Bolest podbřišku po revizi

ejmate
12. zář 2017

Ahoj, 8.8. jsem byla na revizi po zamlklém potratu v 10+3 tt. První den mě bolelo břicho jako při menstruaci a trochu jsem krvácela. Druhý den už jsem jen špinila a břicho jsem cítila jen při změně polohy nebo např. v autě když jsme jeli přes nějakou nerovnost. Od včerejška od rána mě ale bolí podbřišek. Celý včerejšek jsem měla křeče v břiše a večer průjem. Myslela jsem, že jsem jen nafouklá, ale je možné, že bych to měla dva dny? Dnes mě bolí břicho taky, křeče nejsou tak časté, ale sem tam přijde. Včera mě to často šlo až do konečníku. Cítím to i když si sedám nebo když jdu třeba čůrat. Nepálí to, ale bolí mě břicho. Myslíte, že je to plynatost nebo by to mohlo být něco horšího? Nemám žádný výtok, ani teplotu, nezvracela jsem. Jen ty šílený křeče a nemůžu si dojít na záchod "normálně". Buď ze mě nejde nic nebo pak průjem.. :-/ Nezažila jste to některá? Nechci běžet k doktorům kvůli "prdu" 😒

arielka222
12. zář 2017

@ejmate mě po revizi taky bolelo břicho. Ale radši sem si zajela pro klid duse na kontrolu. Mohly ti tam zůstat zbytky tkáně a nebo krev. Duležíte je aby si neměla horečku, to pak značí zánět. Dala bych si Ibalgin a odpočívej. Mě třeba hodně bolelo jak se děloha stahovala do normálu.

ejmate
autor
12. zář 2017

@arielka222 moc děkuju. Já právě teplotu nemám. Ale nikdy jsem netrpěla ani na nadýmání, to mám párkrát do roka. A včera jsem byla fakt mega nafouklá a šílený křeče no. Dnes je to trochu lepší. Tak já budu kontrolovat teplotu a ještě vydržím 😉

meyryen
12. zář 2017

@ejmate přesně to stejně jsem měla po revizi taky, cca 3 den....byl to počínající zánět dělohy...dostala jsem ATB....raději jed k Dr...a taky jsem si nejdřív myslela, že jsem nafouklá po zelí....

ejmate
autor
12. zář 2017

@meyryen to my neříkej ☹ A myslíš že mám jet k svojí gynekoložce nebo do nemocnice, kde mi dělali tu revizi?

ejmate
autor
12. zář 2017

@meyryen a teplotu jsi neměla?

arielka222
12. zář 2017

@ejmate zkusila bych fakt ten Ibalgin je protizánětlivý a doporučovali mi ho v nemocnici. Ale pokud to nepřejde tak bych zajela na kontrolu. Lepší otravovat nez neco podcenit ať se můžete zase co nejdřív snažit o mimi 🙂

meyryen
12. zář 2017

@ejmate ne, nic kromě nafoukleho břicha a občasný křeče do břicha...

meyryen
12. zář 2017

@ejmate jela jsem do nemocnice, kde mi zákrok dělali..

ejmate
autor
12. zář 2017

@meyryen děkuju. Asi si tam radši dojedu. I když nevím jak s těma bolestma vydržím prohlídku 😖 ale lepší než se mučit. Já už jsem na mrtvici :-/

meyryen
12. zář 2017

@ejmate fakt radši jdi....vyšetření nic příjemného, dělali mi vnitřní utz, ale dalo se to....ATB mi pak zabrali až za 48 hod, takže jsem musela být na brufenu a lítat kolem prcka....lepší než něco zanedbat

ejmate
autor
12. zář 2017

@meyryen jo, to máš pravdu. To je na zbláznění tohle ☹ nejdřív zamlklý potrat, revize a teď ještě tohle :-/ Docela se bojím co přijde dál 😢

ejmate
autor
13. zář 2017

Tak jsem byla právě na kontrole. Krev vyšla dobře a ani gynekolog nic neobjevil. Takže to bylo asi opravdu to stahování dělohy zpátky, protože dnes na ultrazvuku už tam nebyla vidět žádná dutina...Takže břicho sice bolí, ale aspoň vím, že to není zánět nebo tak něco 🙂