Dětský zubař v Brně. Poraďte

llenda
16. lis 2007

Ahojky maminky,prosím o pomoc s hledáním zubaře v Brně.Židenice,Líšeň, střed města nebo od středu města do 20minut MHD.A jak přesvědčit syna 3,5 aby u zubaře otevřel pusu? 🙂 je nějaký dětský hever? 🙂
Jaké máte vy zážitky s dětičkama? Předem mockrát děkuji

paolin
19. lis 2007

ahoj! mne syna vzal automaticky muj zubar. ted jsme presli k zubarce meho manzela a ta je taky pro "rodinne doktory". 😀 s oteviranim hrozne zalezi na zubarovi. ja si Vitka vzdy posadim na klin a pani doktrorka rekne: tak Vitku, spocitame zoubky! a Vita otevre, sice jen na chvili, ale aspon tak 🙂 horsi je, kdyz pani zubarka kouka na zoubky mne. to rve. ale to on vzdy, kdyz na me nekdo saha. proste mu nikdo cizi na mamu sahat nebude 😀 slysela jsem, ze je s detskyma zubareme docela problem. nejlepsi bude mrknout na net a pak si zubare obvolat, jestli nabiraji.

adriana1
21. lis 2007

To my zas nemůžem sehnat zubaře střední čechy jsou na tom špatně. A nevím když si najdu zubáka jinde jestli nás vezme

cermonca
21. lis 2007

Se zubarema je to problem,deti nekde nechteji vzit 😠 Nastesti moje zubarka hned nabidla ze mam vzit malou sebou tak v roce 🙂

llenda
autor
21. lis 2007

Můj zubař by mě děti nevzal protože je nemá moc rád.Nemyslím tím moje děti,ale všechny.On s nima nemá trpělivost.A nepotřebuju aby moje děti ještě víc vystresoval a byl nepříjemnej. 😒
Ale děkuji že jste se ozvali 🙂 budu hledat dál 🙂
Adriana:Myslím si že by zubař Vás měl vzít i jinde,jde jen o to aby neměl plno.Tak jak se to stává nám.Všude kam volám tak buď berou jen dospělí nebo mají plno.A to už zubaře hledám dost dlouho. ☹
A když už by nás někde vzali,tak jsou nepříjemní a malej tu pusu neotevře.
Na Vánoce mu budu kupovat toho zubaře,je to pro děti od tří let,tak když si to na něm nacvičí,tak třeba tu pusu otevře 😀
A doufám že najdem pohodovýho zubaře. 🙂

llenda
autor
22. lis 2007

Děkuji,ale kam jsem volala tak mají plno.Mám to zkusit v lednu.Tak budem čekat až do ledna. 🙂

danullinnka
22. lis 2007

Ahoj holky,tak náš zubař má taky plno,ale děti svých pacientek bere v pohodě 😉 se starším synem chodíme na pravidelné prohlídky a zatím ani kázek a vše ok,ještě že tak.

sorathia
20. kvě 2009

Marne hledam a obvolavam detske zubare v Praze - vsude maji plno a nove deti neberou... 😢

jabber
20. kvě 2009

sorathia - nám kontakt na dětskou zubařku dala naše dětská mudr, když jsem se jí na to ptala. Takže se zkus zeptat dětské, určitě ti poradí 😉

jeudi
23. kvě 2009

tak to je super tema ja s malym taky budu muset k zubari ,ale sama tam nedokazu jit mam silenou fobii

sklenicka24
23. kvě 2009

Ahojky, nám naštěstí vzali prvního kluka u naší zubařky. Teď, když se objednávám, tak všechny na jednou. I taťku. 😵

sklenicka24
23. kvě 2009

Jeu: to mi povídej, moje fobie namá meze. Jdu jen na prohlídku a už to křičím ve dveřích, aby zubařka s ničím jiným nepočítala. 😀 😀 😀 😀 😀

jeudi
23. kvě 2009

sklen:jenze ty tam alespon jdes me tam nikdo nedostane ani heverem 😒 uz me to strasne boli tak shanim soukromnika ktery by mi dal plnou narkozu..uz jsem volala do budejic a tam se mi vysmali ze to pry delaji jen postizenym detem ☹ tak kdyby jste nekdo o necem takovem vedel budu rada za kazdy kontakt 🙂

sklenicka24
25. kvě 2009

Jeu: no jo, musím jít příkladem. JInak by se mi seknul kluk a už bych ho tam nedostala 😀 😀 😀 😀

Neboj, to zvládneš.

pepibubu
25. kvě 2009

ahoj, holky z Prahy, našla jsem tohle: http://praha10.pekarek.eu/ na těchto zvláštně nazvaných stránkách je dům zubní péče pro děti, vyloženě se specializujou na klientelu do 18 let a mají smlouvu s největšíma pojišťovnama . Dneska odpoledne tam budu volat a objednávat nás k jedný sympatický mladý paní doktorce 🙂 Je to na strašnický, ale ta je bezbariérová takže no problemo 🙂

jeudi
25. kvě 2009

sklen:dala jsem na tebe a rano jdu na pohotovost uz jsem tam volala tak na me myslete 😀 bojim bojim 😔

sklenicka24
25. kvě 2009

Jeu: určitě budeme, pak písni, jak jsi dopadla. Držím pěstičky. Bude to OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeudi
26. kvě 2009

tak jsem tam byla no a prezila jsem to ale leceni to bude na dlouho 😔

sklenicka24
27. kvě 2009

Jeud: hlavně,ž e to máš za sebou ne??? Bude zase dobře. 😉

jeudi
27. kvě 2009

jo v to doufam dnes sem tam musela zas a trhali mi au au au..az me doleci tak tam pujdu s malym je to moc mila lekarka

sklenicka24
30. kvě 2009

Jéé, tak to je super. Já mám taky skvělou. A jak se jinak cítíš?? už jen pár týdnů a máš to za sebou co??? docela ti to závidím.

jeudi
30. kvě 2009

zavidis zubare nebo mimi 😀 cejtim se na prd pujdu tam jeste hodne krat porad mi to boli to vytrzeni a navic jsem onemocnela takze jsem na chcipnuti 😝

sklenicka24
30. kvě 2009

No to víš že mimi. Já mám téměř 2 měsíce po porodu a hned bych to vrátila. Sice konec těhu nic moc, ale teď to strašně rychle utíká.

Zubařka mi také nahání kůžu, slíbila mi, že si počká na obě 8 a pak půjdou. Jsem po těhu, tak jí nic nebrání 😢 😢 😢

jeudi
30. kvě 2009

me 8 trhala ted 😨 ty by si chtela byt zase tehotna??to plno maminek rika ze by to vratily 🙂

sklenicka24
30. kvě 2009

Docela jo. Dokud jsi těhotná, tak jde vše pomalu, jsi natěšená atd...., ale jen porodíš, rozeběhne se kolotoč. KOukala jsem, že první mimi máš také tříleté, já taky, tak vím, o čem mluvím, absolutně nic nestíhám. Přijde mi, že jsem rodila včera a malému je dnes 6 týdnů. No hrůzaaa 😉

jeudi
30. kvě 2009

juu tak to by jsme si mohly popovidat jak to zvladas ja z toho mam velke obavy i jak ho malej prijme..a tak jsem hodne mlada a z toho mam prave strach ze to nezvladnu..

sklenicka24
3. čer 2009

Jed: no co ti budu povídat. Hele ze začátku strašnej chaos. To vstávání do školky atd... Byla jsem ráa, že první týden doma zůstal manža. Pak už jsem si najela na svůj režim a už je to v poho. Danda přijal malého dobře, všem ho stále ukazuje, zatím nežárlí. Nebo možná trochu, ale nedává to nějak najevo. Za to ve školce začal víc zlobit a taky fučí. Hele to bych ho kolikrát přehla přes nohu a tak mu nasekala. Ale zase si říkám, že to prostě přejde. To víš,jednou za čas mi ta ruka ujede, ale není to tak zlééé 😉

A kolik ti je?? Jestli se tedy můžu zeptat??

jeudi
3. čer 2009

me je 22..to ja vim m e ruka ujizdi taky a to mam hodne dite ..filipek jde do sko,lky ted v zari tak jsem zvedava moc se tam tesi..a manzel slibil ze ho tam bude kazde rano vozit tak to je v poho ze nemusim vstavat a nekam behat

sklenicka24
4. čer 2009

JEd: no tak to ti opravdu závidím. Ale už jsem si na to zvykla. Nejsi zas tak mladá, je hodně mladších. Neboj, bude to OK: 😀

jeudi
4. čer 2009

to mas pravdu mam kamaradku tej je 19let a v srpnu ceka treti dite..to je teprv blazen 🙂