Bolest břicha a boule - je to kýla?

klara015
12. zář 2018

Jiz 3 tydnem me boli bricho pri namaze i v klidu.
Kdyz si lehnu vyjede mi jakoby boule tvrda a bolestiva na dotek.
Tehu test negativni,ms jsem mela beru ha.

eldrag
12. zář 2018

zitra hned k lekari, můze to byt cokoliv od hematomu po zanet strev klidne to muze byt i blbost, ale rozhodne bych na nic necekala a zitra mazala rovnou na chirurgii/sono

neomenia
12. zář 2018

Kyla ne, pokud ne těhotenství, pak by to chtělo ultrazvuk.

bemo
12. zář 2018

Kyla je blízkosti pupíku, tohle na kylu nevypadá a určitě bych rychle zašla k lékaři. Taková velká boule a ke všemu bolestivá, to není v pořádku.

priefi
12. zář 2018

@klara015 3 tydny a jeste jsi nebyla u dr.? K obvodakovani ani nechod a bez do nemocnice na chiru, at Te hned poslou na utz.anebo pak k internistovi, co ma utz.

calvac
12. zář 2018

@klara015 Ja mela triselnou kylu. Boule se mi delala vice dole,ale vubec nebolela,nebyla tvrda. Pak me operovali. Existuje i kyla pupecni. Vzdy se operuje. Utikej k lekari,tezko rici,co to je.

merope
13. zář 2018

Tohle není těhotenství. Těhotenství opravdu nevypadá tak, že ti v leže vyjede "boule". Kýla to být může - prostě v leže se to rozestoupí a vyhřezne (a může se uskřípnout a pak jde o minuty). Chirurg je ta správná osoba, která by to měla vidět. Dneska nejlépe.

klara015
autor
13. zář 2018

@merope uz jsem objednana zitra k praktikovi. Manzel si vezme dovolenou a pojedeme spolecne s prdolkou 🙂 tak uvidim. Tehotenstvi bych ted opravdu nechtela :( a kylu to bych taky nechtela. Jak bych se starala o prcka?

eldrag
14. zář 2018

@klara015 tak dej vedet

hz
17. zář 2018

@klara015 Ahoj, tak jak jsi dopadla?

frankiesenka
30. črc 2020

Ahoj..prosím co ti na to řekli? Mám to samé a dost se bojím

lenuzzi
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenuzzi
12. čer 2021

Když se mi z ničeho nic udělala takováhle boule na břiše, pořádně mě to vyděsilo. Na netu jsem nenašla jinou diagnózu než kýlu, což se mi ale nezdálo a člověk tak pomejšlí i na hodně špatný věci. I obvodní lékařka si myslela, že jde o kýlu. Následně na sonu nevěděli co to je, mysleli, že potrat.... No a konečná diagnóza byla děložní myom, 7 cm (na sonu dokonce 9). To, že si nahmatáte myom je opravdu výjimečné, proto se to nikde nedočtete, já projela celý internet snad tisíckrát. Tak kdyby se někdo vyděsil stejně jako já, tak třeba mu toto pomůźe:D bohužel to muselo jít operačně, ale byla to naprostá brnkačka 🙂

emmicka68
20. lis 2021

Ahoj, můžu se zeptat co doktor říkal? Byla to kýla ? 🤔

twety181
23. bře 2022

@klara015 ahoj mozem sa opytat ako si dopadla s tou hrcou v bruchu? mam nieco obdobne... dakujem