Bolesti po mobilizaci kostrče

dyslovka
28. říj 2017

Ahoj devcata,

Chci se zeptat, zda byl nekdo z vas na mobilizaci kostrce?

Me ji delali ve stredu a od te doby mam bolesti v krizi. Nevim uz, jak si mam lehnout. Bolest neni omezujici, ale ani prijemna.

Dekuji za kazdou reakci

normalnimatka
28. říj 2017

a na jaký mobilizaci?

dyslovka
autor
28. říj 2017

Na rovnani kostrce pres analni otvor. V ramci cviceni podle Mojzisove.

linusha
28. říj 2017

@dyslovka ahoj mě bolela jen cca 2 hod po mobilizaci pak už ne

normalnimatka
28. říj 2017

nemám osobní zkušenost..
ale kostrč se dá rovnovat i jinejma metodama, a právě bych se na to zkusila poptat....tak rovná se to proto, abys právě křížový bolesti neměla... předpokládám, že to asi bude mít souvislost...
zkus najít někoho,kdo dělá dornovu metodu.

dyslovka
autor
28. říj 2017

Me nevadi, ze mi to rovnali touto metodou, neni to bolestive, jen lehce neprijemne, ale nic hrozneho, asi je to tim, ze jsem na tom byla poprve. Za tyden mi to budou delat jeste jednou, ale myslela jsem, podle zkusenosti lidi, ze by me to po te mobilizaci prave bolet nemelo, ale takove bolesti jsem nemela ani pred tou mobilizaci. Tak uvidim. Ale dekuji 🙂

normalnimatka
28. říj 2017

@dyslovka tak zavolej fyzioterapeutoj, kterej ti ji prováděl...
ale pokud se to zhoršilo, právě proto bych zkusila jinou metodu. navíc tě to naučej nafurt. tohle tvoje rovnání si sama neuděláš, dornovu metodu tě naučej a můžeš si to občas cvičit, když pocejtíš, že to není úplně v cajku.

kristyn.g
28. říj 2017

@dyslovka ahoj, mě po rehabce taky bolela záda víc, prý je to z toho jak to rozdráždí

brussali
4. lis 2017

Ahoj. Pokud vím, nejde u mojzisovky o rovnani kostrce, která by byla jakkoli fyziologicky nerovná, ale o uvolnění panevnich svalů, které se ke kostrci upinaji, tedy pokud jsi opravdu neměla úraz kostrce.. Je to speciální úkon v rámci metody mojzisove a sám si to někdo uděla spíš těžko, nebo si to nedokážu predstavit🙂 Když jsem byla poprvé, bylo to dost náročné a mám pocit, že v prvních dnech potom mě taky bolela bedra. Po dalších návštěvách uz nebyl žádný neprijemny dozvuk...