Angel sounds. Půjčil by někdo na zkoušku?

tynule123
24. lis 2020

Ahoj všem, není tu někdo kdo má Angel sounds a půjčil by ho na zkoušku. Než si objednám svůj popřípadě. Díky za pomoc

agneska7
26. lis 2020

@tynule123 za ty dny co ho scháníš tady na půjčení si ho už mohla mít doma , vždy ho můžeš prodat dal, sjížděj bazary a určitě něco najdeš , já kupovala taky na bazaru asi za 250 Kč ( ale neprodavam jsem ťehu) ...

tynule123
autor
26. lis 2020

@lachtanice86 a co na to má vliv?? Bolí mě občas sem tam dost břicho, mám vždy před spaním takové tlaky v břiše. Teď to bylo naposledy, 3 dny v kuse. Tak myslíš to?

tynule123
autor
26. lis 2020

@agneska7 tak já našla nejlevnější za 800 Kč. A nechci ho hned kupovat, co když je něco špatně.

agneska7
26. lis 2020

@tynule123 a já našla 2 za 450 Kč ,

agneska7
26. lis 2020

Když si tak vyklepana proč nejdes k Dr ?

agneska7
26. lis 2020

A tu máš 2 další takže 3 nabídky levnější než 800kc

vaseli16
26. lis 2020

@tynule123 kolikaty tyden jsi?? Tlaky v podbřišku a boleati jsou normalni deloha se roztahuje, vse se napina a pripravuje na rust miminka... Mas duvod byt takhle ve stresu? Mas spatnou zkusenost s nevydarenym těhotenstvím? Ja bych treba uplne cizimu cloveku takhle nepujcila. A na Bazarku se daji sehnat levne mimo konika staci hledat 🙂

tynule123
autor
26. lis 2020

@agneska7 protoze jsem před týdnem byla na screeningu tak doufám, že je vše ok

tynule123
autor
26. lis 2020

@agneska7 díky kouknu

tynule123
autor
26. lis 2020

@vaseli16 teď 12-13 týden, jsem těhotná poprvé a tak se bojím. Člověk tady čte i špatné zkušenosti, tak se sám boji. O víkendu byl hrozný stres, tak se zase člověk boji. A občas ty bolesti břicha, tlak v břiše. Tak sem jde pro rady, zda to někdo má podobně a tak.

vaseli16
26. lis 2020

@tynule123 paklize dopadl prvotrimestrialni screening dobre, tak vubec necti jak komu dopadlo spatne těhotenství, bohuzel se to deje a číst si o tom kdyz mas vse v poradku je to nejhorsi co muzes udelat... Vnucujes si myslenky ktere jsou zbytečné... Bolest břicha je normální, nesmi to byt extremni bolesti samozrejme... Jednorazovy stres těhotenství neovlivní... Jsem dukazem, mela jsem obrovsky stres ctvrtku těhotenství, taťkovi nasli nelecitelny nador... A narodil se mi naprosto zdravy syn... Takze hod vse za hlavu a tes se z miminka.

elfka21
28. lis 2020

@tynule123 Ještě prodávat nebudu, ještě ho občas potřebuju, necítím zatím pohyby a potřebuji občas uklidnit. A termín porodu mám až v květnu.