Bolest dásně, co na to?

lucifux
12. pro 2017

Asi před třemi dny jsem si čistila zuby. Pospíchala jsem a nešikovně se kartáčkem praštila do dásně. Od té doby to fakt příšerně bolí. Udělala se mi tam jamka a kolem bílé tečky. Poraďte prosím co na to. Pozítří mám jít k zubaři a bojím se, že nebudu moci ani otevřít pusu.

lida9
13. pro 2017

afty mozna? umeji pekny krater vytvorit...

kulicka_45
13. pro 2017
Uživatel kulicka_45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kulicka_45.

Ahoj, jsou to určitě afty z neopatrného čištění. Sama jsem si jich taky už několik udělala, když jsem pospíchala a bouchla/šťouchla se pořádně kartáčkem do dásně. Teď budeš muset počkat, až se to zahojí, na rozjeté afty už mi nic nepomohlo. Občas se mi to podařilo trochu zmírnit jemným masírováním kartáčku či prstu poškozeného místa ihned potom, co jsem si to způsobila. Přijde mi, že se aft pak udělá menší a rychleji se zahojí.

makky1310
13. pro 2017

Vyvar si hrebicek a kloktej, za par dni to zmizi. Je to protizanetlive. Taky jsem se kolikrat rypla kartackem.

katka865
13. pro 2017

Na afty je dobra slivovice. Taky jsem si je potirala herbadentem a pomahalo to hodne

saabina
14. pro 2017

Šalvěj a boruvky👍