Bolest v podřišku-nevím, jestli močák nebo nějaká infekce. Zkušenosti?

kvetuska145
22. bře 2020

Ahojte, potrebovala by jsem prosim poradit, no spise ulevit. Uz treti den letam jenom na zachod, boli me podbrisek uz cca 5 den a strasne prsa. Mam pred Ms. Se zanetem mocovych cest jsem se nedavno lecila a neprijde mi, ze to bylo zase ono. Snazime se o mimi a mam proste takovy divny tlak v podbrise, pri curani mne trochu pali postevacek a mam husty bily vytok. Myslite ze je to nejaky gynekologicky problem?😱🥺 beru prasky na ten mocak a zadnou ulevu nepocituji. Nemate prosim nekdo zkusenost?😰

martt
22. bře 2020

@kvetuska145 Mohla by to být kvasinkova infekce. Ja jsem to takhle měla. Nejdriv jsem si myslela ze mam zánět močáku, ale krev a moc jsem měla čistou, tak jsem byla na gynde a byla z toho kvasinka.

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@martt ja si to taky myslim, děkuju ale moc 🙃

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@martt a to jste leky dostala predepsane asi ze?

slunickova
22. bře 2020

Ja to takhle tenkrat mela a byla sem tehotna,zkus test

te_reza
22. bře 2020

Taky mi to přijde jako kvasinky, zkusila bych tam prdnout bílý jogurt

jasmina1992
22. bře 2020

@kvetuska145 ahoj já mám třeba zkušenost že mě bolelo v oblasti močaku a dočurávaní byla jsem přesvědčena že mám zánět atd.. Ale u dr vše v pořádku stalo se mi to dvakrát v době před ms a bylo z toho těhotenství a zpětně se vysvětlilo že mě vlastně bolela děloha ne močak atd to mi řekl dr.

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@jasmina1992 taky mne to napadlo, ale nechci si delat zase iluze, tak tomu nedavam moc sanci. Chtela jsem pockat a testnout az pozdis ale chtela jsem se zeptat, jestli nekdo nezna jak ulevit. Na chvilku to prejde, potom me to zase chytne. Uvidim, zitra si zajedu do lekarny koupim test a testnu a kdyztak si zavolam doktorce at mi neco posle. A dekuju za zkušenosti ❤️🥰

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@te_reza o to jsem nikdy neslyšela🤭

martt
22. bře 2020

@kvetuska145 Ano měla jsem čípky a mast. Ale daji se koupit i čípky bez receptu na tři dny ty mi tenkrát taky pomohly. Myslím že se jmenujou Clotrymazol.

te_reza
22. bře 2020

@kvetuska145 ano, jako první pomoc stačí. Ale v lékárně canesten nebo teď nvm název

jasmina1992
22. bře 2020

@kvetuska145 kolik dní máte do ms?

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@te_reza dobře mrknu na to a kdyztak si neco koupim 😊 dekuju

kvetuska145
autor
22. bře 2020

@jasmina1992 dva dny a trosku me bolely i zada ale malinko, vzdycky me bolely vic a nikdy jsem nepocitovala tak velkou bolest prsou akorat ten bily vytok me zmatl😏 mam strach jenon aby na testu bylo neco videt, kdyby se to konecne podarilo😊

krasna_neznama86
22. bře 2020

Dva dny pred ms jsem skoncila na gynde, bolelo me bricho, mela jsem bily vodnaty vytok... Dostala jsem bobule, tehu test na gynde negativni... no, nakonec z toho bylo tehotenstvi 😁

kvetuska145
autor
23. bře 2020

@krasna_neznama86 to je pekne🥰 ja prave chtela pockat minimalne do patku, ale uz rada bych chtela nejak ulevit od toho casteho curani, 🤭😀

krasna_neznama86
Autor odpověď smazal
Zobraz
krasna_neznama86
23. bře 2020

@kvetuska145 vydrz a hodne pij... Prvni tehotenstvi zacalo zanetem mocaku... V druhem jsem mela zanet mocaku v 7 tt...

kvetuska145
autor
23. bře 2020

@krasna_neznama86 rikala jsem ze jeste vydrzim tenhle tyden, koupim si neco na zanet a uvidim. Zacinaji me bolet i zada tak treba se rozjede ms a pak si zajdu k doktorovi, ja uz na to trpim od prosince kdy jsem potratila a vzdycky to prejde ale tenhle mesic jeste k tomu ty prsa a ta bolest no, je to divne porad nad tim premyslim. Dekuju moc 😊

kvetuska145
autor
23. bře 2020

@krasna_neznama86 a test jsem si delala a je negativni, ale nebyl z prvni moci a minule, kdyz jsem si ho delala tak byl pozitvni at 9-10 den po Ms a nebyla to dalnice 🙈

krasna_neznama86
23. bře 2020

@kvetuska145 tak ja si test delala v den vynechani a nic moc a teprve po par dnech, mozna po tydnu to bylo videt poradne... A mesic pred tim jsem mela biochemicky tehotenstvi

kvetuska145
autor
23. bře 2020

@krasna_neznama86 tak budu trosku doufat, nic nenadelame, snazime se a jednou to vyjde😊🍀 akorat to cekani je nejhorsi 😏