Zkušenosti a rady, zda se mohlo zadařit.

3. led 2021

Ahoj holky... Snazime se s pritelem o miminko... Dnes je to cca 14 dni od “poceti” 😅.. Cyklus 25 dni... Jindy pravidelna MS (nikdy zpozdeni), nemocna nejsem, stres taky ne.. Dnes 3 dny zpozdeni MS.. TT mama negativni 🙈.. Prsa me boli na dotek, jsou vetsi.. Mela jsem hnedy vytok asi 2 dny.. Prosim o rady nebo zkusenosti, zda se mohlo zadarit? Sem tam me jakoby “picha” ve vajecniku (vetsinou prava, ale obcas i leva), boli me hlava (coz se u me nestava), jsem unavena vic, nez byvam.. Je na test v mem pripade brzy, nebo si to nalhavam?
Dekuji za rady a zkusenosti. 🌹

mamikry
3. led 2021

Nekomu se test ukaze pozitivni az pozdeji, zalezi na tom, kdy byla ovulace. Zkusila bych testovat za par dni z ranni moci.

autor
3. led 2021

@mamikry Ovu byla cca v pulce prosince. Dnes jsem prave zkousela mama z ranni moci a nic. Nevim, zda mam zkusit jiny TT nebo radeji vazne vyckat, at nejsem zklamana. Ale dekuji za odpoved ❤️

pepickovapavlinka
3. led 2021

Dám ti radu.Přestaň se sledovat.Tohle všechno se dá jednoduše vsugerovat.Pokud je test negativní nebude to těhu.My se snažili 3 roky příznaků jsem měla hafec a nikdy to těhu nebylo.Až v Říjnu 2020 kdy jsem neřešila ovulaci atd.se zadařilo.Když jsem to úúúplně vypustila a kdyby se mi nezvětšili prsa a nezačali bolet ani by mě nenapadlo udělat test.Teď už vím proč mi i můj gyndař říkal že je to hodně o hlavě a že to nemám tak moc řešit.A měl pravdu.Přeji ať se brzy zadaří ❤️🍀

autor
3. led 2021

@pepickovapavlinka Dekuji. ❤️ Ty priznaky jsem prisuzovala MS (prsa me bolely vzdy), ale MS nikde a to se mi fakt nestava, proto jsem delala test. 🙈 Jinak moooc gratuluji. 🥳

michaelarousova
3. led 2021

Pokud byla ovu v pulce nesice tak uz si myslim ze neco by bylo uz videt☺️Ja mela vzdy pravidelnou ms ale od te doby co jsme se zacli snazit o mimco mela jsem hi rozhazenou,priznaku hafo ..je to hodne v hlave ac si to clovek nechce pripustit☺️ Ale pokud tu ovulaci nemas na 100% potvrzenou tak treba testujes brzo☺️

gramar
3. led 2021

Mě první test ukázal v pátém týdnu těhotenství, což byl odhad dle UTZ, protože poslední MS jsem měla tři měsíce předtím, takže to nebyl vypovídající ukazatel :D Takže ano může být brzy, nebo nejsi těhotná. Zkusila bych test (pokud nepřijde MS) tak za týden a uvidíš... Jinak mnohdy můžeš být ve stresu, aniž by jsi to přímo věděla, stresovat tě může už to že čekáš kdy budeš moci testovat, nebo kdy přijde MS, nebo tak...

autor
3. led 2021

@michaelarousova Jsem rada, ze v tom nejsem sama. 😅 Ovu nejak nekontroluju, jen mam appku, kde zapisuju MS a je tam i ovu, ale clovek nikdy nevi, dokud si to nehlida sam. 🙈 Zkusim na to tedy nemyslet.. Bud prijde MS, nebo ne

michaelarousova
3. led 2021

No tak ovu nemuzes brat podle aplikace😂 takze treba je fakt brzo☺️

autor
3. led 2021

@michaelarousova Dam na vase rady a vyckam tyden.. Treba MS prijde ☺️

pepickovapavlinka
3. led 2021

Děkuji mě před MS prsa nikdy nebolela pak tak rok zpátky začala dr říkal že to je hormonálníma změnama které se v těle dějí

dandacekk
3. led 2021

Ahoj holky potřebují poradit už je to asi týden co sme měli s přítelem pohlavní styk a pořád mě svedi prsa nevím co mám dělat a občas mi jde s toho takové bublinky jako vodička Jsem nafoukla bolí mě občas pod břichem nevím jestli to může být těhotenství porsdite mi

verulinka27
15. bře 2021

Dobrý večer, mám na vás prosbu před 21 dny jsem měla MS a slabý pozitivní test po MS.. Po pár dnech byl jen duch na obyc. testu.. A dneska mám takové testy je to možné??? Děkuji předem

pepickovapavlinka
16. bře 2021

@verulinka27 no bacha na to já když to takhle měla po MS bylo to ZT.Ale třeba to u tebe bude jinak 😉🍀

verulinka27
21. bře 2021

@pepickovapavlinka děkuji dávám si pozor ale mám teď 3 dny zpoždění a čárka sílí ❤️ tak snad to bude v pohodě 🙃

pepickovapavlinka
21. bře 2021

@verulinka27 tak pokud máte spoždění a MS nebyla tak to je nadějné.Mě taky čárka zprvu sílila ale pak se to zastavilo na utz nebylo nic HCG 27 pak za týden už nula a testy slábly

verulinka27
19. dub 2021

Jdu s čerstvou novinkou že to klaplo a už jsem 8+2 🥰

pepickovapavlinka
19. dub 2021

@verulinka27 tak to je super moc moc gratuluji 🍀🙏

verulinka27
20. dub 2021

@pepickovapavlinka děkuji 🥰

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru