Maminky dvojčátek na jaře 2009. Přidejte se.

jankatr
29. říj 2008

Ahojky - vím že je tu už pár témat na jarní měsíce a taky že je tu i debata o dvojčátkách - ale ta už je dost rozběhlá - a děti jsou už na světě nebo těsně před porodem - ráda bych tohle téma založila pro "DVOJ"maminky co jsou teprv na začátku a chtějí se podělit o své radosti i starosti 🙂 🙂 🙂

katy.m
18. bře 2009

ahojte ,jsem zpět.Nakonec jsem koupila pouze nosní odsávačku,dudlíky a první balík plen(do zásob).

mysko: jen si ulev a neomlouvej se 😉 .Vážně to byl nějaký kretén,obdivuji,že ses ještě takhle držela 😨

gabi,holky mají pravdu,taky bych se bála,kvůli těm náhradním dílům a servisu.
Boston duo jsem viděla na vlastní oči,vypadá moc pěkně,skvěle se řídil a stál pouhých 8 900,- , ale odradilo nás,že byl tak trošku odfláknutý.Konstrukce byla potažena pouze silnější látkou,takže bych měla strach,že je tam pěkně omlátím 😖 .Tohle jsou stránky obchodu,kde jsme na něj byli,jen jej mají vystavený v jiném potahu,ten bílý s černými kruhy a to vypadal mnohem líp 🙂

gabina26
18. bře 2009

katy: a jak vypadaly ty vložné tašky?

katy.m
18. bře 2009

klasické,na uši, s měkkým dnem.

gabina26
18. bře 2009

byly pevnější nebo takové ty látkové?

katy.m
18. bře 2009

teď nevím přesně,co je pro tebe pevnější.Byly polstrované,ale dno se prohýbalo

katy.m
18. bře 2009

matrace v nich nebyly

luzza
18. bře 2009

jejda vy ste ukecané 😅 😅 😅
tak to vás dočtu později 😀 😀 😀

katy.m
18. bře 2009

gabi,na způsob těchto:http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=636844

adrosek
18. bře 2009

-no kecáte kecáte,já obědvám tak vás nestíhám a jdem si ještě přidat
-já ty pohyby tak kolikrát nevím které znich to je,ale snad někdy mám dojem že nejprv jedno a pak druhé

katy.m
18. bře 2009

já vnímám pohyby stále jen v noci,když ležím.Přes den vůbec ☹

artepa
18. bře 2009

Teda Miško, ten doktor je ale vůl 😠 . Když to tak slyším, tak jsem ráda, že jsme byli na velkém UZ v Gennetu.
Co Žanet, nejsou už nové zprávy?
To jste mě dostaly s tím sezením. Kolikrát vytvrdnu u PC i půl dne. Furt si říkám, že to musím omezit, tak snad si to vezmu k srdci. Když já takhle na netu vyhledávám rady a výbavičku a člověk se u toho pak zasekne 🙄 .
Gábi, kočárek vypadá prostorný. Mě od něj ale odrazovala kamarádka, která ho měla, že je těžko ovladatelný a po roce ho vyměňovali. Mě by asi vadilo, že nemá otočný kolečka, protože jsem si v Kolíně zkoušela jezdit s různýmí kočáry a s těmi co neměly otečná kolečka jsem prostě nezatočila a to to bylo na rovné chodbě a ještě bez obsahu. Jsem ale chroust, takže já jen tak něco neutáhnu 😅

gabina26
18. bře 2009

artepa: já zprvu taky chtěla otočná kolečka, ale tento kočár má přední natáčecí, já teda nějakou páru mám, takže se až tak nebojím, a víc jak rok s ním určitě jezdit nebudeme, počítám že na jaře 2010 půjdeme do sporťáku, který koupíme nový a lepší, tento kočár je pro nás na zahradu a na vesnici jako dělaný, korbičky jsou pevné, jak dno tak boky a rozměrově 33 a 80 cm, což má malokterý kočárek pro dvojčata, šlo mi hlavně o prostor pro děti, budou spinkat hodně venku, jezdit se s ním až tak moc nebude...
já mám zase info od několik maminek, které si tento kočár pochvalovaly... hlavně pro prostor, do terénu, na polní cesty apod. Já teda ve městě a parcích bohužel jezdit nebudu... 😒 takže proto jsem vybírala takový a cenově levný, protože dávat za kočár 30 tis, a budu s ním jezdit po polnačkách a lesních cestách, tak to už nás přešlo (původně jsem totiž chtěla emmaljungu, což je kočár nad kočáry..) ale nějak jsme to přehodnotili, tím, že se budeme stěhovat na venkov... kde se bez auta nedostane nikam...
🙂

myska77
18. bře 2009

Katy: neboj, pohyby prijdou i pres den, me rikali, ze jak se clovek pres den hybe, tak se mimca kolebaji v plodovce a to je uspava, tak ses asi moc aktivni 😉 bud rada, ze je jeste necitis, ono takove poradene nakopnuti nic moc tedy.

jankatr
autor
18. bře 2009

Gabi - jestli má ty natáčecí tak to je fajn - kamoška to u kočáru měla a jezdilo se s tím dobře (oni teda měli Bertini)
No a s těma náhradníma dílama nebo vracením peněz tak to se určitě poptej, hlavně na to jak dlouho by to třeba trvalo (to spíš u toho vracení - u náhr. dílů to asi vědět nebudou) Ono přece jenom když máš jedno dítě a přijdeš na dva tři týdny o kočár, tak to ještě jde - většinou má člověk i někoho od koho si může půjčit, nebo se to dá řešit klokankou - ale při dvojčatech je to docela potíž 😒

jankatr
autor
18. bře 2009

I proto jsem ráda že jsme vybrali českej kočár, a ještě je to vlastně v podstatě novinka -takže snad půjdou i případné opravy rychle (teda pevně doufám že to nebudem potřebovat, ale jeden nikdy neví...)

veruleg
18. bře 2009

Katy.m : ted toho mam nejak moc tak nestiham internet. Jak jsi psala o tom Bostonu, byli jste v te prodejne ve Slavkove? Ten se mi totiz taky libi. Asi tam s tchyni skocime, prist tyden. Uz mame jednu postylku a v patek bude druha, teda jestli nezabloudime v Ostrave. V patek jdu na kontrolu k dr.Paskove do OP a snad uz konecne dosanu tehu prukazu...dobre co Az se troskuusadim, tak dam vedet at se sejdem na kafco 🙂

katy.m
18. bře 2009

veruleg: jojo,byli jsme ve Slavkově,tenhle kočár tam mají vystavený a jak už jsem psala ,stojí pouhých 8 900,- ,ale žádnou slávu nečekej,je to tam velké asi jako moje kuchyň a pro dvojčata tam mají jen tenhle jeden.V pátek jedeme s manželem do Ostravy do těch dvojčátek,tak jsem zvědavá,co pořídíme.Odkud máš postýlky?

sorbona13
18. bře 2009

myska: to je teda síla takovej přístup, to se teda modli, aby tě tenhle "Einstein" nerodil. Snad jsou ostatní doktoři v Motole lepší...
gabina: já cítím prcky většinou trochu ráno a pak o trochu víc večer, přes den cítím je občas malý "šťouchanec", řekla bych, že to je asi normální.

veruleg
18. bře 2009

katy.m : vse jsem zatim nasla na avizu...... postylka je starsi, ale co na tom.Pro tu druhou jak pojedem, tak to je nejaka znacka drewex ci co s kokosovou matraci rok apul pouzivana za 800kc no nekup to. Na ten bazar do Ostravy si uz taky brousim zuby, ale vse ma svuj cas. Ja jak jsem bez auta a bez manzela tak to vse nejde tak rychle....ale nestezuju si 😉
21.3. je na Cerne louce minibazar, ale ten nestihnem....zabijime prasatko nam nam 😅

adrosek
18. bře 2009

-já asi nejvíc je cítím,když sem vklidu většinou když si lehnu tak se asi proberou,ale ono ty pořdné štouchance asi teprve přijdou že

veruleg
18. bře 2009

adrosku : ja je citim obcas vecer, hlavne po mazani briska 🙂 No ale dneskaa treba i ted kdyz sedim u pocitace...to se jim asi moc nelibi, jak tu vysedavam tak sebou trosku sijou....takove to motylkovani 😕

jankatr
autor
18. bře 2009

Katy - a kolik ten boston vlastně váží? Jinak za ty peníze nevypadá až tak špatně. 😉

katy.m
18. bře 2009

jankatr: tak to teď přesně nevím,ale víc jak 20kg mít rozhodně nebude 😉

tina30
18. bře 2009

ahoj holky, koukám jak jste se dneska rozepsali.

ohledně těch pohybů - tak sem někde četla, že až kolem 24.tt se pohyby stávají pravidelnějšími. a taky byste měli pohyby cítit alespon 1x za 12hodin.
jinak mě se ted junioři od víkendu (od soboty) začali hýbat mnohem více a řekla bych i že ty pohyby jsou bolestivější. a dneska mi přijde, že se snad snažej nějak se přetočit.
obě mimča byli napříč a ted mi přijde že Ačko se nějak natočilo a občas mě žďuchne do močáku, takže si vždycky myslím, že si ukrupnu. no a Béčko je snad stále napříč, mám ho pod žebrama. ale snaží se nacpat co nejvíce doprava. na kontrolu jdu v pondělí, tak sem zvědavá jestli se skutečně nějakým zázrakem přetočí nebo ne.

myska77
18. bře 2009

Tino: tak uz se Ti asi steluji k porodu a otaceji do spravne polohy. me dneska rekli, ze Acko uz je hlavou dolu, Bcko porad zadeckem.

adrosek
18. bře 2009

-no já je taky cítím mnohem víc tento týden,dneska mě spíše štouchají ve spod jakoby tak nevím,snad to není nic zlého

myska77
18. bře 2009

treba reaguji na pocasi, nejak ty prcky citi vsichni vic tento tyden 😀

luzza
19. bře 2009

dobré ránko dvojmamky 🙂
severní čechy hlásí sněhovou pokrývku a ledový vítr 😝

luzza
19. bře 2009

tinko
to kopání v oblasti močáku je fakt nepříjemný... já to pociťuju teprve necelý týden... ale vím,o čem mluvíš 😉
tak jsem zvědavá,co ti v pondělí řeknou 🙂
já jdu na UTZ zítra,tak jsem taky zvědavá,jak se tam ty moje treperendy poskládaly 😅