5 dní zpoždění a těhu test negativní. Co myslíte?

nikolamikes95
4. únor 2021

Ahoj holky jsem máma dvou dětí. A teď k věci .... Každý měsíc mám pravidelnou MS a teď 5 dní zpoždění ... První test jsem si dělala 3 dny po zpoždění a druhý test dneska což je 5 den po zpoždění ... Negativní.... Jsem s toho zmatená ... Bolí mě prsa v podbřišku mám úplně divné stavy 😁 včera což byl čtvrtý den od té doby jsem nachlazená mám zvýšenou teplotu... A jsem unavená... (Ve stresu jsem každý den) ... Nevím co si o tom myslet... A nechce se mi hned běžet k dr ... Máte nějaký typ nebo rad moc děkuji 🥰

nazka
4. únor 2021

@nikolamikes95 no podle mě těhotná nebudeš.. To už by něco určitě ukázal. Jestli Ti ale není hej, tak k dr jdi..

siima12
4. únor 2021

Taky si myslím že těhotná nejsi. Na testu by bylo něco vidět i kdyby duch

kocila
4. únor 2021

mohla být pozdější ovulace, ačkoliv máš pravidelný cyklus a i nachlazení může MS oddálit.. i cysta může oddálit příchod MS... počkej 15 dnů a objednej se lékařovi na kontrolu (udělá UTZ, buď ti MS vyvolá, nebo zjistí jiný problém)

jjasmina
5. únor 2021

Sana pises seš ve stresu, já měla ms pravidelnou jak hodinky a párkrát jsem měla zpoždění i dva týdny a těhotná jsem nebyla, test by to už určitě prokázal

2hanah
5. únor 2021

@nikolamikes95 Nic, ještě počkat, hormonální výkyv, je toho na Tvé tělo teď moc, taky mám pravidelnou ms, přesto se mi stane jednou za rok, že mám přesně týden zpoždění a nic se neděje, pokud by zpoždění trvalo déle, obědnat se k doktorovi, vyvolá to injekcí nejspíš po vyšetření.