Mám v tom guláš. Mohlo se zadařit?

hanculiiinka
18. lis 2020

Ahojda, prosim o konzultaci...
cyklus 28, ms5 dni a vzdy pravidelny jak hodinky pred i po porodu(2roky).

V zari jsem prodelala samovolny potrat a cyklus se uzavrel na 33 dni. Dalsi cyklus byl 31dni pak MS 30.10. jen 4 dny, 3.10. pohlavni styk a ted uz me od 14.10. Picha/pne v podbrisku, nekdy vic, nekdy mene ale stale. Nejsem si vubec jista kdy by probehla ovulace, citim ji jen z jednoho vajecniku, z druheho nikdy nevim. Cipek byl tvrdy, ted uz mekky a vysoko, hlen kluzky, tahly ale husty.

Na test bude jeste brzy ale mohlo se zadarit?

pajasala
18. lis 2020

Není to spíš ovulace?

hanculiiinka
autor
18. lis 2020

@pajasala to uz tva 5 dni, stale stejna bolest a pri ovulaci vzdy citim vajecniky, tohle je spis deloha... I vzhledem k tomu hlenu spis ovulace uz nekdy probehla...

hanculiiinka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanculiiinka
autor
18. lis 2020
levandulka_fialova
18. lis 2020

@hanculiiinka Asi myslíš že styk 3.11. a od 14.11. bolest...? Vidím to taky spíše na ovulaci, je málo pravděpodobné, že by hned po MS byla ovulace, i když teoreticky ano. Pokud bys tedy otěhotněla ze styku 3.11., tak bys dnes měla určitě pozitivní test 😉.

hanculiiinka
autor
18. lis 2020

@levandulka_fialova ok dik, zkusim

hanculiiinka
autor
18. lis 2020

@levandulka_fialova ovulaci zase ale neodpovida hlen, ted je jakoze sucho... vim ze bylo mokro ale nevim proste presne kdy. Ja to popravde normalne nesleduju, jen ted asi i psychika po tom samovolnem a znervoznuje me ta bolest 😊 pak si neco prectu a clovek znejisti...

levandulka_fialova
18. lis 2020

@hanculiiinka Já mám třeba hlen 4-6 dní před ovu, jak kdy, a v den ovulace totálně sucho. Chápu, že se na to člověk potom víc soustředí.

hanculiiinka
autor
19. lis 2020

@levandulka_fialova pro test jsem se jeste nedostala, ale tlak v podbrisku stale trva, cipek teda tvrdy ale kratky a vysoko... do toho nadymani ze me to v noci vzbudilo bolesti, jake jsem mela krece a vecer jeste takova nevolnost 🤦🏼‍♀️ Nevim teda co se se mnou deje ale fakt hnus... ted jsme u babicky na vesnici tak to jeste musim vydrzet nez se nekam dostanu...

levandulka_fialova
19. lis 2020

@hanculiiinka Čípek krátký a vysoko je dobré znamení, měl by jít níž před MS, někomu až v průběhu. Tak držím pěsti.

hanculiiinka
autor
19. lis 2020

@levandulka_fialova bylo by to fajn 🙂 jeste k tomu ted odpoledne navaly a zavrať... tak snad 🙏🏻

wladimira
20. lis 2020

@hanculiiinka jako musím říct ze mám stejné příznaky až na ty prsa ale úplně stejný .. ještě se mi teda stalo ze včera jsem měla hroznou chuť na žampiony v plechovce a kokos 😂🤷🏻‍♀️ Ale nic dnes jsem zkoušela test a bílo sice mám 5dni do menstruace ale příznaky fakt divny ještě je možné ze si psychika hraje

hanculiiinka
autor
20. lis 2020

@wladimira ja mam test taky negativni a do MS 7 dni 🤦🏼‍♀️Je to divny... spis bych rekla ze nic no...

wladimira
20. lis 2020

@hanculiiinka tak 7dni je ještě dlouhá době možné to je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru