• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

11. července 2013 
Tak to jsme tedy particka! :wink: Bude to pekne vypadat az se sejdeme :wink: Dneska jsem byla nakoupit a musela jsem si dat tortillu s kuretem a hranolky. Normalne fast food nejim, ale dneska jsem mela velikou chut, moc jsme si pochutnali :wink: :wink: A za chvilku budeme zase hladovi :wink: Ztlousla jsem zatim o 3kila, ale v tomhle tempu to vypada na konci na dvacet :grinning:
7. lis 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dow
když já mám pořád na něco chuť :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jen nevím na co :fearful:
nic mi nepřipadá dost atraktivní :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis a uz mas jednoho kloucka doma! To jsme to mladice :wink: U nas ta kariera neplati :slight_smile: Ty budes mit doma pekny srumec v tom lete vid?
7. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
To asi nesmis varit! Ja jsem prvni tri mesice nemohla vubec nic uvarit. Mamina mi nosila dobroty, a to jsem si rekla co bych si dala jeden den a druhy uz jsem na to nemela chute. Mamina ze me rostla :grinning: :grinning: No ale u tebe to asi nepujde, jelikoz mas mrnouse, to by musel varit manza :grinning: :grinning: Coz nemyslim, ze by se mohlo stat na tri mesice, ted uz teda dva tydny. Pak se vse da do poradku. Telo si zvykne ze je tehotne, a uz budes jist dobre a hodne :wink: :wink:
7. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co bych ti rikala, vzdyt jses sestricka a tehulka uz si jednou byla :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dow
tak teď si to vystihla!!! Já mám prostě chuť na určitý jídlo,tak si ho dám...ale druhý den nechápu,jak jsem mohla takový hnus jíst... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a tak to mám den co den...
doufám,že to brzy přejde :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, tak tÿhle pocity jsem měla jako vy!! Sice j¨nečekám dvojčátka, ale něco jsem uvařila a pak jsem to nemohla ani vidět, natož sníst!!! Měla jsem to tak od toho 8týdně do asi 13týdne!! ty samý pocity, co tady popisujete!!
7. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to těhu s domčou bylo takový,že sem začala zvracet už krátce po vynechání menzes... bylo mi zle ze všeho...
ze smradu z lednice,ze smradu aut,všude jsem cítila cizí pot...no prostě děs :grinning: :grinning: :grinning:
teď to je celkem dobrý :slight_smile: jen jsem STRÁÁÁŠNĚ unavená :grinning: :grinning: pořád! :frowning2: :grinning:
7. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrus
tak doufám,že to brzy přejde :grinning: :grinning: :grinning:
jinak koukám,že už se ti brzy narodí mimi :grinning: :grinning: :astonished: :astonished:
7. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsem rada, ze jsem nebyla sama. Jo, prejde to za 14dni, neboj! Ja uz musim letet, jdu ke kamosce na pokec a pak jedu za nasima. Tak si Luco uzij vikend a davej na sebe a ne pozor! My se zase ozvem o vikendu mozna v nedeli vecer, ci v pondeli. papa ( to jsme tady holkam zase pripravili romany, vid) :grinning:
7. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dow
jen ať si počtou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
přeju hezký víkend :wink: :wink: :wink:
pa pa :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téda vy jste se ale rozjely :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak abych vám doplnila statistiku - mě bude v únoru 30 - to se ani nezmrskám :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: no aspoň mi nebude blbě :grinning: :grinning: :grinning: Ale možná to šoupnem na léto - Manža má na stejnej den 33 tak uvidíme co s tím uděláme. A ještě budem mít v červnu 5. výročí svatby - tak bysme to pak mohli tak nějak spojit.

Luzzi ty přeskakující chutě znám taky - a to teď to není tak hrozný - u Daníka jsem nemohla ani chodit nakupovat - protože jsem vždycky pro něco šla a než jsem došla k regálu tak se mi to otočilo a já to prostě vzít nemohla a pak jsem chodila domů s prázdnou taškou a manžel byl ze mě na prášky - on je děsnej mlsoun a mě zrovna sladký vadilo nejvíc :grinning: :grinning: :grinning:

Ten srazík by nebyl marnej. My byli loni v létě v Brně v ZOO - brněnská Unica - kde jsme byli na první dvě IVF tam pořádala sraz "Unicátních dětí" - Bylo to u příležitosti tuším asi dosažené 1000 dětí - bylo to docela fajn, tolik dvojčátek na jednom místě a vůbec mrňousků se hned tak nevidí :dizzy_face: I když ta tisícovka tam zdaleka nebyla, i tak to byl pěknej mumraj.
7. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já vám musím říct prdu... :fearful:
ptali jsme se domči,co by si přál k vánocům,aby nám dal nějaké typy... :slight_smile:
a víte,co nám řekl???????????????
tak třeba nějaký notebook - do auta,aby se prý za jízdy nenudil...
a nebo nějakou malou kameru :fearful: :fearful: :fearful:
no já se pos...
tak naše dítě se totálně zcvoklo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké sobotní ráno :dizzy_face: :dizzy_face:
i když u nás je pěkně hnusně a prší :unamused:
8. lis 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopolko, tady je plně černo zataženo, ale nevím jestli prší...
Tak slejzáček včera super a vydržela jsem bez problémů skoro do konce do 1h až se všichni divily, ale já se teď fakt cítím jakobych těhu nebyla..
Jinak mě bud v březnu 30 a pan dr. říkal, že si je asi porodím ke kulatinám, tak uvidíme...
Hledám stránky na online dotazy na dr. nevíte o něčem?
8. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetíku
ty máš výdrž :sweat_smile: ty jsi dobrá :sweat_smile:
já teda teď nevydržím nic...jsem pořád ospalá,nevydržím nikde stát a jsem ze všeho děsně udejchaná...
no hotová angina pectoris :grinning: :grinning: :grinning: asi už jsem stará paprika :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco pro pobavení :grinning: :grinning: :

Američané, pozor!
# # Váš radar chcete postavit uprostřed hlubokých lesů.
# # To znamená kilometry kabelů!
# # Američané, pozor!
# # Váš nepřítel nekřičí: "Allah Akbar!"
# # Váš nepřítel kříčí: "Dežo, kurva! To je mědi jak sviňa!"
8. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzo neboj to je první trimestr to tě přejde, já se teď cítím úplně v poho jak kdyby nebyla těhu...
8. lis 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanetiku
to ti fakt závidím!!! :slight_smile:
8. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luzzi - máte opravdu skromné dítko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už se těším co si bude touhle dobou vymýšlet náš :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím to ještě moc neřeší.

Zanetiku - tak ty takhle paříš jooo??? tak abys pak neměla doma dva nespavce :grinning: :grinning: :grinning: ale je dobře že sis to užila - i těhotnej člověk potřebuje občas trošku povyrazit :slight_smile: :wink:
8. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani
neboj,jsem ho vrátila na zem :grinning: :grinning:
8. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla docela aktivní a akční pořád, tak teď jsem dlouho nikde nebyla a slejzáček ze základky jsem si nemohla ujít byl to třetí za 15let :sweat_smile:
8. lis 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to je jasný Zanetiku - My ho měli naštěstí už v dubnu - tak jsem se mohla i rozšoupnout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno - :dizzy_face: koukám že dneska jsem tu první :wink:
9. lis 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza, jojo, ofic. termín porodu mám zítra, sice mi to tady na koníku píše že dnes..ale 10.11 mám v průkajdě. tak uvidíme, jak se malá ohlásí, bude to holčička, Terezka. Už se moc těšíme, ale říkám si, že je zatím ticho a klid když je ještě v bříšku:slight_smile:
9. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabrus neboj - ono to přijde - většinou se říká že to holkám trvá dýl - že se "strojej" :slight_smile: :wink:
9. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...jo a taky že před porodem bývá klid jak před bouří :sweat_smile:
Chtěla jsem se poradit, máte nějakej výtok? Já takovej vodovej, asi bělavej, dnes mi tekla i po noze kapka, jenže jsem se dočetla, že by to mohla být plodovka, tak mám trochu strach...
9. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zany tak s tim ti bohužel neporadím. :unamused: ale jestli máš obavy tak si raději skoč k dr. nebo si tam zítra aspoň zavolej a poraď se s nimi. Lepší je třikrát otravovat zbytečně než jednou něco prošvihnout a ty budeš taky klidnější :wink:
9. lis 2008 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem :dizzy_face: :dizzy_face:
my dnes byli od rána na chajdě...jeli jsme si tam pro dřevo :slight_smile: tak jsme zase pěkně zásobený :wink:
zanet
klid před bouří je pravdivej :grinning: miminko nabírá sílu na porod :wink:
s tím výtokem se netrap,plodovka to určitě není,to tě někdo zbytečně straší nějakejma chytrystykama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
výtok je v těhotenství strašně častej!! a neznamená nic špatnýho... ale abys měla klid,zeptej se na to svýho doktora :slight_smile: a nos slipovky a budeš mít klídek :wink:
9. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak mě tady máte :wink: :slight_smile: kolik je tu vpůbec dvojtěhulek? ať to nemusím študovat :sweat_smile:
9. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek