Bolest v podbřišku. Podobná zkušenost?

nicollmor
18. únor 2021

Ahoj holky, zase ja 🙈... Prosim Vas, 28.1 jsem mela MS (3 dny, bez klasickych bolesti v podbrisku a bez tepleho polstare). Mam dostat MS za 4 dny, ale uz cca 3-4 dny me boli v podbrisku.. netrva to cely den, spise narazove a kdyz sedim a jsem v klidu.. je to takova bolest jako 1.den MS, akorat o dost mensi.. obcas me picha ve vajecniku.. co se tyce PMS tak bolest prsou mam celkem pravidelne pred MS, ale bolesti v podbrisku mivam opravdu jen prvni den MS.. Mam lehky hnedy vytok (pardon🙈) a hlavne ruzovy vytok po sexu (potom to prejde).. nemate nektera zkusenosti, prosim?? K doktorce pujdu az skonci MS, ale potrebuju uklidnit 🥺

kristyna2002
18. únor 2021

@nicollmor Hnědý výtok může znamenat že se vajíčko uhnizdilo teď už jen čekat popřípadně udělat test za 3dny😊každopádně držím palečky ať se zadarí 😊

nicollmor
autor
18. únor 2021

@kristyna2002 test chci delat v nedeli stejne, jdu v pondeli na rehabky a budou mi delat elektro, takze pro muj vnitrni klid.. spise me zneklidnuje ta bolest v podbrisku 🥺..

lilianapul30
18. únor 2021

@nicollmor Mám to tak taky, vždy týden před MS. Určitě neměj strach, jen se chystá MS 😉

nicollmor
autor
18. únor 2021

@lilianapul30 Nikdy jsem tohle pred MS nemela, znam pred MS jen bolest prsou.. ale dekuji 🌸

afrodyta
19. únor 2021

Přidavam se momentalne mam to samé 6.den po PD ( a to jsme se zrovna s manzelem trefily a mely nechraneny sex dva dny pred a dva dny po bylo to spontalni a nekoukala na to ale potom jsem se koukla na svuj kalendar a tam jsem to mela takze tetkon jenom cekam )mam boslesti podbrisku jako pri mesickach ale nikde nic normalne me to takhle boli kdyz mam zrovna mesicky takhle predem nikdy takze mam jenom tuseni ale jista si uplne nejsem stale chodim na velkou a sedim tam pekne dlouho :D no psala jsem.uz i jinde a tam sem se ptala kdy bych s8 mela tak udelat tt a mam jeste cekat :/ ale uvidime jestli budou // asi my vyskoci srdicko 🙂

afrodyta
19. únor 2021

Jo a jeste pridavam bolest zad coz jsem nikdy nemela

nicollmor
autor
19. únor 2021

@afrodyta tak preji hodne stesti 🍀☺️

afrodyta
19. únor 2021

@nicollmor dekuju i tobe

nicollmor
autor
20. únor 2021

@afrodyta Ahoj, mi MS nejspis dnes prisla. Driv, nez jsem cekala, ale bolest v podbrisku je silena. 🙈

afrodyta
20. únor 2021

@nicollmor ahoj jeje tak preju hodne stesti do budoucna at se zadari co nejdrive me se jeste nic nedostavilo tak jeste cekam 🙂 jinak vcera vecer jsme mela hodne velky tlak pod brisku a dneska me nekdy pichne 🙂

nicollmor
autor
20. únor 2021

@afrodyta a kdy mas dostat MS?

afrodyta
20. únor 2021

@nicollmor no tenhle mesicnjsme ti uz mela na zacatku a tetkon to mam dostat az 27.2 znova tak nevim ale jsem i bleda no a zitra jdi delat test haha i moje maminka mi rekla ze jsem bleda a to jsem uz od vcera byla jsi taky bleda?

nicollmor
autor
20. únor 2021

@afrodyta tak drzim palce 😉 ja jsem bleda porad 😂

afrodyta
20. únor 2021

@nicollmor aha no tak to je pekny teda hyhy no tetkon premyslim.jestli to nemuze byt nachlazeni i kdyz ani nevim kdy se to mohlo stat 🤔