Bolest pravého podbřišku. Co by to mohlo být?

jancaaca
13. led 2021

Dámy, jdu si pro radu...
Jsem 17+5tt, od včerejška mě trápí ukrutná bolest v pravém podbřišku, ze začátku jsem si myslela že se mi roztahuje děloha a podobně ale to je jiná bolest, tahle je taková že mě to bolí pořád v kuse a jde to až do křečí tedy hlavně jak se postavím a pomalinku jdu, dnes ráno jsem zvracela... Co by to tak mohlo být, nemáte některá zkušenost prosím?
Šla bych ke svému gynekologovi ale ten má teď dovolenou a ordinuje za něj jiný který je pro mě daleko, nemám auto, partnera mám na pracovní cestě a busem si teda nikam netroufnu....
Dekuju

majena39
13. led 2021

@jancaaca bych tipla klidně akutní slepák... Asi by to raději k doktorovi zajet chtělo 🙄 mimochodem jsem 17+6 tak to jsme na tom stejně 😍

atisak
13. led 2021

@jancaaca Napravo bývá slepák. Zkus záchranku. Chtěli jsme se teď nedávno jen poradit co a jak se synem. Auto nemáme. Poslali pro nás prevozovou sanitku. Zkus taky tak.

misu8
13. led 2021

Mně se takhle projevoval zánět vaječníku, silná bolest vpravo v břiše, nechutenství a zvracení. Obvoďačka mě poslala na vyšetření s podezřením na slepák a nakonec to byl zánět vaječníku. Ale jestli to může být i v těhotenství, nevím. Každopádně bych se nějak dopravila na pohotovost.

majena39
13. led 2021

@jancaaca a když není auto a partner, tak jsou rodiče, kamarádi, taxik... Možnosti dopravy je v dnešní době hodně, tak snad by někdo z okolo pomohl. 🙏

nikolite
13. led 2021

Taxi, nebo třeba nějací známí a na pohotovost. Pokud je boles opravdu ukrutná jak píšete tak bych nic neriskovala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru