Agolutin po revizi dělohy. Za jak dlouho přijde MS?

lentixx
30. kvě 2016

Ahoj, 11.4.2016 jsem podstoupila revizi (anembryomola). Do dnešního dne nepřišla menstruace. Před čtyřmi dny 26.5.2016 mi doktor píchl agolutin (podle ultrazvuku sliznice roste, děloha je čistá, vše se zdá být ok).
Prosím, má některá z vás zkušenosti s tím, za jak dlouho po aplikaci přijde menstruace? Doktor říkal, že by měla dorazit do 10ti dnů. Sestřička mě připravila na 14 dnů. Kamarádka mi řekla, že jí MS přišla hned druhý den po aplikaci. Chápu, že je to u každého různé, ale i tak bych si ráda přečetla Vaše zkušenosti 😨

lentixx
autor
31. kvě 2016

A jeste me zajima, zda jste na injekce pak chodily porad, nebo pak po mesici prisla klasicka menstruace - i s predchazejici ovulaci

misao
31. kvě 2016

Revize 28.8., Agolutin 5.10., MS 11.11. - fyzický důvod pro absenci MS nebyl, sliznice byla vysoká, jen tělo se s tím obtížně vyrovnávalo - byla to během 4 měsíců druhá revize (první 24.4.2015). Jestli byla ovulace netuším, po druhé revizi jsem jí už nepoznala, testy jsem nedělala....

darinka84
31. kvě 2016

@lentixx mám stejnou diagnozu jako ty, také anembryomola..co ti dr řekl k tomu prosím...mě že se to stává a nemohu to ovlivnit...poslali vzorek na histologii zda tam není třeba probém genetický a tak, ale že s největší pravděpodobností nic nezjistí....jinak s menstruací nevím já byla minulý týden, ale pokud je vše čisté a sliznice v pořádku, důvěřovala bych tělu prostě to chce čas

lentixx
autor
31. kvě 2016

@darinka84 ahoj. Take rekl, ze se to stava. Ale ze se to muze stat jen jednou! Pry se to neopakuje. A ze je dulezite, ze vime, ze je telo schopne otehotnet, ze je ve pruchozi, a tak dale. Vysledky z histologie jsem mela v naprostem poradku. Jen me trapi ta menstruace. Od podzimu bychom chteli zkusit stesti znovu. Byl to nas prvni pokus.. me i pritelovi je 27 let, takze i tento neuspech je podle doktora vlastne uspech - jak jsem uz psala, ze je telo schopne otehotnet.

lentixx
autor
31. kvě 2016

@misao a dalsi MS chodily pak uz pravidelne? Porad cekam... tomu pusobeni agolutinu do 14dnu neverim... Uz jsem vuci tomu skepticka a ze vseho otravena.

misao
31. kvě 2016

@lentixx následující pak došla za 3 týdny (asi to chtěla dohnat 😉 ) a pak 2x po 28 dnech.....a únorová už nedošla 🙂

mikush
31. kvě 2016

Ahoj já byla na revizi 29.12.2015,v únoru kolem 6teho mi píchli agolutin, MS dorazila 13.2.,dalsi 12.3.,dalsi až s 2tydenim zpožděním, a teď opět zpoždění, byla mi zjištěna cysta na vaječníku, 23.5. mi dr píchla agolutin a zatím nic, říkala že do 14ti dnů by měla MS dorazit...

darinka84
31. kvě 2016

@lentixx váš první pokus? tak my se snažíme už 4 roky a přišlo tohle 😀 už se tomu směju...hele tělo si poradí jen mu musíme dát čas, nefunguje občas jak hodinky na naše přání vlastně jsou tělu naše přání většinou ukradené...menstruace určitě dorazí chce to trpělivost...no my máme za sebou ruzna vyšetření i genetiku takže u nás je vyloučeno že by byl problém kvui tomuhle..ale říkal, že šance že se to bude opakovat není nijak zvýšena oproti jiným ženám..a tuto info jsem i četla...ne že se to určitě nestane, ale že to riziko není nikterak vyšší jak u ostatních...držím pěsti....

lentixx
autor
31. kvě 2016

@darinka84 tak me asi jen hloupe chlacholil 🙂 ano, prvni pokus behem prvniho mesice snazeni. Jak to pujde ted, to je ve hvezdach. Iluzi, ze stejne rychle, si nedelam...
Take drzim pesti, at vse vyjde ;) Snad uz jsme si tu smulu vybraly a bude jen a jen dobre.

lentixx
autor
31. kvě 2016

@mikush dekuju za zpravu. Az na ten konec to zni docela povzbudive. Ty cysty jsou hrozny mrchy!!!!!!!

darinka84
31. kvě 2016

@lentixx věřím že ano..my počkáme do léta a pak jdeme do car na IVF..ěla jsem před stimulací už v tom dubnu a zjistila jsem že jsem těhotná..ale necchi už tomu dávat volný průběh i když se zadařilo..a nejsem už nejmladší navíc 😀 ty máš spousty času a navíc taky bych to považovala za úspěch že se zadařilo..hlavně to chce klidnou mysl a zapomenout rychle na to co se stalo 😒

lentixx
autor
2. čer 2016

Tak tyden po injekci a nic...

mikush
2. čer 2016

@lentixx ahojky, já mám dnes 10dní po injekci a taky nic, po revizi mi po injekci dosla MS asi po 5ti nebo 6ti dnech..

lentixx
autor
2. čer 2016

@mikush chodis na ne po revizi pravidelne? Dnes jsem 7 tydnu a 3 dny po revizi. Tyden po injekci... te menstruace se snad nikdy nedockam :(

mikush
2. čer 2016

@lentixx teď jsem byla podruhé, revize 29.12. A na vyvolání jsem byla myslím 6.2. a 13.2. došla, pak v pohodě a až teď poslední dva měsíce zpoždění, díky té cysty, musím zavolat k dr že jestli nepřijde MS do pondělí jestli mám přijít na další injekci, už to bude 14dní

lentixx
autor
4. čer 2016

@mikush tak cooooo? Uz? Ja dnes 9.den a nic :(

mikush
4. čer 2016

@lentixx taky nic, včera jsem volala dr a sestra mi řekla ať v pondělí přijdu pokud MS nedorazí, trochu mám hrůzu že je něco špatně, cystu mám na levém vaječníku a začal mě pobolivat na druhé straně tak nevím,ale nevěřím že MS do pondělí přijde....

mikush
4. čer 2016

@lentixx hurá! Konečně! 😀 stačí to napsat a je to tu, aspoň že tak 🙂 akorát mě znepokojuje bolest pravého vaječníku, cystu mám na levém..

lentixx
autor
4. čer 2016

@mikush jeeee!!! Tak gratuluju! Ja porad nic :( kokik jsi teda cekala dni? 12?
Snad to budes mit vse ok! Uz takhle je toho trapani dost.

mikush
4. čer 2016

@lentixx nevím jestli je k čemu gratulovat 🙂, jojo asi těch 12 dní... Myslím že po tom všem už bychom si to druhátko taky zasloužili, začátek srpna bude pro mě kritický☹,jsem si říkala že v srpnu už budu určitě těhotná tak to budu nést dobře, ale srpen je za dveřma...☹

lentixx
autor
5. čer 2016

@mikush Přeju ti jen to dobré ;) Dej pak vědět, jak jsi dopadla na kontrole, jestli je cysta pryč a to pobolívání co máš ted byla jen falešná bolest - třeba jen předvoj menstruace a o nic nejde.

Já jsem se dočkala dnes, 10.den po injekci agolutinu. Konečně !!!!!! Bez jednoho dne po 8mi týdnech od revize.

Chci nechat proběhnout ještě další 2 a pak zkusíme štěstí znovu.

mikush
5. čer 2016

@lentixx moc děkuji 🙂 tobě taky moc přeju aby se brzy zadařilo 🙂 my jsme se zacli snažit hned po první porevizní a stejně za 4 měsíce nic,.. Tak uvidíme, třeba nám bude léto přát 🙂