• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
Ahojky,teda asi se budu opakovat,ale ty tvoje holky
@luzza ty jsou snad o rok starší ne??? :sweat_smile:
@jankatr fotečky krásný :dizzy_face:
Taky jednu přihazuju z dneška když Máťa byl koledovat s tátou :grinning:
25. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca To je bomba ta velká pomlázka - ta je snad dvakrát větší jak on? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr no jo,Michal mu jí upletl :grinning: ,ale byl z ní docela nadšenej :grinning:
25. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kluci měli maličký - ale nakonec to dopadlo tak že jsem od nich dostala já a ještě moje mamka a pak už nechtěli - asi budou pacifisti :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr no fotečky jsou bezkonkureční :slight_smile: :slight_smile: fakt super..
a srazy veteránů máme taky rádi, u nás v Opavě jsou každý rok na náměstí tak už se letos těšíme :slight_smile:
@luzza no jooo :grinning: :grinning: holky jsou fakticky jako školkové děti jak výškově tak všechno to co umí...jen tiše
závidím pač my máme na všechno čas :slight_smile: teda kluci
26. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
páteční odpolko v lese :slight_smile:
29. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza ty máš ty děti nějak nacvičené,že ti tak pozujou? :grinning: Já je chytnu společně snad jen u jídla a to ještě musím vychytat moment :grinning:
Jinak včera jsem si volala jak je to s tím termínem na tu pupeční kýlu s Máťou,je to už 2 měsíce a nic a tak akorád říkal,že to budou rozesílat na začátku května,ale jsme objednaný na 20.5 na 15.00hod což je v prd..i,protože je u nás zrovna ten víkend pouť :angry:
30. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca ne ne, oni se od sebe málokdy hnou :grinning: :grinning: hlavně eliška furt pronásleduje nelču, je to takovej její ocásek :grinning: a na ty kameny lezou samy :zipper_mouth: dokonce z nich skáčou :sweat_smile: no občas dopadnou až na hu.. :wink:
my byli na kýle loni přesně touhle dobou :wink: mohla jsem tam mít obě holky...naštěstí...takže super..
30. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza můžu tě poprosit trochu o to,jak to probíhalo?my jdeme ambulantně,odpoperujou a jedeme domu nemluvě o tom,že hned vezmou i mě :grinning: Mám u obočí takovou bradavičku,tak prý vezmeme maminku hned taky,aby byla ještě hezčí :grinning:
30. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca tak to znám taky - a ještě u jídla jen díky tomu že jsou v těch jídelních židličkách a nemůžou zdrhnout :grinning: :grinning: :grinning:

Marky - jak vy máte tu kýlku velikou že vás berou už teď ? Matěj to má jako hrášek a říkala dr. že prý když se to bude řešit tak až kolem 5-6 roku.
30. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr my jí máme o něco malilinko větší jako hrášek a prý když se to nezatáhne do dvou let tak to hned radši operují-no,jak vidíš,jiný kraj,jiný názor doktora :grinning: ,ale aspoň to bude mít za sebou :wink: ale začínám být zase nervozní :sweat_smile:
30. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca To je fakt na palici - opravdu co doktor to slyšíš něco jinýho -a pak si vyber :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. dub 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca my měli teda tříselní... nástup den předem, pak operace a další den ráno domů... :wink: co bys chtěla vědět? :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelča zpívá Skoč panenko do vody a Bramboru :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=BIBv_fCb6mg
1. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a máme rozhodnutí ze školky :slight_smile: jsme přijatí :slight_smile: nastupujeme příští rok v květnu :slight_smile: uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to máte super :dizzy_face: .... Tiše závidím :rolling_eyes:
3. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr určitě něco vymyslíte.. jo a taky se můžeš proti rozhodnutí školky odvolat!!
3. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ve spolek :wink: Holky u nás je bííííloooo :astonished: :angry: a to jsem už sklidila zimní oblečení :unamused: Včera nám nešla od rána elektrika až do 16.00hod :rolling_eyes: naštěstí máme doma plynovou bombu s hořákem,tak jsem aspoň oběd mohla udělat :grinning: To by člověk neřekl,jak je na té elektrice závislý :grinning:
3. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crca mě to povídej, tady se vyměňujou sloupy vysokýho napětí, takže jsme bez proudu tak třikrát do měsíce už od prosince :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady to už naštěstí roztálo, ale taky bylo bílo :sweat_smile:
3. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem trubka :angry: včera jsem si nechala foťák venku! :pensive: No po té dnešní chumelenici to snad rozdejchá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. kvě 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crca tak to je mazec - tady je teda zima jak v ruským filmu, ale naštěstí bez sněhu... :sweat_smile:
Tak si nejsem jistá jak moc se mám těšit na tu víkendovku na motorce - aby mě nemuseli na konci cesty odmražovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr o víkendu už má být teplo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To doufám - jinak asi zmrznu - jedem na víkend až do Budišova nad Budišovkou takže nějakých cca 200 km a dalších podobných asi najedeme za sobotu po okolí a v neděli to samé zpátky - takže jestli bude kosa tak potěš koště :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr nebude, neboj :wink: :slight_smile: jéé jani já ti tak závidím...... :pensive: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo - aspoň něco co mi můžeš závidět :grinning: :grinning: :grinning: i když asi bych teď víc ocenila tu školku co závidím já tobě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr jééé Budišov nad Budišovkou to je tady u nás :slight_smile: :slight_smile: co by jsi kamenem dohodila :wink:
Opava je fakt kousek stavte se podívat je to kráááásné historické město tip na výlet po okolí... :wink:
4. kvě 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsem se koukala :wink: :slight_smile: ale trasa na vyjížďku je překvapení - takže vůbec nevím kudy pojedem, ale předpokládám že to bude spíš mimo města. Ono přece jen ve městě je to pak složitější - sice nás nebude až tolik - jen asi kolem 20 motorek ale i tak ten městskej provoz na to není nic moc.
4. kvě 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jankatr Tak ať šťastně dojedete :wink: a počasí určo výjde :wink:
6. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
počasí vyšlo :wink: :slight_smile: tak si jankatr určo užívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luzza to jsou chutě :dizzy_face: taky jsme opékali u babí,děcka jsou u vytržení,hlavně Matýsek,ten je u ohýnku jak doma,to bude nějaký zálesák :grinning: Já vždycky zapomenu vzít aspoň telefon abych je vyfotila :unamused:
Jj,Jankatr ta si teď užívá jak za mlada :grinning:
Choděj ti holky ještě spát přes den?
8. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek