Porodnice Boskovice vs. Nové Město na Moravě

svetlanap
26. lis 2014

Ahoj, ráda bych se zeptala, jsme 32 tt a přemýšlím kam do porodnice. Ještě do nedávna jsem byla rozhodnutá, že do Boskovic, ale teď mi vrtá hlavou ještě NMNM. dojezdnost cca stejná. Máte nějaké zkušenosti nebo poradíte, kam raději?

saminomimino
26. lis 2014

nevím tedy kde bydlíte,ale tyhle dvě porodnice jsou od sebe docela kus,každopádně já rodila 4 x v Boskovicích,jeden porod vex a jedna sekce,dva normální a vše v pohodě,rodinný přístup,ochota

infokonik
26. lis 2014

Ahoj. Můžeš se podívat do Skupiny Porodnice, najdeš tam zkušenosti maminek, které v konkrétních porodnicích rodily.
https://www.modrykonik.cz/list-of-groups/?categ...
Hezký den.

svetlanap
autor
26. lis 2014

Bydlíme na pomezí kraje Vysočina, 29 km od Boskovic, 30 od Nového města, nic blíž není

didi1808
26. lis 2014

Mám známou porodní asistentku ktera je na materske a ta hodně doporučuje Nove Město
Jsem z Tišnova a plno maminek si tu nemocnici dost chvali i pro deti. Radši jezdí tam jak do Brna že doktoři i sestřičky jsou o dost lidštější jak v Brne tam se kolikrát s vámi vubec nemazlí

eicul82
26. lis 2014

Záleží jaké máte představy o porodu 🙂

nuali
26. lis 2014

Zdravím, v Boskovicích jsem rodila tři týdny zpět. Vždycky jsem slyšela jen samé špatné věci, ale je to prakticky jediná porodnice, která přicházela v úvahu, takže jsem neměla na výběr. Ale nemůžu si stěžovat. Až na pár detailů jsem spokojená. PA i doktor mi vyšli dokonce ty, které jsem si přála 🙂 A i obávané sestřičky na novorozeneckém byly nakonec úplně v pohodě, jen jedna taková ráznější a přísnější. Jinak dobré a i na porodním super 🙂 Porod klešťový, dlouho trvalo, než se rozhodli, co se mnou. Tam to asi mohlo být trochu lepší. Ale na tu bídnou pověst, jakou Boskovice mají jsem byla opravdu příjemně překvapená 🙂 O nemocnici v Novém městě nic bohužel nevím...

janasr
26. lis 2014

Já jsem rodila dvakrát v Městě a super, vůbec nic jim nemůžu vytknout. I s kojením my velice pomohli a poradili. Je to baby friendly porodnice a myslím, ze to plni, byla jsem tam spokojen, se vším mi vyšli vstříc.

castava
26. lis 2014

Já rodila v NMnM a byla jsem tam maximálně spokojena. Teď tam budu rodit opět (už se tam těším). Když jsem rodila poprvé, byla tam se mnou maminka, která rodila první dítě v Brně a druhé se mnou ve Městě a říkala, že Nové Město je lepší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru