Biopsie děložního čípku - mám strach

berushe14
18. pro 2018

Dobrý den, poprve musím na biopsii děložního čípku. Mám z toho hrozny strach. Ze to muže být rakovina i když mě doktor uklidňoval ze se nemusí o nic jednat. Ale pro jistotu. Zažila to některá z vás a byla v pořádku? Prosím uklidnění mě. Dekuji

berushe14
autor
18. pro 2018

@berushe14 no asi nikdo neodpoví není to diskutované tema

veronika8808
18. pro 2018

Ano, nemusí to vůbec nic být. Nemysli hned na rakovinu - když se to včas podchyti a něco tam bude tak udělají konizaci čípku.Ja byla na biopsii minulý týden a výsledky budu mít az po novém roce. Stejně jako ty mám strach ale člověk nesmí myslet hned na to nejhorší

berushe14
autor
18. pro 2018

@veronika8808 Jo a mas děti? Mužů pak mít děti? Ale ten strach je zničující.

veronika8808
18. pro 2018

@berushe14 je mi 30, mám 10letou dceru a s přítelem se snažíme o mimi. Děti muzes mít jak po konizaci tak i po plastice čípku (plastiku čípku má moje kamarádka, dělali ji to už v 18 a děti mít normálně může)

berushe14
autor
18. pro 2018

@veronika8808 mě je ještě 31 a snažíme se už dva roky. A furt nic třeba to pomůže.

veronika8808
18. pro 2018

@berushe14 ty vado... Dva roky... A byli jste na nějakém vyšetření?

berushe14
autor
18. pro 2018

@veronika8808 ano chodíme do ivf centra. Ale zatím nechceme na ivf. Peníze setrime ale i tak je to drahé.

ajuska17
18. pro 2018

Ahojky ničeho se neboj, nemyslí hned na nejhorší. Já jsem po biopsii loni v únoru, kvůli častým zánětům. Moje Dr mě chtěla poslat na konizaci já odmítla protože jsem se bála, že se něco podělá a letos v říjnu jsem porodila holčičku. Výsledky biopsie byli v pořádku. Ale teď po Vánocích musím na biopsii taky.

aviho
19. pro 2018

@berushe14 odběr na biopsii jsem absolvovala, odebere se jenom kousek tkáně a pošle na vyšetření. Podle výsledků se pak Dr. rozhodne, jak a jestli vůbec bude co léčit. Byla jsem i na konizaci, po ní jsem otěhotněla

zuzaaaaa
19. pro 2018

Kdysi jsem taky byla, tak v 17ti???asi. Měla jsem nějaké ložisko na čípku. Trošku jsem se zarazila, když řekla Dr. sestře, podejte mi ty ostré nůžky 😀. Ale v pohodě, nevzpomínam nato jako na něco bolestivého. Hrozila mi taky konizace.

berushe14
autor
20. pro 2018

A kde vám dělali tu biopsii? Někde v nemocnici? Dekuji za odpoved

zuzaaaaa
20. pro 2018

@berushe14 jj, tenkrát na Bulovce. Ale normálně ambulantně.