• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
@jankatr nestraš....to se mám na co těšít :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 22:33  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr jo jo, platit školku od září do praktickýho nástupu dítěte do školky je už častá praxe...bohužel... :unamused: ale platit za školku, kdy už nepobíráš rodičák, aby si dodržela hromadný nástup, který je zákonem danný V ZÁŘÍ mi přijde mnohem stupidnější :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. dub 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72 zuzi, moc se omlouvám, že to tady tapetuju stěžováním a tebe ignoruju :wink: :sweat_smile: neboj, já tě vnímám a všechno čtu :wink: :slight_smile: jen jsem toho tak plná, že si musím ulevit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
5. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza jasný...ale jako nechápu, čemu se divíš :grinning: :grinning: :grinning: snad víš, že žiješ v Česku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu je možné vše :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bohužel :frowning2:
5. dub 2011 ve 22:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka72no to máš vlastně pravdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luzza
@zuzka72
škoda mluvit a škoda se rozčilovat.... :angry: :angry: :angry: :angry: je to fakt děs... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ale když nad tím tak uvažuju tak z jejich pohledu je to vlastně docela praktický - takhle platí jen ti co jdou později, ale při téhle úpravě budou od zápisu platit všichni :angry: :angry: :angry:
5. dub 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr prosím tě a máš nějakou fotku kde je na klukách vidět ten rozdíl??? a kde jste koupily tyhle super bundičky http://www.modrykonik.cz/fotoblog/jankatr/album/vesele-vanoce-o/6070069/
5. dub 2011 ve 23:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
-ahojík mamky hezký den přeji všem
-vidím že tady rozebíráte školky,no my se už taky boli ptát a mě řekla že mě stačí až v lednu a únoru bo jak mají zápis,ale jsem teda zvědavá jako,navíc mě zase řekla že dávají přednost rodičům,kteří pracují už a né těm kteří se starají a mladší mimino doma ještě tak nevím teda jako
-pak jsem se ptala kámošky která už lítala kolem zápisu pač ten její ma jít od září do školky,ale byla ve 4 školkách a v každé byla na 60 místě a to berou tak 20 dětí prý,no říkala že mazec jako že vůbec neví co bude dělat když ji jej nevezmou jako,je to fakt děs teda a to chtějí at chodíme brzy do práce že po mateřské,ale aby rozšířili školky tak to ne,no já jsem taky zvědavá tedy
-no stím ukládáním odpoledne jsem to už taky zkoušela stím čtení,stále se vrtí a melou,ale mám dojem že bych tam musela sedět bůhví jak dlouho než usnou,večer je to v pohodě to lehnou a chrní hned jenže proto že odpoledne nespí a jsou fakt unavené že
6. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzza, jankatr
no já koukám, pořád jsem nějak vnitřně počítám s tím, že si domů přivezu dvouapůlkilový droběčky, i za tu váhu bych byla ráda, ale vůbec nepočítám s tříkilovými :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo jenom bezva.
čas ukáže, jdu koncem týdne na velký UZV v 30tt, tak jsem zvdědavá, kolik mi to kámoška napočítá
Holky, s těma školkama je to děsný, já už teď vím, že se nejpozději kolem 2 let miminek BUDU MUSET vrátit do práce, protože jinak bych z toho úplně vypadla, a zatím je u nás ve vzduchu varianta soukromých jeslí alespoň na 2 dny v týdnu. Ale to, že by mi je pak nevzali do školky, o tom jsem snad ani neuvažovala, brala jsem to jako samozřejmost :confounded: No jo no, u nás je fakt asi možný všechno :frowning2: :unamused: :angry:
6. dub 2011 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle taky jsem se i těšila na maličké miminečka, ale nedočkala jsem se :grinning: Vendulka 3kg, Štěpánek 3,4 kg :sweat_smile:
6. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sweethy tak to je už kolikátá odpověď, co mě přesvědčila o tom, že je možné donosit tak velký miminka :grinning:
Váhově bych tomu odpovídala, jsem teď 30 tt a přibrala jsem 14 kg, ale každý týden kilčo nahoru s přehledem klidně dám.
Jestli se můžu zeptat :slight_smile: , kolik jste tak celkem s mimi přibraly? Jen tak pro zajímavost..... a za jak douho po porodu jste to měly dolů? Kolik z toho zůstalo v porodnici hned? :slight_smile:
6. dub 2011 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle já přibrala 27 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nezůstalo mi NIC jsem zpátky na 62 kg

@Luzza jsem v šoku :angry: :angry: teda to je systém, je vidět, že v čr je možnýýý snad všechno....
spoustě z nás v práci drží místo a jak píšeš budeme odvádět daně apod a nakonec
zjistím, že mi dítka nevemou do školky???? Kde sme jako??? bordel nehorázněj :angry: :angry:
Stát tady zase nahrává akorát nezaměstnaným a flákačům... musím se brzdit pač bych byla sprostá :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle Já přibrala nějakých 17-19kg,no člověk by řekl nic moc na dvojky :grinning: ,ale všechno jsem měla v břiše a tak to i zůstalo :angry: Teď 2 roky po porodu mám pořád 6kg na víc z původní váhy :angry: Ale je zajímavé,že poslední měsíc mám pocit,že hubnu :grinning: kalhoty co jsem si kupovala po porodu,mě nějak plandaj :sweat_smile: ale mám to břicho,jsem jak v 5měsíci,ale když lehnu na záda tak mám lavor :grinning: Potřebovala bych fungl nový šatník :confounded:
Jinak teda koukám,že se všichni hlásíte do školek :astonished: úplně mě nahlodává červík,že s nima pojedu taky,je to u nás teď 13.4 :fearful: ,ale když jsem se tam byla ptát v prosinci na podmínky a pod,tak mě řekl,ať nepočítám s tím,že mě je vezmou,že mají přednost maminky co mají práci a děti které fakt dovršili aspoň 3 let.Ale tohle pořád taky řeším,je to jako bludný kruh-Takže když počkám do příštího roku-Zápis je tak v půlce dubna-my jsme 28.4,firma kde jsem pracovala tak zkrachovala,takže se to bude pěkně točit-když půjdu hledat nové místo,tak se mě zeptají od kdy můžu nastoupit,což nebudu vědět,když půjdeme k zápisu,tak nebudu mít potvrzení o práci-tudíž mě je nemusej vzít :angry: a na to abych si našla práci za týden???No nevím,mám z toho docela trauma,babí je sice v důchodě,to by problém(aspoň dočasný nebyl(,ale stejně-potřebuju práci a ne hlídání :unamused: Jen se chci zeptat,jak to chodí na tom přijímání,musím mít děti sebou?Asi jo co?Co po nich všechno chtějí.....
6. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulinka21 jojo tohle mě taky žlučí,vše pro rodinu a zatím jim jen podrážej nohy-mě přivádí k šílenství i to,že u nás je rodina.matka-invalidní důchodce(nic závažného na ní nepozoruji :grinning: ),dcera-no ta je trochu mimo,ale samostatná a otec-teď už v důchodě,ale ofic a ty ženy mají 10000kč měsíčně důchod-teda každá :confused: ,dcera nedělala nikdy.....No Koment :confounded:
6. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzka72 bundičky jsou z MMB - jinak je to NEXT - takže i když nejsou nové - byly celkem drahé - ale já se do nich zamilovala a vzhledem k tomu že všechno ostatní jim kupuju věci tak kolem 50,- za kus (plus mínus) a nebo to mají po bráchovi - tak jsem se se tentokrát rozhodla to dát - bylo to kolem 350,- (už nevím přesně - kupovala jsem každou zvlášt) Ale byl to dárek k vánocům :dizzy_face: a jsou fakt boží :slight_smile: :wink:

@brusle Taky jsem si říkala jaký budou maličký když jsou dva - Daník měl 4 kg když se narodil tak jsem si říkala že tentokrát budem mít aspon "malý" miminka a ne rovnou takový chlapy :grinning: :grinning: :grinning: a ono prdlajs :sweat_smile:
Jinak podle přibírání se to vůbec posuzovat nedá - s Danem jsem měla cca 25 kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to byl sám - tak jsem se dost hrozila toho kde skončím s dvojčatama - a ono to bylo uplně v pohodě - přibrala jsem jenom 14kg a v porodnici nechala skoro všechno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Škoda jenom že mi to nevydrželo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sweethy taky pořádní drobečkové :dizzy_face: :wink:
6. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca No co vím tak tady chtěli děti vidět, ale byli tam i rodiče bez dětí - ono spíš asi jen aby měli představu jak na tom to dítě je a tak. Ale na co se ptali, moc si to od Dana nepamatuju a kluky jsem tam neměla protože nás už ve školce znají :grinning: :grinning: :grinning: Ale myslím že jen takové jestli ví jak se jmenuje, nějaký barvičky a tak... ono hlavně ty děti stejně ještě do té doby hrozně poskočí :wink:
6. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takhle moc se máme rádi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzka72 tady je to docela vidět :wink:
6. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusle já přibrala skoro 30kg s holkama,hned 20kg jsem nechala v porodce,pak těch dalších 5 jsem nějak shodila hned jak jsem došla domů šlo to samo a těch dalších 5 jsem postupně pak nějak dala dolů ale už s mojí pomoci teda jsem musela,takže ted jsem už zpatky jak jsem mívala plus minus jak kdy
6. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
-no mě pokud holky nevemou do školky jako tak jsem nahraná pač nevím co budem dělat,moji rodiče oba dva pracují,tchyně je sice v důchodě ale má obchod a navíc jsou jak naši tak manželovi rodiče od nás 60km vzdálený,což na jednu stranu mě to naprosto vyhovuje ale na druhou skrz hlídání je to když to doslova řeknu-na hov... :angry: takže uvidíme tedy,navíc se děsím toho taky,že jak začnou chodit do školky tak posbírají ty školkovské nemoci nejprv jedna a pak druhá no a už vidím jak budu týden vpráci a oni ve školce a hned lehnou tak jak mě tam pochválí :wink:
6. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prominte, ze Vam sem lezu, jen jsem tu zabrousila

@luzza cetla jsme o tom,ze je nejaky novy zakon, co se tyce skolek, tyka se to i zpetne? Ja mam holky do skolky prijate, mam i rozhodnuti, ale nastupuji az v lednu, protoze jsou narozene v prosinci, taktze ted nechapu, jak to budou delat, kdyz jeste pred uzakonenim se delal tento postup :confused:
6. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers máš moc hezounké holčičky,to musel být záhul zpočátku co no aj nyní určitě,stačí mě ty dvě opice moje
6. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adrosek diky a napodobne :dizzy_face: , narocne jeto se vsema detma :grinning: , ale ano, ted uz je to vetsi zahul, deti bych nekdy odstrelila na MArs:grinning:
6. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smilers ty máš můj bezmezný obdiv - stejně jako jedna moje spolužačka co má taky trojčata - dvě děti jsou mazec ale tři najendou.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to musí být fakt záhul - hlavně si nedovedu představit teď tohle období co máme my - protože ti naši opičáci jsou jak urvaní ze řetězu a na ulici už vůbec - ale já mám aspoń na každýho jednu ruku -ale jak se to pak dělá se třema - když člověk má ty ruce jenom dvě???
Já mám někdy i tak honičku a jsem vděčná za to že ten starší už je tak velkej že mi třeba občas jednoho přidrží aby neutek a pod.
Jinak nám o nějakých změnách zatím neříkali - a na rozhodnutí teprve čekáme - ale taky s dost velkými obavami :rolling_eyes:
6. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers jojo to věřím,to znám ten pocit na odstřel :angry:
6. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr :slight_smile:

jo, nase deti jsou taky jak urvane ze retezu, ale ven s nema chodim spolecne s mamkou, ted toto obdobi riskovat nebudu, jak rikas , mame jen dve ruce:slight_smile: a nastesti mame zahradu, takze tam si holky hodne vyhraji

no ja uz nastesti rozhodnuti o prijeti mam, ale vubec prave nevim, ze vstoupil v platnost nejaky zakon a ani v TV jsem nic nezachytila, no tak snad to nebude zpetne a vemou me je opravdu v tech 3 letech
@adrosek :slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers tak to čéče nevím...já myslím, že když už je rozhodnuto o přijetí, tak by se to měnit nemělo :confused: :confused:
a nová zpráva je!!! p.ředitelka mi napsala email, že požádala pana starostu o mimořádné jednání a vymyslela, jak zákon obejít městskou vyhláškou!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nechce se smířit se stupidními výplody našich zákonodárců :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to vypadá, že v našem městečku zvítězí zdravý rozum :wink: a já se budu moct po tříletém rodičáku vrátit zpátky do práce :slight_smile:
7. dub 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smilers ještě jsem Ti chtěla říct, že máš krásný trojlístek :wink: :wink: :wink: pravidelně vás šmíruju už od těhu :slight_smile: :wink: stejně je to zázrak to pozorovat :slight_smile: a pokaždé skláním obdiv nad tím, že to zvládáte :wink: jste prostě holky šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele a jak to třeba provozujete s nočníkama nebo záchodem?? :sweat_smile: :sweat_smile: mě přijde, že tam trávím půl dne, jak se holky střídají, tak nevím, jak bych tam furt lítala se třema :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebo když se vypravujeme k doktorovi nebo na koupání...upínání a vyndavání z auta, aby mi zbytek dětí někdo nepřejel :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jak se to proboha dělá s třema kouskama??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: musíte být fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2011 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes :slight_smile:
7. dub 2011 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza tak aspon, ze tak s tou skolkou co:slight_smile: No aj se v tomto state endivim uz nicemu, bohuzel :angry:

jinak diky :sweat_smile: tvoje cacorky taky pekne rostou a jste sikovne, ze uz mate plinku jen na noc, to u nas nehrozi, holky sice nocnik a wc zajima, ale to ej tak vse, jen jedna se me do nocniku vycura a rekni si, ostatni reknou az je dokonano, takze u nas to snad bude jistit leto, kdy je necham proste bez plinek a dej se :grinning:

co se tyce jizdy kamkoliv, tak vzdy jezdim s manzelem a nebo mamkou, ja ridicak nemam :slight_smile:
jinak hezke foto:slight_smile:
7. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek