Životní pojištění, kde? Jste spokojeni?

g_m
20. srp 2015

Ahojte všichni, s manželem přemýšlíme nad zřízením životního pojištění, ale moc nevím, na jakoou banku resp. pojišťovnu se obrátit. Účet mám u KB, ale moc spokojená nejsem a po ukončení fixace u hypotéky bych ráda přešla, ale je ještě ve hvězdách kam. Proto by mě zajímalo, kde máte životní pojištění vy a jak jste spokojeni... Díky 🙂

alboo
20. srp 2015

Neni to teda k zivotku, ale k hypo u kb. Taky mame a ted nam konci fix a u kb jsme s tim, co jsme potrebovali absolutne nepocodili. Jednak podminkama a ochotou , des. Prechazime k csob, kde bude mit pojistku manzel k hypo a co teda nam pani rikala, te tyhle pojistky ma prej dobry Uniqa. Ale nevim, sem zvedava, na dalsi prispevky

lv
20. srp 2015

česká

veri0007
20. srp 2015

@g_m nejde říct která společnost je lepší či horší. Každý člověk má jiné podmínky (věk, povolání, zdraví, příjem, atd. ...), raději si najdi spolehlivého fin. poradce. Ti mají v portfoliu téměř všechny společnosti na trhu a znají nabídky pojišťoven. Co vím, spolehliví jsou v Partners (finančněporadenská spol.), mají stejné provize za sjednání pojištění u jakékoli pojiťovny. Tím máš zaručeno, že nebudou preferovat jednu pojišťovnu ale opravdu ti vyberu tu, která je pro tebe nejvýhodnější😉 Ale fakt musíš dobře hledat slušného fin. poradce😉 Sama se v tom nezorientuješ😉

g_m
autor
20. srp 2015

@veri0007 Když mně přijde, že hledání dobrého fin. poradce je stejné jako se snažit zorientovat mezi jednotlivýma bankama ;) Když vidím, co za lidi v mém okolí dělá fin. poradenství, tak se mi zrovna na ně obracet nechce... Proto spíš mě zajímají zkušenosti samotných lidí...

veri0007
20. srp 2015

@g_m to chápu. Tak nějak jsem melouchařila jako fin. poradce a znám hodně těch dobrých fin. poradců, ale je pravda že těch špatných znám ještě víc 😅
Ale zorientovat se na fin. trhu je fakt mega náročné, nehledě na to, že je dobré znát všechny obchodní podmínky... Pokud v tom nepracuješ, nemáš šanci... A tady ti nějaká Máňa od plotny fakt nemůže v tomhle poradit. Tohle téma není o tom, který jogurt koupit. Když koupíš špatný, tak prostě koupíš příště jiný, ale životko, to by se mělo zařizovat jen jednou za život. Budeš-li chtít dohodit někoho z Ovy, ráda poradím toho slušného, ze Vsetína bohužel nikoho neznám...

mahi
20. srp 2015

Já jsem spokojená s Kooperativou a ING,Csob je výrazně dražší u pojištění vážných chorob a invalidity,Česká pojišťovna zase velmi rychle plní v případě pojistné události,ale jsou nepruzni v jiných věcech, na Invaliditu je zas nejlepší Aegon, Flexi je levná ale rádi ruší lidem smlouvy anebo zdražují....🙂. Je to džungle..🙂. Důležitý je podle mě mít velkou pojistovnu a nechat si udělat více nabídek a podle toho se rozhodnout. Taky záleží jestli chcete být pojištění všichni v jedné smlouvě,nebo bude mít každý vlastní. Sto poradců=sto názoru

petrinda
20. srp 2015

@g_m
Já mám dobrou fin. poradkyni, ale dělá jen Prahu a okolí ☹ Životní pojištění máme u Generali.

banitram
20. srp 2015

Záleží, kolik chcete investovat a na co se pojistit. My máme s manželem jednu pojistku, na které jsme pojištěni oba a měsíčně platíme 1200,- Kč. Kromě běžných věcí jako úraz a smrt v tom máme také doplňkové pojištění na úraz či smrt při autonehodě (max. 1 mil. Kč na každého), také pobyt v nemocnici od prvního dne ( 300 Kč/ den) a pojištění závažných onemocnění (třeba rakovina a pod. v hodnotě 100.000 Kč). Platíme ale málo na tu spořící část životního pojištění, protože se potřebujeme zajistit hlavně děti, kdybychom z důvodu nějakého úrazu nebo vážné nemoci nemohli dlouhodobě vydělávat.... je to u Kooperativy, ale myslím, že ostatní pojišťovny budou mít obdobné pojistky.

didlinka33
20. srp 2015

já mám u KB..nechala jsem si to sloužit a mám důchodové s životním dohromady..dávám si tam měsíčně 300 kč + 1800 kč mi dává zaměstnavatel..takže to hezky přibývá 😉

kachynka_s_kachnickou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz