2,5 měsíce po porodu špiním

leniczka88
27. čer 2018

Ahoj holky, prosím o radu. Jsem 2,5 měsíce po porodu. špinila a střídavě krvácela celé 6ti nedělí. Po dvou dnech pauzi jsem začla špinit asi 4 dny, dr říkala že už to mohla být první MS. Jenže asi za tyden jsem začla zase krvácet asi 7 dní (myslela jsem že už to bude určitě ta MS) jenže po týdnu pohody jsem včera zase začla špinit 😞 už jsem z toho zoufalá. K dr jsem objednaná na úterý. Nemá někdo podobnou zkušenost? Chtěla bych vědět co mě čeká. Děkuji

jenny91
28. čer 2018

Ahoj, já teda třeba během šestinedělí nekrvácela skoro vůbec a i MS po něm mám slabou, ale termínově to mám stejně jako ty totálně rozhozeně. První MS mi přišla hned po šestinedělí, respektive bylo to jednodenní špinění. Pak pravidelně každý měsíc ve stejný termín, jen pokaždé to trvalo o něco dýl. No a když už jsem si myslela čtvrtý měsíc po porodu, že je to ustálené, tak místo MS přišlo úplně minimální špinění a na MS jsem čekala další tři týdny, než se to spustilo. Takže sice opačný problém, nekrvácím tak často, ale během toho čekání nevolnost, bolesti břicha a strašný hormonální výkyvy - nálady jak v těhotenství... K dr. jdu taky v úterý, ale podle poslední návštěvy mi s tím nic dělat nebudou, když kojím. (I když teda se tvářila, že na ultrazvuku to nevypadá úplně správně.) Asi bohužel trvá, než se to nějak ustálí...

leniczka88
autor
28. čer 2018

@jenny91 koukám že si taky užíváš ☹ no já jsem zvědavá co mi v úterý řekne.. Hlavně jestli mi udělá utz který mi po 6ti nedělí vůbec nedělala. Já právě vůbec u toho žádné bolesti nemám a to jsem před tehu lezla po čtyřech při MS. Tak držím palce ať ti to v úterý dobře dopadne

ditta01
28. čer 2018

Ahoj pořád to ještě můžou být ocistky taky jsem to tak měla pak už jsem po 2 měsících myslela že už přišla menstruace a stále to byly ještě ocistky menstruaci jsem dostala až po 10 měsících. Ale určitě radši zajdi k Dr ať máš jistotu

leniczka88
autor
28. čer 2018

@ditta01 v úterý pomažu, děkuji

jenny91
30. čer 2018

@leniczka88 Před těhu jsem taky mívala šílenou MS - většinou jsem se celý den nemohla zvednout z postele. Možná proto je to teď po porodu s MS problémovější, nevím... Každopádně taky držím palce.

jenny91
21. srp 2018

@leniczka88 Ahoj, jakpak jsi dopadla? Já to mám pořád rozházené, teď dvakrát za sebou MS po necelých dvou týdnech...

leniczka88
autor
22. srp 2018

@jenny91 ahoj, já byla u dr na utzku a říkala že to jsou buď kusy blan nebo placenty a že tomu dáme šanci do října jestli to neodejde samo. Od ty doby jako na potvoru jednodenní špinění a měsíc už vůbec nic. Takže mě nejspíš čeká revize. S tebou dr stále nic nedělá?

jenny91
23. srp 2018

@leniczka88 Jéje, tak ať ti to dobře dopadne a pokud možno ať se to obejde bez revize... No u mně to dr nijak neřeší, musím teda přiznat, že k ní nějak velkou důvěru už nemám... Vlastně se divila, že při kojení vůbec mám MS (což se mi nezdá, že bych byla nějaká extra výjimka...), když jsem se jí ptala, jestli probíhá ovulace, tak že jo (podle testů i měření BT ale ne). Vlastně mi připadalo, že si se mnou celkově vůbec neví rady, protože u prvního utz zůstala zírat a nakonec řekla "no to je úplně šílený, to jsem ještě neviděla..." A příště tvrdila, že to se jen blížila MS. Tak asi budu doufat, že nezanedbám něco vážnějšího... Pořídila jsem si Gynex a uvidím, jestli to pomůže.

leniczka88
autor
23. srp 2018

@jenny91 uvidím,no.. je pravda že se mi na ní vůbec nechce,co ti budu povídat 😀 no podle toho co píšeš se vůbec nedivím že k ní nemáš důvěru..už jen s tou ovulací je to divný..uvidíš co ten Gynex jestli ti zabere..možná zvážit výměnu dr pro klid duše..

hepe207
10. črc 2020

Holky jak dlouho po porodu ze mě můžou odcházet ocistky? Když tad slečna píše ze i dva měsíce