Porodnice Boskovice

kockamica
29. dub 2007

Ahoj,chtěla jsem se zeptat,jestli nemáte někdo osobní zkušenost s porodnicí v Boskovicích?

micanek
14. kvě 2008

kdyby jsi se chtěla třeba vyspat ... pohlídají ti miminko, nebo ne???

atreides
14. kvě 2008

právěže ne, jsem z toho byla ze začátku nervní, že když jdu so sprchy nebo na záchod, tak ji tam nechávám, taky proto bylo fajn, že tam byl někdo se mnou
ale první den po porodu ti ji hned nedají, to tě nechají odpočinout, ale pak ji máš na starost pouze ty a pokud by jsi měla nějaký problém, tak s ní chodíš na novorozenecký a sestřičky ti poradí 😉

micanek
14. kvě 2008

to mě příjde trošku divný že nepohlídaj bobánky po dobu záchodu, nebo sprchy ... přece si ho nebudu brát sebou ☹ 😠

Vždyť by tam chudáček třeba celou dobu plakal. Vykoupat bych se mohla jít, kdyby tam byl třeba manžel ... ale ze záchodem teda nevím, jak bych na něho čekala. 😀

atreides
14. kvě 2008

doma ti ho taky nikdo nepohlídá 😅

micanek
14. kvě 2008

to je jiný ... koupat se budu chodit až bude manža doma a od záchodu můžu mít otevřený dveře ... ale tam by měl bejt chudáček sám 😀 kor je to pro tü maminu všechnop takoví noví ... než si vůbec zvikne, že je mamina. Myslím, že ze začátku bude ten strach o něj pro mě nejhorší. Že nebudu chtít od něho odejít anio na chvilku ... no ať už je na světě a já to můžu zjistit 😀

atreides
14. kvě 2008

no to je pravda, já jsem ze začátku byla nervní jako prase i když jsem byla pryč minutku a dneska už je to jiný 🙂
však za chvilku poznáš 😵

micanek
14. kvě 2008

No už aby to bylo ..... podle fotek, co jsem omrkla, tak oni tě v porodce nechaly chodit ve svím oblečení. Taky bych radši svoje.

atreides
14. kvě 2008

jj měla jsem všechno svoje 😉

micanek
14. kvě 2008

tak to je super ... do toho jdu taky ... vždy kdy jsem tam byla... tak všichni v těch šílenejch košilách ... tak to je super.

atreides
14. kvě 2008

a vem si kuchyňský utěrky 🙂 a můžu doporučit i vlhčený toaletní papír

micanek
15. kvě 2008

atreides: na co ty utěrky ... to si budu aji vyvařovat???

ivousek
15. kvě 2008

atreides .Moc gratuluji, moooooc vám to slusí,hl.zdravícko.

ivousek
15. kvě 2008

micanek:neboj vsechno bude v poho,na nicem tak moc nepremýslej,vím je to tezké taky jsem rozebírala v hlave kazdý detajl,ale ver ze v reálu je to vse jinak a zbytecne se nervujes.
Nadstandart jsem nemela a ani bych ho nechtela(myslím po porodu pri nem ano)jak ríká atreides -budes plná dojmu a muz tam porád nebude a pokecat ti príjde vhod .
A o hlídáí nemej strach kdyz sestre rekes oa t malého na chvilku pohlídá taky jsem vzdycky rekla ze jdu do sprchy a on ase me na malou mrkla,ale pokud mimco papalo tak je spinká a a sebe más casu dost.Az doma to zacne pleky zehleí starost o domácost i kdyz me muz pomáhal tak prece chodil do práce ajá na vetsiu byla sama,takze jsem si jeste ráda na porodnici vzpomela jak jsem se tam nudila a pomáhala sestrám skládat pley a tak...abych se udou nezblázila 😀
Preju ti krásný a pohodový porod a drzím palecky 😉

micanek
15. kvě 2008

Ivousek: Moc díky ... no už aby to bylo. S porodu jsem byla uplně na prášky, ale co mě sestřička na srdíčku řekla, že dr. Lhotský už tam není ... tak mě to dost uklidnilo. Ještě se smála, proč se všechny maminky na Lhotskýho ptají. 😒
Holky jak vám závidím ... Pořád říkám, jak už chci aby byl malej venku, chudáček co si musí o mě myslet. 😀

Jsem v různejch věcech a povahově dost tvrďák, ale co se týče nemocnic a špitálu, tak jsem jak 5ti letá holka.
Posraná až za ušima.
Taky jsem samozdřejmě už na Michálka nedočkavá ...... no, jo, no

jak tady budu po porodu, tak už budu hrdinka 😀 😀 😀

atreides
15. kvě 2008

ivousek, děkujeme 😵

micanek, ty papírový utěrky si vem na spodek po sprše, je to lepší než ručník, ještě teď doma je používám 😉 a jak píše ivousek, reál je úplně jiný, taky jsem si to nějak představovala a nakonec to bylo jinak 🙂 hlavně se neboj, ono to nějak bude, držím palce a už se těším na fotečky Míši 😵

jityna
16. kvě 2008

Ahoj holky,koukam a ony tu Boskoivce.
ZA 14 dnu-teoreticky 🙂 mam nastup na planovaneho cisare a celkem me posledni dobou chyta panika,jestli ja to vubec zvladnu.Uz moc premyslim a to neni asi nejlepsi.
Neni tu nekdo,kdo ma zkusenost s cisarem?
JInak na Boskovice slysim samou chvalu,z toho bych asi strach nemela .Pred rokem tam rodila segra a byla primo nadsena.Jinak spousta kamaradek a taky si pochvalovaly.

atreides
16. kvě 2008

jityna, tak budu držet palečky a neboj se, všechno bude v pořádku 😉

micanek
16. kvě 2008

Aatreides. ... ajo, tak to jo .... moc vařit totiž neumím 😀 jelikož jsem silnej ekzematik a přes celé těhu to byla hrůza, tak jsem se naučila používat Michálkovu plenkovou osušku ... je to taky velikej rozdíl, než obyč. froté ručník. ... je to pěkně jemňounký ... asi vědí, proč miminkám s toho dělaj plíny 😀

jityna
16. kvě 2008

atreides-diky moc.Musim to nejak zvladnout,zvladli to ostatni,zvladnu to i ja.

ivousek
18. kvě 2008

Micanek:neboj za chvilku to budes mít za sebou drzím palecky.
Jityna:a taky drzím palecky já osobne s císarem skusenost nemám,ale sestrenky byla 2x v Bozaku a ríkala ze bez problému.Tak se taky drz.
jinak jestli chcete a nevíte ze to tu je tak zajdete za náma a pokec-Boskovice - maminky, kdepak jste?
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

micanek
19. kvě 2008

Holky stále 2v1 ... tak už doufám, že to bude brzo.

atreides
20. kvě 2008

jsme na tebe myslela 🙂

maky82
20. kvě 2008

ahoj holky, sice sem nepatřím, ale nějak jsem se do vaší diskoze začetla a chtěla bych se vás zeptat, ke kterému dr. tady v Blansku na gyndu chodíte?

dík moc za odpovědi

atreides
20. kvě 2008

maky, ahojky, chodím k dr. Břouškové, ale ta je teď dlohodobš nemocná a chodila jsem posledních pár mšsíců k dr. Hegerové 🙂

micanek
20. kvě 2008

hlásím stav nezměněn .... 😅

Já chodím v Blansku k dr. Kelnerové.

Atreides: co Ninuška ... jaké je to bejt maminkou???

atreides
20. kvě 2008

ahoj micanek, a máš nějaké poslíky?

první dva dny jsem měla smíšený pocity, ale jinak je to super, vidět ji a vědět, že je z poloviny ze mě a z poloviny z manžela a že je naše a že nás potřebuje 😵

micanek
20. kvě 2008

Atreides: žádnej posel ... až jsem s toho osel 😀
Nic .. pupík nahoře, žádný menstruační pocity, ani jednou mi netvrdlo bříško ... prostě nic.

Jinak na to se taky těším .. vůbec, jak bude vypadat .... teď mi to ještě nedochází, ale myslím, že ani nemůže. Dokud nebude na světě, tak si myslím, že to člověk bere jinak. Zatím je to panenka na převlíkání 😀 No už se na drobka moooooc těším.

Teď jsem mu v Bozaku v tom dětském sekáči zase nakoupila spousty hadříku ... a za pusu. Už bych měla rodit ... jinak to němá šanci všechno unosit.

maky82
20. kvě 2008

micanku a co na dr.Kelnerovou říkáš? a můžu se zeptat, kde v Blansku bydlíš?

micanek
20. kvě 2008

Marky82. Do 21 jsem bydlela na Zborovcích ... pak na Absolonce ... teď tam bydlí už jen moje mamina a brácha .... no a ted bydlím u Letovic ..... Prostřední Poříčí.

Dr. Kelnerová je .... zvláštní ... někdy až moc hubatá, ale co se týče zdravotní stránky, tak si nemůžu stěžovat. Nikdy mi teda nekontolovala prsa ... na žádnejch prev. prohlídkách ... ale jinak jsem s ní spokojená a stěžovat si nemůžu. Měnit ji nehodlám.

atreides
20. kvě 2008

micanke: to máš jako já, taky jsem neměla VŮŮŮBEC NIC a pak to najednou přišlo 😀
jj taky jsem byla zvědavá jak už vypadá 🙂
sekáč je moje značka, tam mají nejlepší hadříky 😵