Bolest. Mám zajít na gyndu?

bublinkakocicka
14. čer 2020

Zdravim prosím vás dnes jsme měli styk s mužem ale hodně to bolelo ale fakt dost.vlhka jsem byla dost a muž šel opatrně do mě ale bolest hrozná.posledni styl byl cca před měsícem ta myslíte že to je tím že jsem dlouho neměla styk?je mi 30 a mám porod za sebou teď právě čekám na ms dnes 2 den zpoždění a nic .mam zajit na gyndu?pri čůrání někdy jen pálí sem tam.diky

marketka_m
14. čer 2020

bolest kvuli toho že nebyl dlouho sex je blbost... pokud předtím to bylo ok... můžou to být kvasinky, opar atd.. asi bych zašla... pro klid duše.

te_reza
14. čer 2020

Zcela upřímně si nedovedu představit tohle řešit tady. Nicméně nepíšeš CO tě bolelo. Sex bolí když je třeba cysta

mzacikova
14. čer 2020

Pokud to pálí, tak bych šla na gyndu. Bude to asi nějaká bakterie, klidně i zánět měchýře

zelenaesmolda
14. čer 2020

@mzacikova tak s tim nemusi na gyndu ne?

martt
15. čer 2020

Mne sex bolí pravidelně až 2 dny před MS. Takže pokud ji máš dostat může to být z toho. Ale pokud tě pálí při čurání, tak bych si na tu gyndu pro sychr došla.

mzacikova
15. čer 2020

@zelenaesmolda určitě. A hned dnes

zelenaesmolda
15. čer 2020

@mzacikova jestli ma zanet mocaku nebo mocovych cest tak na to ji da atb i obvodak ne?

mzacikova
15. čer 2020

@zelenaesmolda já si špatně přečetla odpověď 🤦‍♀️ ježiši jsem mimo, pardon🤦‍♀️ i obvodak by měl, určitě. Ale když ji to i bolí při sexu, tak nevím jestli nejít spíš na gyndu

zelenaesmolda
15. čer 2020

@mzacikova ja bych sla nejdriv k obvidakovi a zjistila jestli potrebuje atb.Pokud ano a sex by bolel i po vyleceni tak bych sla na gyndu 🙂

mzacikova
15. čer 2020

@zelenaesmolda asi máte pravdu. Já bych šla asi spíše ke svému gynekologovi, ale to z důvodu, že můj obvoďák řeší vše jen přes antibiotika, ať jde o cokoli a gyndař se opravdu stará. A přeci jen, je to jeho oblast 😁