Kvalitní pediatr, Praha - východ. Poraďte

monika6e
5. črc 2009

Ahoj holky, prosím poraďte - chodíme k lékařce, se kterou nejsme spokojení. V našem okolí, co se ptám kamarádek, to není taky úplně růžový. Sháníme dětskou lékařku, která nezapomene zapsat očkování do očkováku (vlastně na očkování zapomíná úplně), nebude dávat rady, abych dítěti dávala po roce věku cukr a sůl, že je to zdravé a hlavně - nebude dělat chyby. Kvůli jedné dost závažné chybě od ní teď utekla známá. Sháníme někoho v okolí Úval, Újezdu nad Lesy, Říčan a rozumném okolí. Klidně i Český Brod. Prosím, jaké máte zkušenosti. Doporučte nám někoho. Díky

mychule
21. bře 2011

Ahojky, objevila jsem tvůj dotaz až teď, ale stejně mi to nedá 😀 . Musím hrozně moc pochválit MUDr. Zuzanu Brychtovou z Klánovic. Chodíme k ní přes 2 roky a maximální spokojenost 😉 . Paní doktorka je hrozně hodná, pečlivá, ochotná, s výborným vztahem k dětem, věci řeší nenásilně, s rozvahou, no prostě nemůžu říct jediné negativum 😉 . Takovou bych přála každému prckovi 😉 .

mychule
21. bře 2011

@monika6e , Ahojky, objevila jsem tvůj dotaz až teď, ale stejně mi to nedá . Musím hrozně moc pochválit MUDr. Zuzanu Brychtovou z Klánovic. Chodíme k ní přes 2 roky a maximální spokojenost . Paní doktorka je hrozně hodná, pečlivá, ochotná, s výborným vztahem k dětem, věci řeší nenásilně, s rozvahou, no prostě nemůžu říct jediné negativum . Takovou bych přála každému prckovi .

monika6e
autor
22. bře 2011

@mychule ahojky, díky, právě k té už skoro rok chodíme. Je úžasná. Ale kamarádka se teď k ní už nedostala. Má tolik práce, že už nebere...