí mě po tváři,tak si to u ní fakt vychutnávám :dizzy_face: tohle nikdy nebylo její gusto,nějaké mazlikování a začíná být vidět už ten rozdíl-holčička,kluk,Míša se zklidnila,hraje si po nejvíc s panenkou,které se snaží dávat plínu :dizzy_face: a Máťa teda z toho roste kluk jak vyšitej-lumpárny mu koukají z očí,co může s tím háže(teď nemyslím ve vzteku-to je jiná kapitola :grinning: )hrozná prča přehazovat gauč s čím koliv :angry: takovej ten tipickej případ,kdy ségře bude dělat naschváli a ulamovat panenkám hlavičky :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u dědy se nám líbí :slight_smile: vždycky má pro nás něco dobrého :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza krásny holky a zdá se mi to, nebo ta jedna je větší..ptám se protože já mám dvojčata s rozdílem 2 kg a každej se tomu diví
4. dub 2011 ve 23:50  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 nezdá se ti to :grinning: :grinning: mají mezi sebou cca 4 cm rozdíl a aktuální váha (včera na digitální pro dospěláky) je 14,65 a 13,40. A měly i období, kdy byly od sebe 2 kg :wink: prostě dvojky jak maj být :grinning: :grinning: jankatr má klučíky taky hodně odlišný, co se týče konstituce :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: mrkni na ně :slight_smile:
4. dub 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza dík tak to jsem klidná, já už myslela, že jsme divní :grinning: @jankatr o kolik jsou tvý kluci váhově momentálně od sebe?
5. dub 2011 v 00:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 takže v klídku :wink: :slight_smile: jinak klučíky máš moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dub 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza :grinning: dík, to víš, stará přecitlivělá matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2011 v 07:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík mamky přejeme všem hezký den :slight_smile:

@zuzka72 unás je taky Adulka větší asik o 2cm a těžší o 1.5 takže taky nejsou stejné,ale my máme dvojvaječné holky tak možná aj proto
-jinak dnešní noc ok na postýlkách tak jsem zvědavá co bude zase odpoledne jak je tam uložím :angry: jestli zase nebudou chrnět tak se asik zblázním,už nevím jak jinak na ně na opice jedny
5. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 i moji kluci mají váhový rozdíl ten starší Pavlík má ted cca 13 kg a Tomášek
je od pohledu drobnější má tak asi 11 kg a je i menší o 3 cm :grinning:
když se narodili tak Pavlík měl o půl kila víc než brácha :sweat_smile: :grinning:

Jinak koukám, že jste řešili postele na spaní :slight_smile: noo unás to zatím nehrozí a zatím sem
ráda, tak nám to vyhovuje v postýlkách :slight_smile: ¨položím a jdu pryč máme to tak od mala.
Samozřejmě sme to zkoušeli ale výsledek stejný...vylézali oba a já se nebudu nervovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ten správný čas teprve příjde :wink: je to jak s nočníkem :grinning: Pavlík už vlastně na něj chodí
a Tomášek ani za boha :grinning: máme čas a léto před námi :sunglasses:
5. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr tak jste vstoupili do 2 roku GRATULACE :slight_smile: :slight_smile: nedávno sme rodili, že?
Fotečky úžasný kluci vypadají nadšeně a dortík bezkonkurenční :slight_smile: :wink: je vidět, že si to umíte
užít a hlavně KLUCI :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 děkuji, tak to je přesně, jako u nás i s tou porodní váhou... :wink:
5. dub 2011 v 10:09  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 :slight_smile: naše váhy při porodu 3,15 a 2,62 kg :grinning:
5. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek