Řekli vám, že čekáte holčičku a nakonec to byl chlapeček?

nikolroznov
12. pro 2017

Mám dotaz . Je tady někdo,komu se stalo nebo ví o někom, komu na ultrazvuku řekli, že čekají holčičku,jeste např.ve 26tt a nakonec to byl chlapeček?

moxha
12. pro 2017

Mému bratrovi tvrdil gynekolog,že budou mít holčičku.Měl to í napsané v papírech do porodnice a až při porodu vykoukl kluk. Naštěstí měli vše v neutrálnich barvách...

mala_zabka
12. pro 2017

Před týdnem se v práci narodila holčička, o které cca do 35tt tvrdili, že je kluk... takže má tedy vše modré a zelené no... Celkem by mě ale zajímalo, kam zmizel ten pindík 😀

weerruu
12. pro 2017

mé sestře taky tvrdily, až do úplného konce holčičku a najednouna sále vylezl kluk jako buk :D :D a pindíka rozhodně neměl neviditelného :D

zzuzinda
13. pro 2017

Kamarádka si šla pro kluka a odešli se slečnou 🙂 Jela z porodnice v krásném overalu s bagrem 🙂

leymea
13. pro 2017

Kamaradce se to stalo. Cekali holcicku a narodil se chlapecek 🙂

babanci
13. pro 2017

U nás obráceně. Pan doktor řekl mojí dceři 3 x, že bude mít kluka. Přála si strašně moc holčičku. A co se nestalo? Máme Anežku, dnes už dvanáctiletou. Měla být Mikuláš.

bayt
13. pro 2017

@nikolroznov Podle mě záleží na kvalitě vybavení, když má někdo v ordinaci ten 3D ultrazvuk a chodíš tam na něj každý měsíc, a je to zkušený lékař, tak to riziko chyby je minimální, resp. neslyšela jsem o tom. Když jde někdo třikrát za těhotenství na takový ten obyčejný starší ultrazvuk, tak to spíš tomu věřím.

Já mám potvrzeného kluka afakt se modlím, aby to byl kluk. Občas mě napadne, co kdyby se spletli, ale tak hlavně aby bylo miminko zdravé...a navíc je to stejně sci fi. Aspoň jsem o tom přesvědčená :D

leymea
13. pro 2017

@bayt ale nikdy to neni na 100%, to je az kdyz se prcek narodi 😀 me treba doktori rikali, ze na 100% chlapecek, ale i tak se mohli seknout 😀 uz ve 13tt mi doktorka rekla, ze na 70% chlapecek. A ano, narodil se nam chlapecek 😀

shine2015
13. pro 2017

@bayt souhlasím, pokud je lekar zkušený a ultrazvuk mají dobrý a chodí se opakovane tak si myslím ze to řeknou přesně... nám řekli všechny tři deti a i segre a kamarádkám všem řekli pohlaví spravne....

andreasustrova
13. pro 2017

Čekáme kluka Dominika, ale i kdyby to byla holka tak by se nic nestalo. Některé věci máme neutrální a světle modrý kočárek by mi k ní nevadil. Spíš by mi přišlo horší kdyby řekli holka a byl by to kluk... s růžovým... to už vypadá blběji 😀

leymea
13. pro 2017

@andreasustrova to teda 😀

bayt
13. pro 2017

@andreasustrova Mně se naštěstí líbí spíš neutrální věci, šedá, bílá, černá, béžová, zelená, oranžová, červená. Z modré se mi líbí tmavě modrá a to máme tak max. zimní fusak a jedno povlečení, tak by to nevadilo :D Aale celkově ten šok, představuješ si toho chlapečka, jak roste, říkáš mu jménem - a pak tradá, máte holku :D

biedronka10
13. pro 2017

Jj, stalo, me kamosce. Ruzove obleveni, ja ji fotila tehu fotky v holcicim duchu. Ja ji rikala, ze mi ale neco rika, ze to holcicka nebude. Temer mi vydrzkovala 😅 ze se prece nemuzou plest. Bylo jasne jmeno a prarodice nateseni na prvni vnucku mezi kluky. Dva nezavisli doktori ji ujistovali o holce. Jeste par dni pred porodem....no a na porodnim sale ji jen rekli, ze ma chlapecka. A me jen prisla sms...zabiju te😅 dneska je za mrnouse rada, a cekaji opet....opet holcicku, tak jen rikam, ze snad jeji novy doktor to fakt uvidi dobre 😎

kulicka_45
13. pro 2017
Uživatel kulicka_45 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kulicka_45.

Kamarádce se to také stalo. Měli mít holku a narodil se kluk. Všechno měli růžové i pokoj, takže tatínek se před jejich příjezdem zapotil, jelikož musel malovat. Kamarádka to tehdy dost těžko nesla. Nějak si nemohla zvyknout a bála se, zda jí mimčo nevyměnili. Trvalo to docela dlouho, než se s tím ztotožnila a ze začátku to dost narušilo její vztah k dítěti. Je asi lepší se na to úplně nespoléhat a neupínat se k tomu. Hlavní je, aby se mimčo narodilo zdravé 😀

andreasustrova
14. pro 2017

@bayt Jo, každý večer mu říkám DOMINIČKU, POJĎ UŽ NA SVĚT a nakonec vyleze Dominika holka.... tak to ještě jde 😀 🙂

bayt
14. pro 2017

@andreasustrova Jako to zase jo, u nás by byl ten rozdíl ve jménech o dost větší :D

nikolroznov
autor
15. pro 2017

Tak vidno, že stat se to může 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru