Dětský neurolog, Praha. Poraďte

argousek
25. kvě 2009

Ahojte baby,
můžete mi prosím doporučit nějakého opravdu dobrého dětského neurologa, který by synovi provedl podrobné vyšetření. Jaké jste měli vy zkušenosti?? A nejlépe aby byl z Prahy, Středočeského kraje nebo Vysočiny. Díky

ronie
25. kvě 2009

argi trofám si doporučit opravdu dobrou neuroložku, je to moje máma a zde na koníku už s ní mají maminky zkušenost, řekla bych že dobrou, pokud budeš mít zájem ozvi se do ip, dám ti kontakt,je to na praze 6 😉 🙂

lendy1
25. kvě 2009

argousek, občas nakouknu do nedonošenců, tak trošku vím, co má tvůj malý za potíže, některý věci jsou velmi podobné i u našeho Davida ☹
Nezkoušela jsi malého nechat komplexně vyšetřit tady:
http://www.fnmotol.cz/centrum-komplexni-pece-pr...

lendy1
25. kvě 2009

a jinak maminku od ronie z osobní zkušenosti taky moooc doporučuji 😀

argousek
autor
25. kvě 2009

holky díky moc za odpovědi 😉
ronie a tvoje maminka by byla schopná provést nějaké komplexní vyšetření jako eeg nebo utz mozku nebo tak něco?? Jestli k tomu má vhodné zařízení nebo jen diagnostikuje ??
lendy1 napiš mi prosím do IP, jaké problémy jste řešili vy ?? A zda ještě nějaké potíže máte?? Jak jste to vyřešili? A tak Jo a Davídek byl taky nedonošenej??

anetka1701
22. srp 2013

Dovolím si obnovit diskusi. Mám doporučení na dětskou neurologii, protože malá nepase koně. Potřebovala bych tip na doktorku, co na ní mrkne, opravdu jí vyšetří a zhodnotí celkovej stav, případně doporučí pouze opravdu nutné cvičení - nechci neurologa co dceři odedveří vrzne vojtovku a nazdar :o( Myslím, že problém je opravdu jenom v tom pasení a jednoduchý cvičení by pomohlo, ale co mám zkušenosti, tak jsou kolem mně jenom lékaři, co sekaj cvičení jak baťa cvičky a skoro o tom nepřemejšlejí :o(

mirulinek
27. zář 2013

@anetka1701 ahoj,nevim z jakeho roku je prispevek.Pokud z letoska, muzu doporucit pani, co k nam chodi cvicit s malou na suchu a pak ve vane. prohlidne a doporuci dalsi postup.nedava zbytecne moc cviceni, jen nejaka, aby stimulovala, povzbudila k rozvoji.jsme z Prahy.

marecekkacenka
27. čer 2016

@ronie Dobrý den Ronie, mohu poprosit kontakt na Vaši maminku neuroložku. Mám syna 5 let a potřebuji vyloučit zda nemá epilepticke ložisko a možná má i ADHD .Předem moc děkuji. Jana z Karlových Varů

silviu
23. srp 2016

@ronie ahoj, prosim ta, zhaname dobreho neurologa. hlavne na oblast jazyka. maly ma jazyk neohybny. do jednej strany a nahor ho nepohne. a cvicenia nepomahaju. ak by si vedela o niekom kto ma tuto oblast hlbsie prebadanu, daj prosim ta vediet. hocikde.

vdaka
@marecekkacenka
@mirulinek
@anetka1701
@argousek

schellongova
14. zář 2016

@ronie Ahoj nevim jestli je info stale aktualni ale schanim neurologa pro syna. Diky Zuzana

marecekkacenka
14. zář 2016

Dobrý den, byla jsem v Chebu a max.spokojena. MUDr. SAUEROVA

gabrielka_12
26. zář 2016

@ronie ahoj, nevim jestli je to jeste aktualni, hledam pro moji predcasne narozenou 6t holku neurologa,potrebujeme udelat eeg a dukladne vysterit, tak jestli muzes poprosim te o kontakt

mediagirl
24. říj 2016

Dobrý den, sháním dobrého dětského neurologa v Praze - dcera po ockovani hypotonicka, nepase koniky ani nezveda nohy nad podložku - vse pred ockovanim delala. Moc děkuji.

jari79
22. čer 2017

@mediagirl
Dobrý den, můžu vás poprosit o info, jestli jste někoho sehnala a jak jste spokojená? Moc děkuji!

gabrielka_12
24. čer 2017

Ja muzu doporucit Dr Zora Ouzka na Proseku,je hodna, poradi, vysvetli, pomuze, lidsky pristup🙂

voboi7at
3. zář 2017

@ronie mohu tě poprosit o kontakt na tvou mamku? Děkuji

dennina
17. črc 2019

Ahoj holky,mohu také poprosit kontakt na maminku neurolozku od ronie?Děkuji.

dennina
18. črc 2019

@voboi7at Dobrý den,získala jste tehdy kontakt na neurolozku?Děkuji.

voboi7at
18. črc 2019

@dennina ne nesehnala

dennina
19. črc 2019

@voboi7at Děkuji Vám.As kým jste situaci řešila?Podařilo se Vám sehnat kvalitního lékaře?