kulicka_45
Uživatel kulicka_45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kulicka_45.
kulicka_45
13. pro 2017

@janka_kr22 taky jsem ho už vyzkoušela a byla jsem spokojená. Zlepšily se mi vlasy i nehty. Slibují i zlepšení pleti, ale s tou jsem nikdy neměla problém, takže tady jsem změnu nepociťovala 😉 Přemýšlím, že bych ho dala sestře pod stromeček, ale ještě uvidím 👍

kulicka_45
13. pro 2017

Kamarádce se to také stalo. Měli mít holku a narodil se kluk. Všechno měli růžové i pokoj, takže tatínek se před jejich příjezdem zapotil, jelikož musel malovat. Kamarádka to tehdy dost těžko nesla. Nějak si nemohla zvyknout a bála se, zda jí mimčo nevyměnili. Trvalo to docela dlouho, než se s tím ztotožnila a ze začátku to dost narušilo její vztah k dítěti. Je asi lepší se na to úplně nespoléhat a neupínat se k tomu. Hlavní je, aby se mimčo narodilo zdravé 😀

kulicka_45
13. pro 2017

Ahoj, jsou to určitě afty z neopatrného čištění. Sama jsem si jich taky už několik udělala, když jsem pospíchala a bouchla/šťouchla se pořádně kartáčkem do dásně. Teď budeš muset počkat, až se to zahojí, na rozjeté afty už mi nic nepomohlo. Občas se mi to podařilo trochu zmírnit jemným masírováním kartáčku či prstu poškozeného místa ihned potom, co jsem si to způsobila. Přijde mi, že se aft pak udělá menší a rychleji se zahojí.

kulicka_45
13. pro 2017

Souhlasim s @8slunicko6, půjde asi hlavně o zadržování vody. Způsobuje to sůl a další potraviny, tak na to kouknete a zkuste se jim vyvarovat a třeba to bude lepší. Velmi důležité je take paradoxne hodně pít. Pak se to taky může zlepsit. Držím palce 👍

kulicka_45
8. pro 2017

Ten mi teď doporučovala lékárnice. Prý má nové složení a tím že je před Vánoci, tak nabízejí 90 tobolek za akční cenu 😉 Je jak na pleť, tak pomáhá i na vlasy a nehty. Přemýšlím, že ho koupím sestře pod stromeček. Každá chceme být přeci krásná, takže tím rozhodně nic nezkazím 😀

kulicka_45
3. pro 2017

Já jsem si na doporučení koupila Eladen a po 3 měsících opravdu vidím zlepšení. Stojí za vyzkoušení 😉

kulicka_45
26. lis 2017

Během těhotenství se mi vlasy i nehty zlepšily. Naopak po něm to byla katastrofa a pořád se to nezlepšovalo. Na radu kamarádky jsem vyzkoušela GS Eladen a super. Jen se zeptej, zda se smí v těhotenství. Já ho brala až když byl prckovi rok 😉